TAG: Allani eelmised telefonid

Allani telefonidest oli palju lahedam TAG'i teha, sest erinevalt minust, oli tal järjekord nagu naksti peas. Küll vajas meenutamist mõne telefoni seeriakood, aga siiski teadis ta mis, kus ja kes.

1. Motorola Dual Band

Ega tegelikult see vist ei olnud päris sellise nimetusega, aga ma usun, et pole hullu. Vähemalt teab ta paremini milline tema esimene mobiil TÄPSELT oli. Selle sai ta enda emalt ja otsad andis tänu aegunud akule. See mobla on tal isegi üleval kolikambris alles.


2. Nokia 1100


Selle telefoni sai Allan endale pool aastat pärast esimest. Vist oli popp värk saada koos POP-kõnekaardiga kaasa mobiil ja täpselt nii see Nokia oma tee tema taskusse leidiski. Pidavat polema hea ussimängu telefon. Vanuselt võis Allan olla siis vist miskit 14.


3. Samsung something-something

Kuna eelmise aku andis otsad, sai Allan selle klapitelefoni. Vot jälle ei saa kindel olla, mis selle väljaande nimi oli, aga midagi taolist tal oli. Sellega oli tal igatahes lahe igava tunni ajal aega surnuks lüüa ja sõrme ümber keerutada. Lisaks sellele oli see tema esimene kaameraga telefon - tervelt 0.6 megapikslit!

4. Samsung s300 multi

Selle telefoni saatis Allanile isa Inglismaalt, kuid ega pidu pikaks jäänud, sest see ei tahtnud Eesti võrgus väga hästi levi leida. Ja lõpuks see telefon lihtsalt kadus ära.


5. Nokia 6300

Allani esimene ise ostetud telefon Inglismaal oma palga eest (ca 2006). Teenis teda väga hästi oma 3 aastat ja oli üle pika aja üks korralik telefon nii heli kui ka pildi näol.


6. Nokia 5800 Xpressmusic

Allanil on isegi meeles palju see telefon talle maksma läks - 280 naela. Koos sellega sammus ta ülikooliustest sisse. Ta nimetas seda tümaka ja porri telefoniks... eks te mõelge ise mis see tähendab :D


7. Nokia C3

Kuna porritelo kaameranupp läks katki (ja varsti ka ekraan), tuli osta uus. Lühidalt öeldes - wannabe Blackberry telefon, aga odavam.
8. iPhone 3GS 32GB White

Ääretult huvitava infona mainis Allan, et ostis selle 350 naela eest. Kasutas tervelt pool aastat kuni ekraan katki läks (pani telefoni ekraan ees lauale.... ja katki). Rikkur. Ta proovis ka ise ekraani vahetada, aga ebaõnnestus täielikult, kuid teenis katkise telefoni eest 60 naela tagasi. Silver lining.


9. HTC Desire S

Allani elu kõige kallim telefon (460 naela). See oli poodi tulles niiiii tutikas! Aga teenis jälle hea mitu aastat, kuni kaitseväkke tulemiseni (2012). See telefon jäi Inglismaale aga seisma mõneks ajaks ja saadeti Eestisse pärast tema 11. telefoni PUK-luku alla minemist. Oma lõpu leidis ka siis pärast seda kui lihtsalt istus telefoni katki :D


10. Blackberry Curve 9360

Toimis hästi kiirsõnumite süsteem "tööasjus". Eestis aga selgus, et see telefon siin ei tööta ja seda ei saanud kuidagi ka avada. Niiet nurka ta lendas.

11. Samsung E1200

Ehket teisisõnu R-Kioski telefon. Ostetud täpselt sellel lihtsal põhjusel, et saaks lihtsalt helistada ja sõnumeid saata.

12. Nokia Lumia 720

Nagu eelnevalt kirjutasin, istus Allan oma HTC katki ja ostis siis Nokia (vahetult enne Eestist lahkumist). Telefon libises tal õnnetult käest, et kolmel korral püüdis käega ja 4. korral reageeris jalg nii, et virutas telefoni lihtsalt teise tänava otsa. 3-kuud vana telefon... Seda üritas ta ka ise perandada, aga ei midagi.


13. Nokia Lumia 520

Siit alates oleme me temaga ühtekad ja ostame samu telefone. Nagu Allan ütleb, siis pidas see päris edukalt vastu peaaegu aasta. Kukkus ta siis siin Elvas õnnetlut pliidi peale puruks kui Allan üritas siibrit kinni panna.


14. Samsung Galaxy S4 Mini

Järgmine telefon mis ma tema järgi ahvisin. Hetkel oleme õnnelikult nende telefonide omamisega ja noh, nüüd on ka kasutuses kaitsekorpused... ehk teenivad meid järgmised paar aastat (süõ).


4 comments:

 1. Sa unustasid uhe... Nokia 3310

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Allanil on sellel kohal vist mälulünk :D aga kellel seda telo polnud eksole :D (minul polnud)

   Kustuta
 2. Mõnel inimesel ikka juhtub... :D Ja te olete paras paar selles suhtes siis :P Kui loen oma esimeseks telefoniks tõesti e s i m e s e telefoni, mida ma eriti kasutada ei saanud, sest aku sai viie minutiga tühjaks ja nkn sõpru polnud, kellele helistada (kas polnud sõpru, või polnud sõpradel telefone, vot selle olen ma oma mälust kustutanud :D), siis on mul hetkel neljas telefon. Muidugi peab mainima, et mul on ka õnne olnud. Mu praegune nutitelefon on korduvalt maha kukkunud, ka asfaldile, aga on siiani vaid paar kriimu saanud (kasutades sinu ütlust - süõ!)

  VastaKustuta

 

Kuu loetuimad postitused