5 kohta Eestis

Mulle tegelikult ei meeldi üldse nimekirjade koostamised. Pole kunagi olnud selline inimene, kes peab vajalikuks eesmärgid üles kirjutada, et neid siis hoolega järgida. Kui tahan midagi ära teha ja neid asju on mitu... siis suure tõenäosusega püsivad mul asjad meeles. Kuigi tänane teema ei lähe kuidagi sinna kasti, et "pean ära tegema, seega igaks juhuks koostan nimekirja". Ometi on ta nimekiri ja nimekirjade kirjutamiseks pean alati ajusid ragistama.

Sirvisin mõne teise blogija nimekirja tänase teema osas jaaaaaa ma ei suuda samastuda. Mul ei ole näiteks mitte mingit soovi hetkel välismaale reisida (nii tõlgendas enamus seda teemat). Eks vägagi kaine osa minust on teadlik, et meil ei oleks selliseks väljaminekuks rahagi (heloooo maja, arvuti... kunagi äkki pulmad... khmm). Tänu sellele taltsutan ka enda reisioovi. Seega veidikene reaalsemad ja mu meelest lähitulevikus teostatavamad plaanid - kohad, mida soovin külastada:

1. TEATER! Ma ei ole teab mis ajast teatris käinud. Paraku ei ole A. ka suurem asi teatrihuviline. Seega ma siin mõtlen, et mida ma ikka halan ja vihjan, et tahaks teatrisse minna. Peaksin lihtsalt sobiva näidendi leidma ja teatrisse minema. Kasvõi üksi. Lisaks sellele ei peaks ma siis lapsehoidjat otsima, kui A. Olliga koju jääb :D

2. Muuseum. ERM'i tahaks minna, aga ilmselt sinna seame kogu perega sammud millalgi kevadel / suvel.

3. Veekeskus. Kuigi pärast viimast (ja ainsat) Aura külastust Olliga on mul kerge hirm veekeskuste ees, tahaks ikkagi suplema minna. Tunnen ennast nagu kala vees ning leian, et Oll on ka oma lühikese elu jooksul liiga vähe ujuda saanud. Aurasse ma enda jalga aga enam küll ei tõsta. Ideaalses maailmas tahaks Leetu veekeskusesse minna, saaksin sõbrannale ka külla minna, aga siis tuleme taaskord selle raha teema juurde.

4. Restoran V. Need I say more?

5. Hambaarst. Olen vist üks nendest vähestest, kellele tegelt meeldib hambaarsti juures käia. Tänaseks päevaks hirmutab mind vaid lõplik hind, mitte see, mida arst teeb (nt hambaaugu puhul ei tunne ma hirmu puurimise, vaid hinna ees). Ja nüüd jaanuaris peaks ma kontrolli minema.

8 comments:

 1. Olles viimase kolme aasta jooksul kahe hamba peale pannud ~1700€, siis jep, karda :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma tean, ulmesummad. Miks ma ka ei taha enda visiiti väga tulevikku lükata, sest mulle meeldiks neid suuri summasid ennetada (süõ) ja veidi tihedamalt arsti külastada :D

   Kustuta
 2. Tore, et nii tihti postitused!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mulle endale ka täitsa meeldib vahelduse mõttes :)

   Kustuta
 3. Anonüümne03.01.17 21:40

  Soovitan V asemel Hõlmi! Sealne toit parim, mida pikka aega maitsta saanud!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kuna need restoranid asuvad erinevates linnades, siis usun, et saan mõlemad järele proovitud. Suurem tõenäosus on mul nagunii, et enne lähen Tallinnas kuskile kui Tartus :D Aga mine sa tea, äkki lähen Tartus teatrisse ja siis Hõlmi ka. Aitäh soovituse eest :)

   Kustuta
 4. Anonüümne04.01.17 11:52

  Mis Auras juhtus? :/

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Molluski sai, millega pidime 1.5 aastat võitlema, et lõpuks lahti saada. Samas jah, eks seda võib igast veekeskusest saada. Paraku aga juhtus meie oma Auras.

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused