Uue blogipäise tegemine

Kohe kui enda jõuluteemalise blogipäise valmis pildistasin, hakkasin mõtlema, et mis võiks seda kevadel asendama hakata (ei tule vist üllatusena, et ma tohutult nautisin seda tegemist ja noktsemist foto kallal). Mõte väga ei jooksnud ja noh, aega oli ju ka selle kiire asjaga. Paar nädalat tagasi välgatas lõpuks mõte, et kevad on ju tärkavate lillede aeg, seega mida paremat enda uuele blogipäisele lisada kui mitte tulpe?!

Eile kommenteeriti ka, et miks mul see veel nii jõuluteemaline on... samas lumi on siin Elvas veel täitsa korralikult maas (ja sajab juurdegi). Seega kui kalendrisse ei vaataks, et teakski, et kohe-kohe ju ongi kevad! Otsustasin siis, et hääküll, tuleb see asi ära teha ja tehtud see saigi!


Käisime täna Oliveriga lillesid valimas. Algselt tahtsin täitsa roosasid tulpe, ja kuigi oleksin nagunii saanud värve sobilikumaks töödelda, ei näinud ükski teine tulbivärv välja nii kaunis kui see, mis ma lõpuks ostsin. Üldse mitte, mida plaanisin... aga lõpp-tulemusega olen rohkem kui rahul!Iseenesest selle blogipäise ise üles pildistamine ei olegi midagi keerulist. Ka see ei tule nüüd vist üllatusena, et põhiline töö toimub järeltöötluses :D Võtsin aga välja Allani suure joonestuskaustiku, et kasutada seda valge taustana ja ladusin lilled meelepäraselt selle peale. Alguses pildistasin lillesid värvilisel taustal (noh, see sama riie, mille taustal enda outfit'e pildistan), siis mingi kardina taolisel valgel riidel... aga lõpuks sai mul sellest nalja tegemisest villand ja käiku läkski tavaline suurem valge paber. Jaaaa klõps!


Ideeliselt võiksin siia muidugi lisada video selle pildi töötlemisest, agaaaa ütlen ausalt, et mul ei ole mitte mingit tahtmist seda uuesti teha :D Mul ei ole juba ammu ühe pildiga olnud nii palju jamamist. Pildi põhimõte pidi ju olema, et taust oleks võimalikult säravvalge, aga kus sa siis krutid seda valgust üles, kui tulpide valge osa tahab põlema minna. Ütlen aga nii palju, et abiks oli graduated filter. Seega kes ei ole seda varem proovinud - tutvuge!

2 comments:

 

Kuu loetuimad postitused