Valguspall

Tükk aega tagasi jäid mulle igal pool Internetis silma valguspallid. Teate ju küll - tulukestest kett, millele on otsa pandud ping pongi pallid. Põhimõtteliselt :D Täpselt selline mõte oli mul endal, et nende tegemiseks ei lähe ju kuigi palju vaja - telli aga Hiinast pallid ja hakka aga tulukeste otsa suskama... no jah, nii nagu kõikide asjade tellimisega - ma ei viitsi! Igasugune meisterdamine ei ole lihtsalt minu jaoks ning eelistan ikka, et keegi selle minu asemel ära teeks.

Nii otsustasin, et tellin need Hiinakad ära. Kuna mina ostsin enda omad aga läbi mingi müüja (õigemini avaldasin soovi tellimiseks), siis teatati varsti, et aaah firma pankrotis ja tellitakse mujalt uued. No okei, kuna ma juba olin soovi avaldanud, siis eks võin ju kauem ka oodata. Esialgu tahtsin neid pallikesi enda jõulustuudio dekoratsioonideks... ja oodata veel 2-3 nädalat :/

No aga mis sa teed kui kohe oleks vaja? Leidsin lehe Valguspall (link), kus mind kenasti hädast välja aidati. Okei, häda tegelikult polnud, aga kuna mul on algusest peale olnud kindel visioon enda jõulustuudioga, ja need samad valguspallid sobisid sinna nagu valatud, siis ei tahtnud oodata järjekordsed 3 nädalat kuniks detsember juba käes.Niisiis on stuudios võimalik jõuludeni kasutada lisadetailidena lumivalgeid ja punaseid pallikesi. Midugi on saab ketid tellida ka nii, et pallid on erinevates toonides, aga ma leidsin, et liiga kirjuks ka ei tasu asja ajada.

Rääkides aga "liiga kirjust", siis on alumisel pildil näha pärja küljes olevaid punaseid palle... aga nii see ikkagi ei jää. Võib-olla kui juhe oleks pruuni värvi, aga see on juba vist liiga palju palutud :D Kes mu lugejatest on pildistama tulemas, siis jah, nii see päris ei jää. Esialgu panen pärja külge lihtsalt hõbedased detailid ja seejärel vaatame juba sessiooni ajal kas see pärg sinna üldse jätta või ei.
PS! Valguspallid on saadud läbi koostöö, kuid nendest kirjutamine oli puhtalt minu enda soov. Leian, et need on imetoredaks lisaks igasse kodusse ja suurepäraseks kingiideeks ka jõuludel (või mulle sünnipäevaks... hint hint).

PPS! Ära unusta osaleda loosis SIIN!

4 comments:

 1. Niiii lahe! Aga oleks võinud päev varem jõuda. :D

  VastaKustuta
 2. Sinu õnneks sul ju üks jõulupildistamine veel ees :D

  VastaKustuta
 3. Mis toonis need kahel viimasel pildil olevad valguspallid on? Ma olen vaadanud, et värvivalik on meeletu :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tegu on nende samade valgete pallidega :)

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused