Meie aastavahetus

Ja ongi juba uus aasta! Wow! Alles algas november ning hakkasin kuuske üles panema ja juba tuleb hakata valmistuma kevadeks ning esimeste taimede ette kasvatamiseks. Äkkkkki sellel aastal olen jälle targem kui eelnevatel. Räägime nüüd aga asjast ehket meie aastavahetuse peost! O. kusjuures arvas terve päev, et valmistume tema sünnipäevaks...

Kuna eelmisel aastal pakkus sõbranna välja, et läheks tema poole enne ilutulestikku istuma, käidi see sama idee välja ka sellel aastal. Seekord aga, et pidu toimuks meie juures. Ja nagu me A.ga oleme, no liferid, olime loomulikult nõus võõrustama. A.le meeldis see idee vist veel rohkem kui mulle, kuna aastaid tagasi korraldati selles samas majas päris palju taolisi istumisi. Mina olin lihtsalt rõõmus, et saan ka vahelduseks seltskonnas olla ja ei pea selleks otsima lapsehoidjat.

Meie AV seltskond.
Mina mõtlesin, et pidu läheb nii nagu eelmiselgi korral, et kõik istuvad diivanil, papp-taldrikud käes, sööme head ja paremat ning passime telekat. A. aga laitis selle idee kohe maha ja ütles, et teeme nõuka-stiilis peo. Ennekõike ikka sellepärast, et meil on häääääästi palju nõukaaegseid taldrikuid, nuge-kahvleid, klaase, kristalli ja nii edasi. Ilmselgelt me igapäevaselt kuldse äärega kristallklaasist šampust ei joo, seega oli tore nendele asjadele vahelduseks kasutust leida. Seega nii jäigi, et pikk laud ja kristall :D

Fookus ikka mu kartulisalatil :D


Söögilaud ei olnud muidugi kuigi vegan sõbralik. Ainsa asjana vaaritasingi valmis vaid kartulisalati iseenda jaoks. Muu sai kõik tellitud, ostetud ja teiste poolt ise tehtud. Lõpuks oli seda toitu seal laual niiiii palju ning kui järgmisel päeval külmikusse vaatasin, selgus, et osad asjad jäid üldse lauale tõstmatagi. Nüüd saab A. vähemalt kolm päeva jääke süüa. Enne ma küll midagi uut kappi ei osta.


Minu õnneks võeti kaasa ka üks lauamäng - 5 sekundit. Mille point oli põhimõtteliselt see, et pead viie sekundi jooksul kolm asja karjuma (eelnevalt antud teema kohta). Mulle meeldis, sest ma võitsin :D Kuigi mitmel korral karjusin täpselt samad kolm asja välja (nimeta kolm asja, mida saab lõigata - padi, tekk, kardinad; nimeta kolm asja, mida saab pesta - padi, tekk, kardinad).


Pärast seda kui A. meile GoPro ostis, oleme päris palju ka filmima hakanud meie igapäevast elu... aga taaskord - ma ei saa vlogisid teha, sest mu arvuti ei kannataks seda kõike välja. Ja hetkel on mul vaja, et ta ikka vastu peaks (süõ). Näiteks mõtlesime suurendada enda uue arvuti fondi, aga siis läks tolmuimeja katki. HALLLOOOOOO, give me a break! Kui keegi soovib sponsoriks hakata, siis palun väga :D Samas olete ka lihtsalt pildistama oodatud, sest täpselt selle jaoks see kogu tulu lähebki.


Pidu oli aga täitsa edukas. Minu arust oli kõigil meeleolukas aastavahetus. Lastel tore ning keegi ei lõhkunud meie kristalli ära. Ainus klaas läks katki pärast pidu ja sedagi täiesti kaine inimese poolt :D aga pole hullu. Ilutulestikku läksime vaatama Arbi järve äärde. 

Lõpetuseks näitan lihtsalt paari pilti endast, sest noh, kord aastas oli mul meik näos, soeng peas ja lemmikkleit seljas... mida ma muide ei julge muul ajal kanda kui vaid aastavahetusel (ja sedagi tegin alles esimest korda nüüd). Ja loomulikult ei teinud minust keegi täispikkuses enne pidu OOTD pilte :( Ainult A. telefoniga.18 comments:

 1. Ma teeks kõike, et mul sinu keha oleks. Va teeks trenni ja lõpetaks jama söömise :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hetkel saan sind lohutada vaid sellega, et ma ka ei tee praegult trenni ja söön vegan jama :D

   Kustuta
 2. OSSSSSSSSSSSA püss! head uut aastat!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Head uut aastat ka sulle ja su perele :)

   Kustuta
 3. Anonüümne02.01.17 19:01

  Need sussid on selle kleidiga 5+! :D Mega püss ikka. Head uut!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma vaatasin ka, et kenasti samas toonis :D Head uut aastat ka sulle :)

   Kustuta
 4. Anonüümne02.01.17 20:14

  Vau, tõesti näed nii hea välja :) Head uut aastat!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh :) Head uut aastat ka sulle!

   Kustuta
 5. Anonüümne02.01.17 21:02

  Haha..mnjah. Viisime just läpaka parandusse (ei laadinud ja aku ju tühi ega saa kasutada enam). Eelmisel aastal juba sai kõvaketas vahetatud. Eelmisel aastal läks veel telekas katki (laps lennutas raamatu telekasse 😂) Tehnikaga on mingi needus peal vist 😃

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aaah ära tuleta meelde. Mu tööarvut (A. arvut kui nüüd täpne olla) lõpetas olemast läpakas, sest aku ütles üles tellisin uue. Selle ajaga viskas pildi tasku. Tuli välja, et kõvaketas vaja vahetada. Ostsin uue. Ja läheb nats mööda ning graafikakaart läbi. Lisaks keerasid windowsi uuendused midagi ühes selle kõigega pekki, et nüüd viskasime arvutiga lõpuks lutsu.

   Kustuta
 6. Oliveril on nii kihvt roheline kikilips :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Pidi algselt A.le kaela minema :D

   Kustuta
 7. Anonüümne02.01.17 23:00

  Ma jällegi see üle-eelmine kommenteerija. Mõtlesin ennist, et midagi oli nagu veel, aga ei tulnud meelde. Nüüd tuli 😁Peegelkaamera parandus. 😝

  VastaKustuta
 8. Anonüümne03.01.17 08:19

  Oh, nii ilus laud. Laua taga ikka hea ühiselt olla ja päris nõudest süüa. Tegime ise ka pika laua ja otsisime kõik nõud välja :)

  Ja nii mõnus on õhtut mingi toreda lauamänguga mööda saata :) ise tahaks ka seda lauamängu soetada.
  Näed hea välja ja loodame, et saad uue läppari raha ruttu kokku.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Täpselt nii kujutaks ma ka jõuluõhtut ette :D Kinkide avamine oligi ainult puudu sellel õhtul :D

   Aitäh :) Oh ma loodan ka, esialgu panustan kevadele /suve algusele.

   Kustuta
 9. Anonüümne16.02.17 01:24

  Sa vōibolla oled varem maininud, aga küsin ikka- millega sa hapukoore asendad kartulisalatis?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Konsumis (ilmselt siis ka Maksimarketis) on eraldi müügil "kaste taimetoitlastele". See on minu jaoks selline majoneesi ja hapukoore segu ehket pole nii tugeva majoneesi maitsega kui tavaline.

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused