Enne aastavahetust

Pean ütlema, et ootan sellel aastal aastavahetust isegi rohkem kui jõuluõhtut. Nagu juba paar postitust tagasi halasin, tähendavad jõulud minu jaoks perekondliku koosviibimist. Palju nalja ja tralli. Kolmekesi, eriti kui üks kolmest on reaalselt alla kolme aasta vana, ei ole seda nalja ja tralli nüüd nii palju. Vähemalt mitte nii palju kui harjunud olen.

Ma pean nüüd veidi mõtlema, et mis me esimesel aastavahetusel Elvas tegime... mu õde tuli enda sõbrannaga meile vist külla. Samuti oli pigem selline vaikne olemine. Ilmselt passisime telekat ja jalutasime südaööks Arbi järve äärde ilutulestikku vaatama.

Eelmisel aastal kutsus sõbranna meid külla, kuhu tulid ka teised meie sõbrad. Igaüks tõi midagi süüa kaasa ja nii me seal melus siis istusime. Kuigi ma mäletan, et poole ajast ma vist ajasin ikka O.d taga, et mis ta seal teises toas teeb ja ega ta ometi trepist alla ei taha minna.

Minu arust oleks aga jube mõnus traditsioon ka edaspidi aastavahetus nii vastu võtta. Sedameelt olid ka teised ning kui pakuti välja, et pre-party võiks toimuda meie pool, siis olime A.ga kohe nõus (desperate much :D).

Samal ajal kui peo jaoks nõusid pesin, hakkasin mõtlema, et järgmisel aastal võiks lausa jõulupeo ka nii korraldada. Ilmselgelt enne jõule, sest teistel õigel õhtul ka tegemist... aga jah, las see jääda tulevikumuusikaks. Ma olen lihtsalt elevil, sest olen tegelikult (salamisi) alati tahtnud, et sõbrad saaks kokku, istuks maha suure laua taha ja veedaks koos mõnusa õhtu. Okei, tegelt ma tahaks lauamänge ka mängida, aga seda ideed ma pole veel julgenud välja käia (lisaks sellele, lähen mega hasarti kui on õige lauamäng).Rääkides niisama sellest, mis on toimunud, läks eile hommikul meil köögis toru katki. Ei, tegelikult ei läinud, aga eile me selle avastasime. Juba jupp aega olen kraanialust puhastanud ja kuivatanud, kogu aeg mõelnud, et pagana kuivatusrest laseb pidevalt läbi. Lõpuks tekkis aga põrandale ka loik, mis andis aimu, et vist lekib miskit. Ja lekkiski. Hääääääästi natukene külmavee torust. Kusjuures tegu oli umbes pool aastat vana kraaniga. Jõuluaeg ja katkised torud... prrr, mäletate eelmist jõuluaega?!?! 

Kella üheksaks õhtul sai A. kõik aga parandatud, joostes kahel korral veel poodi. Viimasel korral väga nibin-nabin enne sulgemist, aga tehtud see sai. Tõstsime tänu sellele ka kööki natuke ümber, aga üha enam tunneme mõlemad, et järgmisena peaks vist ikka õige köögi valmis ehitama, mitte ülevalt magamistoa. Ehket nii palju siis sellest, et A. veebruarikuuni puhata saab. Kui miskit saab valmis, siiiiis näitab maja ise kätte meile, mis järgmisena remonti vajab.... tänks.


PS! Kellel aastavahetusel liiga palju vaba aega, siis hoidke silma peal A. Instagram story'l (@meheeluelvas). Huvi pärast tahan katsetada, kas ma ka suudan sotsiaalmeediat nii hallata, et tervet päeva aktiivselt teistelegi näitan (ma ei tea miks, liiga palju vaba aega vist).


14 comments:

 1. Mh, nüüd tahaks ka aastavahetuseks teite juurde tulla :( aga ei, work work work work work work work work work work work work work work work work work work work work work work work work work work work work work work work work work work

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Keegi peab ju raha ka teenima. Kuidas sa muidu siis O.le kingi saad teha.

   Kustuta
 2. Anonüümne29.12.16 19:00

  Mehe elu elvas või meie elu? xD

  VastaKustuta
  Vastused
  1. A. on ikka meheeluelvas nagu postituses kirjas.

   Kustuta
 3. Kusjuures minu jaoks ongi köögi remont olulisem kui magamistoa oma. Magamistuba on küll oluline koht aga seal peamiselt magatakse. Köök on meil kodu süda ning ruum, kus peamiselt viibitakse. Seega just mõnus, mugav ja käepärane köök valmib ka meil esmajärjekorras.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Minu jaoks jällegi ei ole köök niiväga olulisel kohal. Mul on lihtsalt siiber, et me elame elutoas. Tegelikult tulevases söögitoas, aga point on ikkagi selles, et meil on suur-suur tuba kus ühes otsas on elutuba ja teises magamistuba. Ehket me ei saa kedagi väga kunagi külla õhtuks kutsuda, sest lapsel vaja magama minna (ja tegelt ma ise lähen ka päris vara magama :D :D).

   Kustuta
 4. Ja ma mõtlesin, et juba teete remonti, et eriti usinad. :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Remonti teemegi, usinalt... aga mitte sellepärast, et me tahtsime nüüd kohe enne aasavahetust alustada :D Sunniviisiliselt :D

   Kustuta
 5. Tead, ma avastasin uue mängu! Täpsemalt kaardimängu - 6. võtab on nimi. Ja see on nii hea! Lihtne, loogiline ja täiega huvitav. Soovitan!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oleks mul siis kellega mängida :/ võib-olla võtan julguse kokku ja vihjan kellelegi laupäeval :D

   Kustuta
 6. Ma peaks ennast sulle külla kutsuma. Mulle nii hullult meeldib lauamänge mängida aga ega väga ei ole kellega mängida :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Siis tule koos mängudega. Mul vaid Olli memory mängud. Kõik teised jätsin nimme Tallinnasse, sest A. pole nende mängimisest huvitatud :D

   Kustuta
  2. Diil. Mul ikka mingeid mänge on :D

   Kustuta
  3. Kirjutasin sulle FBs

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused