Juhtus midagi ootamatut...

"Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away."
Mööduv nädalavahetus oli kohe kindlasti üks nendest, mis jättis mu lihtsalt hingetuks ning mis on meenutamist väärt kogu ülejäänud eluks. Kes Instagrammi jälgib (või ongi reaalselt mu sõber :D), teab juba mis täpsemalt minu sünnipäeva tähistamisel juhtus, kuid alustan siis algusest.Ega ma linna jõudes väga mingeid ettevalmistusi teha viitsinud. Läksin laualina otsima kangapoest ja minu rõõmuks oli Kanga Džunglis 50% ale kõikidele kangastele. Lõpuks leidsin ühe väga kärtsroosa, mille eest maksin lõpuks veidi üle 10 EUR 2,7x3m (sellel oli ka väike defekt küljes, ja sain omakorda 10% alla). Sellega siis piirdusid minu jõupingutused, sest kõik mis puudutas sööki oli mull nagu - ah küll jõuab. Ema seevastu kordas, et mul tuleb ju pea VIISKÜMMEND inimest ja midagi peab ju laual ikka olema. Ärge saage valesti aru - loomulikult oli mul plaanis süüa pakkuda, aga ma oleks ise piirdunud ilmselt paari vaagnaga. Selle naeris ema loomulikult välja ning lõpuks tegime Selveris ikka päris korraliku arve.

Nagu ema selle laua kohta ütles - igale maitsele midagi.

Ah issand ma ei suuda end tagasi hoida ja siin sellest toredast sünnipäevast rääkida, enne pean ikka ühe suure uudise välja põrutama ja siis jätkan juba täitsa peo osaga. Nimelt küsis Allan umbes nädal aega enne mu sünnipäeva, kumba soovin - panni või röstrit. Sellel hetkel kui ta küsis, mõtlesin, et ju mõni mu sõpradest tahab teada, mida mulle kinkida. Ütlesin siis kohe röstrit. Selle peale ta vastas, et hääküll, kingib mulle röstri. Võite ainult arvata kui vaimustunud ma sellest olin. Eks ma tasapisi muidugi leppisin selle mõttega, sest praktiline ta oli ja ega meil ju rahaga priisata ka ei ole. Vahepeal lipsasid sisse sõnad "punane ja valgete täppidega" (ja mulle meeldib selline kombinatsioon väga), seega isegi hakkas mulle see mõte meeldima. Mis mul ikka ju üle jäi - ega ma pirtsplika ka pole. Kui röster siis röster.

Enne sünnipäeva algust läks Allan veel linna, sest ta väidetavalt pidi kingi oma bff'i käest kätte saama. Tund enne sünnipäeva algust helistab ta, et kas olen riides ja valmis. Paraku olin alles hakanud ennast meikima ja nägin veel suht lääbakas välja. Ta palus mul aga välja tulla, sest kingitus on õues ja suuuuur. Õde, ema, vend ja õe sõbranna tormasid siis kohe aknale ja ema hõiskas: "Maja all on suur punane auto." Ega ma väga vaimustuses ei olnud sellest mõttest, et auto saada. Esiteks olid nad alles ühe auto sõpradega Allani bff'ile kinkinud ja see ei tundunud üldse originaalne. Õue astudes ootas Allan mind teisel pool teed ja palus sinna poole tulla. Kiiresti olin endale tossude asemel kontsakingad jalga pannud ja sõimasin end peas, et nüüd justkui suusataja ringi kõnnin (nii ebamugav oli, aga ilus :D ).

Allan võttis käest kinni ja oli kahtlane. Kõndis suht enesekindlalt Estonia taga, hakkas siis vasakule poole minema, vaatas ringi ja siis otsustas, et võiks ikka paremale minna - PARKLA POOLE. Küsisin, et kas ta tõesti kingib mulle auto, sest see ei ole üldse normaalne. Mul ei ole ju lube! Ei näinud ka ühtegi punast valgete täppidega ja korraga jäi ta seisma (täpselt selle pargi juures, või kus see kuju on... vaade sünnakohast oli ka kenasti sinna) ja laskus ühele põlvele.
"Vastad ka midagi?" küsis ta karpi avades ja mulle sõrmust näidates.
 Ma olin nagu lollakas, suur irve näol: "Küsid ka midagi?"
 "Kas sa tuled mulle naiseks?"
Võite ainult ühe korra arvata, mis mu vastus oli. Loomulikult "Jah!". Värisedes kõndisime mõlemad õnnelikena tagasi peokohta. Õnneks õnneks oli mul kena maniküür ja õnneks õnneks ka kontsakingad jalas (kuigi mul oli raske nendes liikuda).

Tagasi jõudes valetasin alguses, et saingi auto... siis aga viskasin ette oma selle sünna kõige populaarsema poosi:Olgu öeldud, et see ongi täpselt see sõrmus, mida 1,5 aastat igalt poolt otsisin.

Kuna külalised tulid kahes satsis, siis mõlemal korral ootasin ära mil kõik kohal ja siis vaikselt poetasin moka otsast, et me nüüd kihlatud. Tegelikult sõpradele ütles Allan kõva häälega. Nagu seal ka küsiti, et millal siis pulmad, vastan ka siin, et kuna sellest on veel nii vähe aega möödas, ei ole veel suuri plaane tegema hakanud. Kui tean, eks siis siin ka teada annan :D Mõlemad tahame Allaniga aga lumiseid pulmasid... niiet järjekordset suvepulma te küll ei saa.

Pidu oli aga vägev! Mul on maailma parim perekond ja parimad sõbrad. Üles sai pandud ka photo booth mis kõige rohkem ilmselt meelt lahutas. Niiet aitab jutust, usun, et pildid annavad asjast parema ülevaate:Hetk, kui teatasin kihlusest perele.

10. kuu perepilt!Õde leidis endale kaaslase :D
Meie kilhuspildid :D


"Kuule sellise teadaandega ei tehta sarvi!"

Photo booth'i taust.
Lõpuuuuks jõudis Olli sõber ka kohale.


Ja siis leidsid kaks vallalist sõpra, et kõige parem on alaealistega hakata palli mängima :D
Eks vana hobune taha ka kaeru.

Kihlatud-FM.

Vahepeal pidin ma loomulikult kleiti ka vahetama :D
Ja nii see 25 kohale jõudiski!17 comments:

 1. Üks kõrgendatud hormonaalse tasemega piff hakkas nutma seda postitust lugedes :D
  Palju õnne ühesõnaga! :)

  VastaKustuta
 2. Väga lahe:) Ma ootasingi, millal Sa uudise siin välja ütled - sest Kristo FB lehelt ma seda juba nägin (ta mu töökaaslane:))
  Palju õnne. Ja lumised pulmad on IN (mul saab jaanuaris 5a pulmadest, nii et ma tean, mida räägin:) )

  VastaKustuta
 3. Ma ka ootasin juba pilte peost ja kihlumisest :) Nii tore! Kuna ma vist fb-s vaimustunult vist ainult laikisin ja õnne nagu ei soovinudki või nii, siis...palju õnne siin! Nii sünnipäevaks kui ka kihlumise puhul! :)

  PS: See sõrmus on imeline.

  VastaKustuta
 4. Anonüümne17.11.14 17:01

  Mul on niiiiiiiii hea meel teie üle!! Ka mina hakkasin nutma millegipärast seda lugedes.... Siiras rõõm! Palju õnne! :)

  VastaKustuta
 5. Palju õnne! :) Ilusadi nimesed.

  A kas rösteri ka said siis kelleltki? :DDD

  VastaKustuta
 6. Palju õnne! :) nii tore uudis. Varsti hakkavad pulma postitused tulema ;)

  VastaKustuta
 7. Aitäh teile kõigile :)

  VastaKustuta
 8. Palju õnne! Ja no 50 inimest ongi juba nagu keskmine eesti pulm. :) meil oli veidi üle 50 inimese. Oi see pulma planeerimine on nii põnev ;)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tänan :)
   Kuid kui nüüd päris aus olla, siis pärast üleüldise esimese nimekirja koostamist kadus igasugune huvi suure pulma vastu (kergelt üle 120 inimese :D ).

   Kustuta
 9. Õnnitlused sünnipäevaks! Ja loomulikult kihlumise puhul :)

  Rösteri saad nüüd rõõmsalt jõulu- (või pulmakingi) soovide nimekirja lisada ;)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Vist teen endale selle sünnakingiks :D

   Kustuta
 10. Palju palju palju õnne!

  VastaKustuta
 11. Anonüümne18.11.14 21:06

  Oo jessas kui lahe! Palju-palju-palju (ja jada jätkub) õnne! Krt, mul ka ju see nädal 25. sünna (ma ei teadnudki, et meil sihuke väike sarnasus), ja nüüd ükskõik mis kingiks saan, ikka pole sama hea :D

  VastaKustuta
 12. Omggg, need käe näitamise pildid(sõrmuse näitamise?) on niiii änksad ju. Megatäiuslik, noh, suurepärane mees ja idülliliselt kaunis naine!!11111!!!!!!!!

  VastaKustuta
 13. terve see postitus on 100% idüll, te olete nii ilus pere jaaaaaaa palju õnnnnne!!!

  VastaKustuta
 14. Oli ikka kõva pidu küll! :D

  VastaKustuta

 

Kuu loetuimad postitused