111116

Võiks ju arvata, et kui laps käib lasteaias, siis jääb ta nagu nott seal ka magama (eriti kui ta ärkas hommikul enne 7). Vähemalt nii olid lood kui O. esimesed kaks korda seal lõunaunne jäi. Nüüd on seis selline, et Oll ei taha lõunat magada. Ei kodus ega lasteaias. Tahaks eeldada, et järjekordne periood, sest alguse sai see kõik kella keeramisest.

Muidugi on Ollil ka paras vahe jäänud sisse sellest ajast kui ta viimati lasteaias lõunat magas. Lausa terve kuu vist. Vahepeal olime ju nädal aega Tallinnas ning nüüd lasin tal lasteaia eluga jälle harjuda, enne kui teda pikemaks ajaks aeda jätsin.

Kuna hetkel lähebki elu mul natuke kiiremaks ühes jõulupildistamistega, olen vähemalt rahul, et Oll lasteaiaga jälle ära on harjunud. Hmm... jah, julgen seda öelda küll. Vähemalt ei ole enam sellist draamatsemist, et jookseb toas mu eest ära, et ma jumala eest teda riidesse ei saaks panna (süõ). Eks ta pisara vahel poetab ja loodab, et lasteaed kinni... aga sama lootsin ka mina väiksena.

Nüüd olen tänulik neile kuuele tunnile kolmel korral nädalas, kui saan segamatult järjest tööd teha, sest oh seda tööd on nüüd küll kõvasti ees ootamas. Miks kolmel? Sest ühe päeva annan Ollile vabaks ja ühel päeval toon enne lõunaund koju (ideaalses plaanis, ma ei tea kuidas tegelikkus kujuneb, sest siiski talv ja haigused). Nii nagu me täiskasvanud tahame ju ka lühemaid tööpäevi, tahab seda ka laps.

Rääkides muust elust, siis jõulustuudio ajad on täitsa täis broneeritud (ise ka imestan :D :D). Tegelikult mõned ajad siiski saab veel panna, aga kuna ma tahan kõikidele pildid enne jõule siiski kätte anda, ei saa seda elu liiga keeruliseks ka ajada. Seega ma ei imesta, kui siia taaskord vähem kirjutama jõuan. Ega väga millestki erilisest nagu polegi enam pajatada. Elu keerleb ka minul nüüd töö ümber ja päris "naljalugusid" ma siin enda klientidest küll ei hakka rääkima.


Ikka vaatan seda "30 blogipäeva väljakutset", et ehk innustab mõni teema mind siia ka rohkem kirjutama, aga ei. Need teemad on mu arust päris suvalised ja kahjuks enne alustamist ma neid läbi ei lugenud. Vähemalt mitte mõttega, sest enam ma küll ei viitsiks kirjutada sellest, et mis on minu kotis. Ei huvita teiste kotid, ei huvita enda omast kirjutamine :D Lippan nüüd aga jõulustuudiot jälle sättima, sest täna tuleb sõbranna mulle uueks katsejäneseks.

PS! Kuni 14. novembri südaööni on võimalik osaleda Click & Grow Smart Garden'i loosis (masin ja kolm taime). Osaleda saad SIIN!

2 comments:

 1. Meil lasteaia juhataja ütles kohe, et kui võimalik teha lastele poolikuid päevi või üldse mõnel päeval koju jätta, siis tehke seda. Mäng on lapse töö ja see väsitab. Nagu sa ütlesid, ei isegi tahame lühemaid päevi ju :)

  Stuudio on imearmas :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Meil rääkisid ka õpetajad seda. Lisaks mu enda ema kes ka õpetaja. Ja ka lapse enda peal on tegelikult hästi aru saada, vähemalt Olli puhul küll.

   Aitäh, tunnen täitsa, et valmis sai suht see, mida algusest peale ette kujutasin :)

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused