191116

Kas olen kuskil kivi all elanud? Iga kord kui keegi kirjutab avalikust imetamisest ja sellest, et naised võiks seda ikkagi privaatselt teha ("vähemalt salliga end katta"), mõtlen mina, et mis pagana rinnalehvitajaid nad siis kogu aeg näinud on?! Ma pole vist elusees näinud ühtegi imetavat naist, kes oma nibusid "lehvitaks"... aga kogu aeg kui tuleb see teema, siis piiideeeevalt kõik just selliseid näevad. 

Täpselt sama on ka retuuside kandmisega. Alati kommenteeritakse midagi sellist, et retuusid (ja üleüldse liibuvad trenniriided) ei ole püksid (on küll muide!). ALATIIII on kommentaarid, kuidas keegi jälle nägi kellegi aluspesu ja veel hullem - hügieenisidet pesu alt välja turritamas. Mitte, et see teise naise sideme nägemine tõesti midagi äärmiselt kaunist oleks, aga ainus kord kui nägin reaalse inimese läbipaistvaid retuuse, oli siis, kui Mallukas enda ühest paarist postituse tegi. Rohkem ei ole ma küll oma silmaga ühtegi näinud (jätame täitsa võõraste inimeste pildid Internetis kõrvale). Samas jah, ega selleks peagi kõike oma silmaga nägema, et midagi uskuda... aga ikkagi :D

Rääkides muudel teemadel (kuniks ma töö tegemist veidi edasi lükkan), nägin täna öösel unes, et abiellusime A.ga. Tegelikult täpsustan - ma ei tea kas see oli A., sest ma ei näe kunagi unes teiste inimeste nägusid. Väidetavalt abiellusime Tartus, aga see oli selline koht kus olid koos KÕIK sellel päeval abielluvad paarid. Pere saadeti kuskile üles rõdule vaatama ja meie siis mehega olime seal rahvamassis.

Kõigepealt hakkasin ma iga sõna, mis paaripanija ütles, üles kirjutama. Ühel hetkel sain aru, et ma ei pane üldse tähele, mis ta rääkis ja järg kadus ära. Loobusin kirjutamisest. Korraga hakkas rõdult aga keegi rääkima (samuti paaripanija), aga ma ei kuulnud mis ta rääkis. Lõpuks visati meile paber pihku, aga keegi ei küsinud meilt, et "kas sina võtad tema...", samuti ei olnud sõrmuste sõrme panemist ja me lihtsalt läksime. Samas olime abielus. Suundusime hoopis perega kuskile parki, kus pidime siis sõrmuste tseremoonia ise ära tegema. Järgmisel hetkel lõi O. mulle läbi une kannaga vastu rinda ja ma ärkasin üles. No vot siis.

Ja siis hakkasin mõtlema, et tahaks ikka vist varsti abielluda (varsti, ehket võiks nagu järgmise aasta jooksul). Samas tundub see täiesti võimatuna, kuna me tahame A.ga siiski suurt pulma, kutsuda kõik, keda soovime, mitte teha mingit miniatuurset listi väga valitud inimestega. Sellist asja nagu "abiellume kahekesi" ei ole väga võimalik. Keegi peaks ju nagunii tulema O.d hoidma ja teiseks ei kujutaks ma elusees ette abiellumist ilma enda vanemate juuresolekuta. Nagu ka A. Ja kui mul juba vanemad oleks tulemas, tahan ju ka vanavanemaid, ristiema oma perega, onusid, nende pere, sõpru... ja ongi juba 100 koos :D

Peaks kleite proovima minema jälle :D
Vahetades veelkord teemat, siis pakkisin eile kokku enda säästustuudio. Nimelt jäi O. minu sünnipäeval haigeks, mistõttu pidin viimased novembrikuused kodused sessioonid ära tühistama. Kolmapäevast vean oma kodinad Pillapalla peotuppa, kus algavad järgmisel reedel jõulupildistamised. Kui sa ei ole veel enda perega pildistama jõudnud, soovitan kiiresti-kiiresti aeg hoopis Pillapallasse broneerida (link)!

14 comments:

 1. Pikka lauda ja sülti pls!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mis pikast lauast sa jahud, sa oled lastenurgas lapsehoidja!

   Kustuta
  2. Ei taha tööd koju kaasa võtta, veel vähem pulma! Palun halastust!

   Kustuta
 2. Kusjuures mina olen näinud mitut imetavat naist oma rinda ikka väga avalikult välja võtmas imetamiseks. Kusjuures ma ei arva, et nt kohvikus imetamine oleks iseenesest rõve ja et beebil peaks tingimata tekk olema üle pea tõmmatud. Asja saab ajada ka diskreetsemalt. Ja läbi läbipaistvate retuuside olen näinud nii lilledega kui Mikidega aluspükse, nende piigade särgid tagumikke katma ei ulatunud.
  Aga õnneks tõesti regulaarselt selliseid asju ei näe. Ma muidugi enamasti kõnnin ringi üsna omas mõttemaailmas ning aeg-ajalt armastan ümbritsevaid inimesi vaadelda ja jälgida.
  PS! Kas teil pulmadega mingit vahepealset võimalust pole? Kahekesi pulma ja 100-inimese pulma vahele jääb ju veel variante...

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jääb üle ainult loota, et ma ise ei ole see rinna- ja aluspesuvälgutaja olnud :D Ei tea, et omaks selliseid pükse ja imetades olen ka püüdnud olla võimalikult tagasihoidlik.

   Ei ole kusjuures sellist vahepealset varianti. Kui ma kutsun oma lähisugulased (olen oma perega väga lähedane) ja paremad sõbrad, siis tulebki juba 50 täis ja sama ka Allanil.

   Kustuta
  2. Variant on ka kahekesi registreerida ja pidu hiljem teha, kui selleks aega, raha ja muid vahendeid rohkem on. :P

   Kustuta
  3. Nagu kirjutasin, ei tuleks kahekesti registreerimisest ka midagi välja. Keegi peab ju Olli vaatama ja see keegi oleks ilmselt mu ema. Ja kui ta juba seal on, siis ma ei nöe põhjust miks ta ei võiks registreerimisel olla. Ja siis ma tahakd juba ülejäänud pere ka :D

   Kustuta
 3. Kõiki asju ei pea nägema jah, et neid uskuda. Mina olen näinud nii naist, kes kohvikus akna all rinnad paljaks tõmbavad ja uhkelt last toitma hakkavad. See vaatepilt mind ei sega, sest teiste naiste rinnad ei tekita minus muud emotsiooni, kui kadedust vahest. ;) Kelles tekitavad, noh mõelgu selle üle. Aga vot retuusid käivad tuunika alla ja spordiretuusid on spordi tegemiseks. Mina olen näinud neid, kel aluspüksid retuusid ja kuidagi imekombel ka tampoonipael paistab retuuside alt. Sealt maalt läheb minul küll sündsuse piir. Palja kanni välkudes mööda linna uitada ei ole kuidagi stiilne. Aga see on tegelikult jälle kandja valik, kui ta oma tagumenti tervele ilmale demonstreerida tahab. Ma ise vaatan piinliku täpsusega riietuskabiinis, et mu jooksupüksid kusagilt läbi ei kumaks. Lihtsalt imelik oleks sellistega jooksma minna. See on ka vb mingi valehäbi, millest Britt eile kirjutas. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mina jah vaidlen selles osas vastu, et spordiriided on ainult trenni tegemiseks. Mulle just meeldib see, et need on nii värvilised ja mugavad ning kindlasti kannan ka edaspidi neid väljaspool treeningsaali (treeningsaal ehket mu oma elutuba).

   Samas ma kipun arvama, et ega meelega ei käi ju keegi läbipaistvate retuusidega linnapeal. Ehket nad ju ise ka ei tea sellest. Ma ei tulnud varem selle pealegi, et testida enda treeningpükste läbipaistvust kui kord selline teema jutuks tuli. Pärast seda ajasin tagumiku peegli poole ja kontrollisin :D

   Kustuta
  2. See spordiretuuside ja muude retuuside sobivus mujale kui koju või spordisaali sõltub ilmselt inimese elustiilist ja ametist ka. Ma olen täiesti veendunud, et näiteks fotograafil on retuusidega ikka palju mugavam oma tööd teha, kui teksade või seelikuga. Mina jälle töötan kontoris, kus liigub ka palju kliente ja oleks sobimatu seal spordiriietes ringi kalpsata. Aga ma ei pea ka kõhuli viskama või kükitama või kusagile ronima, et oma tööd teha. :)

   Ma tahaks loota, et meelega ei käida läbipaistvate retuusidega linnapeal, aga sealt tulebki minu veendumus, et retuusid tegelt ei ole püksid, miski peaks tagumiku ära katma. Mallukas vist oli see, kes avastas, et retuusid paistsid päikese valguses läbi ja ta olla oma kanni kõikidele demonud linna vahel. Sellepärast tasubki pikem pluus peale tõmmata. :P

   Kustuta
  3. Absoluutselt, ega ma isegi ei läheks kontoritööle spordiriietes. Pigem mõtlesingi, et kannan spordiriideid ka tavariietena ehket pole probleem poodi nii minna (kunagi tekkis ka sellel teemal arutelu, et mõne arust pole nii ka sobilik käia).

   Nagu mõne arust on trenniriietes väljaspool treeningsaali imelik ringi käia, ei saa ma üldse aru sellest, et miks pannakse retuusid ja tuunika selga. Mu arust näeb see kombo niiii imelik välja :D Samas ei ole ma kunagi suurem asi tuunika kandja ise olnud. Teksad ja tuunika vist isegi olen kandnud.

   Kustuta
  4. Anonüümne19.11.16 21:26

   Taanis kaib tuunika kõige peale. KÕIGE. Kunagi mjlle kais taiega ajudele kuidas saavad inimesed seda jubedust iga asjaga kanda. Aga nüüdseks olen sellega nii harjunud, et isegi oman mõnda isendit.
   Seeliku peale ma tuunikat ei paneks, sealt jookseb minu piir :D

   Kustuta
 4. Anonüümne20.11.16 14:42

  Eestis riietusega probleem siin Inglismaal see väga vaba. Minu jaoks oli probmleem lapsed ei kanna toeas susse, kurtsin mehele, et ta räägiks pojaga sellest. Kuid tema selle peale vastas: Ma praegu bussis ja kaks tudrukud sokkides ja lahevad välja ning üks tuleb poest välja hommiku mantlis.
  Kui ise Inglismaal elanud juba tükk aega siis on poodides tudu riiete päevi kus müiad kannavad tuduriidied( suvalised poed). Kõigega kohanevad inimesed... Kes ei taha silma paista kannavad musta värvi riideid(tumedad) ja see valik on suur. Erksaid riideid kui minnakse pittu. Pittu minnakse ka talvel ilma mantli voi soojema riideta. Nii, et reede õhtul on näha külmetavaid pidulisi...

  VastaKustuta

 

Kuu loetuimad postitused