011216

Päkapikkude aeg on käes, mitte ainult hommikuti minu suus, aga lõpuks ka Olli sussi sees. Appi, see kõlab välja kirjutatuna nii räpaselt. Saate ju aru küll mis nalja ma teha üritasin (rõhk sõnal üritasin). Eelmisel aastal kudusin hoole ja armastusega O.le ühe lombaka sokikese, mille Thor varsti puruks rebis. Eks ma oleks saanud silmad jälle kokku korjata ja uuesti varbaotsa kududa, aga I don't have time for that shhh. Selle asemel tellisin Ollile uue sussi Kertult (link).


Kuna ükski alla 10-aastane seda blogi vast ei loe, siis julgen kirjutada, et mulle täitsa meeldib päkapikku mängida. Nii väga kommi-usku ma ei ole ja igaks päevaks suhkruplahvatust sinna jätta ei taha. Küll aga ostsin talle kõige esimeseks üllatuseks suure Kinder Surprise'i üllatusmuna mida ta kogu aeg on poes käies tahtnud. Jah, hoolimata sellest, et alles lugesin, et neid üllatusmune panevad kokku Rumeenia lapsed :/

See ost oli viga nii mitmel tasandil. Alustades lapstööjõule kaasa aitamisest (rohkem ei plaanigi osta), lõpetades sellega, et Oll loodabki iga jumala hommik nüüd seda "sukalataadi" muna sussi seest leida (tema nimetab seda nii). Ehket iga järgnev leid on talle pigem pettumust valmistanud. Jajaaaa, ei saa last ära ka hellitada ja tõesti ei plaanigi rohkem neid mune talle osta. Oleks pidanud ennast ikka taltsutama ja alles 24. hommikul selle muna sinna panema.

Täna juhtus aga hoopis nii, et Oll pidi päkapikkudelt saama kaks jõulukalendrit (üks mõlemalt vanavanemalt... või noh, vanavanemate paarilt ehket kokku neljalt inimeselt... issand annab keerulisemalt seletada). Need ei mahtunud aga sussi sisse ja panin need tema voodi kõrvale. Lõppes asi aga nii, et hoolimata kalendritest saadud šokolaadist ja autost, oli väike noormes ikka maailmas pettunud, et suss tühi oli. Lõpuks ta ei saanud ikkagi aru minu seletustest, miks nii oli :D Pärast lõunaund otsustas Oll aga, et täna on kõik detsembrikuu päevad ja šokolaadikalender tuleks tühjaks süüa. Nojah...

Kui teised hakkavad nüüd jõululainele saama, panevad üles pilte dekoratsioonidest ja kuuskedest, siis minul küll pole enam jõuluootuse tunnet :D See on see, kui alustad juba novembris jõulupildistamistega ja paned kuuse üles. Nädalavahetus möödus ka rohkes jõulumeeleolus nii paljude inimestega, et kannatan täitsa ära kui alles ca 21. detsembril enda kuuske ehtima hakkame.


Lõpuks ometi said valmis minu kinkekaardid! Sinise taustaga on täitsa algusest lõpuni Meriti kätetöö (link). Istusime maha, rääkisin talle enda ideed ja olen lõpp-tulemusega väga rahul. Mina tahtsin pitsi, satsi ja romantikat ning see sinine sädelev paber (kahjuks pildil see sädelus näha pole) peaks siis seda kõike tasakaalustama. Teised kolm kaarti/ümbrikut on mul tellitud Hiinast, millele palusin Meritil midagi... fotaililikku juurde mõelda :D Mis ma ikka neil niisama raisku lasen minna.2 comments:

 1. Anonüümne02.12.16 07:48

  Kinkekaardid on nii ilusad. Mulle väga meeldivad igasugused pitsiga kaardid.

  Mu kolme poolene oli väga pettunud, et päkapikk vale akna peale kalendri tõi (selelle aknale ei mahtunud kuhu tema oma SUSSID pani).
  Kui lõuna unest ärkas, leidis, et nüüd on aeg avada aken number 2.
  Kuigi ma lubasin, et enam eal M&M talle ei osta (koostisosad), siis selleks ajaks kui aasta ema poodi jõudis olid muud kalendrid otsas. Ma oleks kinderi kalendrit taht kuid kuuldes sinu juttu on mul pigem hea meel, et kinder ostmata jäi. Tõele au andes, siis meeldivad talle MM rohkem nagunii..
  Igatahes, sellesse tühja aknasse suskasin ise eile õhtul mingi karamelli, et ta hommikul ikkagi avada saaks.
  Sai oma kalendri kätte, tore oli, kohmas mõlemad sussid läbi, et kus tema Paw Patroli tegelased on. Nimetas mille kõik koerad ette, oma pisikeste sõrmede peal. Ütles, et ta on ju nii hea laps olnud ja niiii väga oodanud.
  Ta on tõesti hea laps olnud ja mul need tegelased kuu tagasi kibelesid kapi otsas.. nii palju kibelesid, et panin ühe koera talle padja alla ja ütlesin, et pakapikk on käinud ja nägi, et olid niiiii hea laps (novembris). Täna saab 2, kuigi ma oleks taht nad kõik korraga sussi sisse talle pista.
  Sussideks on vana hea, mollega mööda tube ringi laseb, aga siiski Elsaga :D

  Kinderitega on vist nii, et neid toodetakse ka erinevates maades.
  Ma tean et Helmansi majonest tuleb Eestimaale Poolast kuid Taani tuleb Saksast. Poodi lastakse, siis vaatan kus meie omad toodetud on. Kurb muidugi, et nõnda suur korporatsioon ei vaata ega hooli inomestest, vaid kasumist. Kindermuna on rämekallis selle kohta, mis ta on.

  Su imekaunis stuudio tekitab minus tunde, et peaks ka koju midagi püsti panema, et emadele ja vanaemsdele pilte teha. Mitte et ma pildistada oskaks aga jah.. :D

  Kertu

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mulle meeldivad ka pitsid, satsid väga. Algselt plaanisin A. ideid kuulata selles osas, aga siis jäin ikkagi endale kindlaks jaaaa ma pole pettunud. Üllataval kombel meeldib ka temale see :D

   Kuna ma tõstsin tema teise jõulukalendri kapi otsa, siis ei olnud tal hommikul meeleski, et seda avada võiks. Ja kuna ta just nimelt tänase päeva mänguasja sealt eile õhtul välja urgitses (lisaks teise kalendri totaalsele hävitamisele :D), siis noh, pole hullu, eks homme jätkame.

   Kindlasti pane püsti, see on tegelikult lihtsamast lihtsam. Kodune Säästukas on mul tõesti fotoseina raamile üles pandud, aga too Pillapallas on kõige tavalisem nurgake :)

   Aitäh :)

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused