Pillapalla jõulustuudio

Nagu ma juba päris mitmes kohas kirjutanud olen, pakkisin eelmisel nädalal kokku enda Säästustuudio (pidulikult ikka suure tähega) ja vedasin pooled kompsud Elvas asuvasse peotuppa nimega Pillapalla. Novembrikuu viimasel nädalavahetusel, 25. -27. november, toimub seal nimelt jõuluteemaline pildistamine.

Algne plaan nägi välja nurgakest kuusega. Ühel hetkel mõtlesime, et võiks ka väikese telgikese sinna üles seada. Mõtteid aina kogunes ning täna stuudiot lõpuks üles sättides, leidsime, et ah - teeme kaks stuudionurka. Kui juba, siis juba!

Esimene on siis selline tüüpiline jõulunurk kuusepuu, kingituste, patjade ja tulukestega. Mänguruumi on piisavalt, saab teha nii perepilte kui ka "laps-üksi-kuuske-ehtimas-oh-nii-armas". Teise nurka sättisime üles selle sama telgi, mis esialgse plaani järgi pidi hoopiski samale pildile kuusega jääma.

Kui oled sellel nädalavahetusel Lõuna-Eestis ja mõtled, et oooh tahaks ka perepilte Pillapallas teha, siis usun, et leiame mõne vaba aja ikka, et kõik soovijad pildile saaks. Rohkem infot leiad Facebook'ist (LINK).

14 comments:

 1. Nii ilus! Kui ma oleks Eestis ajaks pere kohe Löuna-Eestisse pildistama. Super töesti!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Siis tasub mõnel teisel ajal pildistama tulla, kui Lõuna-Eestis (või Eestis üleüldiselt :D) olete ;)

   Kustuta
  2. Kas see jõulustuudio ongi vaid nendel kuupäevadel? Näed, ühte siis häiris, et pole originaalne, aga mu meelest kuidagi nii nunnu ja kuidagi kodune, nagu päris

   Kustuta
  3. See jõulustuudio Pillapallas on jah kuni pühapäevani. Siis avan ajutiselt enda Säästuka jälle ja ehk detsembri keskel siis kolmas katse mu enda päris stuudios.

   Eks igaühel oma maitse. Ma üldse ei tunne vajadustki kuidagi originaalitseda jõuludega. Mulle meeldivad selle traditsioonid ja ei näe mingit vajadust kuidagi teisiti teha. Ilmselgelt oleks mul rohkem vaba pinda, teeksin erinevate lahendustega nurkasid (nagu näiteks see telgiga sai ka tehtud). Ja enamus kliente soovib ka pigem traditsioonilist jõulunurka.

   Kustuta
  4. Ma loodan, et su "säästukas" tuleb siis üsna sarnane sellele pillapalla omale, siis peksan perekonna Lõuna-Eestisse. Minule meeldivad kusjuures ka jõulupiltide puhul sellised traditsioonilised lähenemised, kodused ja vanad head klassikud. Või siis peaks see olema midagi nii hullult diipi ja teistsugust, et ma ei suuda hetkel isegi üht näidet tuua

   Kustuta
  5. Pigem jääb Säästukas Pillapallale ikkagi alla (aga ta on põhjusega "säästukas" :D). Mõned fotod on Fotail'i FBs üleval sellest. Aga ega ma paar pildistamist teengi veel vaid seal ja siis sätin juba enda õigesse stuudiosse asjad üles (süõ).

   Kustuta
 2. Anonüümne23.11.16 22:53

  Mitte paha pärast, aga mind väga häirib, et sa oled kuusel tipu pildist välja jätnud. Sama nagu inimest katki lõigata. Vb peaks väiksem kuusk olema, et sinna sobida?
  Muidu kena :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tegelikult oli ka pilte tervest kuusest, aga siia valikusse ei tulnud ühtegi sellist :D
   Hea muidugi, et tähelepanu sellel viisid, katsetangi ehk enne reedet veel natuke selle kõigega. Eks kuuse ideeliselt peaks jah ostma vastavalt stuudiole, aga kuna tegu on siiski omaniku isikliku kuusega, siis päris eraldi kuuske selleks korraks ei hakanud soetama.

   Kustuta
 3. Anonüümne24.11.16 11:04

  Aili, kus Su originaalsus kadunud on? Täpselt nagu iga teine kes sarnast asja pakub. Kuusk, ledlambid, nunnud karud, vaip. Uni tuleb peale.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Õnneks sa ei ole kohustatud tulema sinna :) Head ööd!

   PS! Mida sa inimene tahad minust, kui ma alles esimest aastat üldse sellist asja teen.

   Kustuta
  2. Anonüümne24.11.16 18:02

   Ma paneks kamina ka veel sinna kampa ja idüll missugune!
   Mõlemad nurgad on nii kaunid!


   Järgmiseks aastaks rendi hundid ja jääkarud.. teeb mõne meele rõõmsamaks akki.. lapsed saavad jääkarudega ratsutada jne.. oojee..
   Voi no, kui päris ei saa, siis topise ikka ju?
   K.

   Kustuta
  3. Ma ei tea, nüüd ju näha, et see sinu idee ikkagi, mitte minu enda originaalsus :D

   Kustuta
 4. Minu arvates päris nunnu ja õdus :) Anonüümse kommentaari peale hakkasin mõtlema, et ilmselt siis enamus inimesi vaimuvaesed, kuna enamus ju toovad jõuluks kuuse, kaunistavad ja loovad üsna sarnaste asjadega jõulumeeleolu kodus. See kõik ongi ju jõulud ja see mis seda meeleolu loob.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oleks ehk rohkem mänguruumi, saaks muidugi teistsuguseid kujundusi ka teha. Küll aga alustava fotograafina ei ole ma mingi mega riskija ja eelistan siiski traditsioonilist teedpidi hetkel veel minna :D Ehk lähekski teatud grupile peale papist kuusepuu või justnimelt ainult jääkarud, aga suuremale enamusele (nagu mulle endale) meeldivad ikkagi traditsioonid :)

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused