Esimene lumememm

Kuniks mul on paar minutit aega töödelda fotosid ka meie igapäevaelust, siis kasutan ka juhust neid siia postitada. Meie isadepäev möödus rahulikult kodus. Kuna kraadiklaas näitas paari pluss kraadi, läksime pühapäeva hommikul ka lumememme tegema.

A.ga on ikka next level lumememme ehitamine. Kui mina mäletan, et omal ajal käis lumememme tegemine ikka nii, et veeretad palle ja siis tõstad teineteise peale, siis A. veab kokku ühe suuuuuure kuhja lund ja voolib sellest lumememme. Täielik next level... üksinda küll ei viitsiks sellist silumist ja maalimist teha :D

Õhtu enne tegime lõpuks ka ise jõulustuudios pilte. Ikka paras toimetamine on olla nii fotograaf kui ka modell. Kes hästi mäletab, siis tellisin ju isegi kaugjuhtimispuldi fotokale, aga SEE EI TÖÖTA. See lakkas töötamast juba pärast esimest kasutuskorda. Tahtsin tegelikult enda päisefoto siin blogis ära vahetada... samas ma ei taha, et mu sugulased seda perepilti meist enne näevad kui jõulukaardi kätte saavad. See ju alles järgmine kuu.

Sniikpiik
PS! Täna on viimane päev osa võtta Click & Grow masina loosist (SIIIIN).

11 comments:

 1. käikanni kui ilus sa viimasel pildil oled!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma ei soovi kanni käia.

   Kustuta
  2. Nutad ja käid!!!!!! Loorel on õigus!!!

   Kustuta
 2. Anonüümne14.11.16 20:54

  Lahe juuksevärv sul!

  VastaKustuta
 3. Anonüümne16.11.16 15:32

  10 / 10 milf

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Küll need tänapäeva noorte komplimendid on kaunid :D

   Kustuta
 4. Hei!
  Palju-palju-palju õnne sünnipäevaks! Jube ruttu ikka aeg läheb (penskari jutt jälle). Ja ei saa mainimata jätta, kui andekas sa ikka oled (vihje siis su fotodele ja stuudiole), nii äge!

  VastaKustuta
 5. Ma ei tea, ma oma arust soovisin sulle siin päeval õnne, aga kuidagi ei ilmunud see siia. Ehk siis, HÄSTI-HÄSTI-HÄSTI PALJU ÕNNE SULLE! Ja jube tubli oled ka, oma stuudio ja fotodega, väga äge!!

  VastaKustuta
 6. Aa, nüüd nägin, et kommentaar on nähtav pärast kinnitamist, ehk siis nüüd tuleb neid topelt, tore :D peab tihemini kommenteerima ikka (mitte kord aastas eks ole).

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Sa nagu närvihaige sarikommenteerija siin :D Aitäh aitäh igatahes :)

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused