3. sünnipäev

Jubaaaaa on Olli kolme aastane! Ma tõesti ei saa enam aru, miks ja kuidas see aeg pärast lapse saamist nii kiirelt hakkas liikuma. Olen ainus, kes nii tunneb? :D Alles ma röökisin seal sünnitustoas valude käes, alles ta sündis, alles oli ta 1. sünnipäev... alles, alles, alles. Ja juba ongi 3.

Mul on täitsa plaanis kirjutada natuke lähemalt O. arengust ja milliseks noormeheks ta on nende aastatega kujunenud. Ideeliselt võiks ka eraldi rääkida lemmikutest mänguasjadest ja mis ka sünnipäevaks sai... aga oh jessas seda teab, millal motivatsiooni (ja aega) selleks leian. Jõulukinkidest pidin ju ka kirjutama, aga ei selleni ma enam jõua :D

O. sünnipäeva pidasime, üllatus-üllatus, Pillapalla peotoas (link). Mõtlesin pikalt, et mis teemalist sünnipäeva ma Ollile ometi sooviks. Pakkumises oli palju erinevaid, aga ükski neist ei tundunud mulle karjuvat, et SEE ON OLLI! Vaatasin millega Oll igapäevaselt kõige rohkem mängib - autod ja (kahjuks :D) püssid. Püssi-teema ei tulnud loomulikult kunagi arutlemiselegi, seega jäigi autod. Tellisin isegi ebay'st Cars'i temaatikaga kaunistused, sest Cars on Olli totaalne lemmik... aga umbes poolteist nädalat, kui mitte vähem, ei olnud neid ikka veel kohal (ja nad pidid jõudma enne aastavahetust üldse).

Pillapalla omanik oli muidugi juba omajagu asju valmis nokitsenud ning vaadates peohommikul ruumi, olin enam kui rahul, et me sinna tegelikult mitte ühtegi Cars'i asja juurde ei lisanud. Need ei oleks lihtsalt sobinud ja Ollil endal ei oleks nagunii olnud peomöllus aega neid kuigi pikalt imetleda. Nüüd ripuvad need kaunistused meil lihtsalt kodus, Olli rõõmuks.

Külaliste kutsumisega olin ma aga totaalne sasipundar. Umbes kuu enne pidu tegi A. kutsed valmis. Kutsusin siis ühe portsu külalisi ära ja plaanisin veel mõned hiljem kutsuda (no tol hetkel ei olnud rohkem aega)... aga mida ma tegin? UNUSTASIN! Siis meenus umbes nädal enne pidu osad kutsuda ja kui juba oli paar päeva peoni, siis meenusid veel mõned... aga tol hetkel tundus juba piinlik üleüldse nii hilja kutsuda. Ugh. 

Külalisi tuli aga täpselt selline punt, mis ma eeldasin. Ema muidugi küsis tihti, et kui palju külalisi tuleb... aga ei mina kunagi kokku neid lugenud. Umbes eeldasin ja umbes tellisin ka toitu :D Loomulikult mõned ei saanud haiguste pärast tulla, aga mul oli nii hea meel näha, et nii paljud ka Põhja-Eestist said kohale tulla.

Oliver jäi enda päevaga minu arust väga rahule. Nagunii oli see tema jaoks 100% edukam ja parem kui tema teise aasta sünnipäev, kus ta pea terve aja autos istus ja nuttis. Oijah :D
4 comments:

 1. Palju õnne Ollile ja emale-isale ka:)
  Peo paik tundub väga hele ja valgusküllane, väga mõnus.
  Need salatipurgid on lahe idee!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh :)
   Seal on tõesti mõnus ja väga hubane!

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused