100217

Selle asemel, et hetkel end välja puhata ja magama minna või mõni suvaline komöödia / õudukas telekas käima panna ning teleri ees lõpuks ära vajuda (sest ema-isa juures magame kaunilt keset elutuba diivanil :D), passin mina õe toas arvuti taga ja paanitsen.
Tegelikult ei ole paanikaks väga põhjust, vähemalt see loogiliselt mõtlev osa minust teab seda (süõ). Esiteks olen päris mitme asjaga jäänud viimasele minutile ja ootan nüüd ainult, et esmaspäev kätte jõuaks ja asjad liikuma hakkaks. Ise olen süüdi, kogu aeg arvasin, et mul on aega... aga siis sai aeg otsa. Hästi põnev on kindlasti lugeda kui ma ei räägi, millega tegu :D Ega sel tegelikult tähtsust polegi, ega see kiiremini siis liiguks (süõ).

Vaevasin enda pead siin vahepeal, et miks ometi nii palju broneeringuid pole stuudiosse tulnud... samas tuletasin endale siis meelde, et esiteks on aasta algus ning ma ka ei läheks pärast jõule kohe pildistama (vähemalt lohutan end sellega). Teiseks ei ole ma väga enda stuudiot reklaaminudki. Mõtlen ennekõike Elvas üldiselt. Sõbranna käis natuke aega tagasi seal katsejäneseks, lisaks tuleb esmaspäeval talvise loosi võitja mulle järgmiseks jäneseks.

Lisaks sellele olen alati tahtnud, et selles stuudios oleks justkui kindel stiil ja kujundus, mida siis natuke saab vajadusel ümber tõsta... aga et ta ei oleks selline tüüpiline "tõmbame halli tausta aga ette ja klõpsime". Tean, et tahan keskenduda ennekõike väikelastele ja naistele (sorri mehed :D), seega nüüd peangi end kätte võtma ja stuudio sisustusega natukene tegelema.

Seejärel vaatasin enda kalendrit ja mõistsin, et ega mul ei olegi väga stuudiopildistamisteks Elvas aega. Vähemalt mitte veebruarikuus. Näiteks sõitsin kaheks päevaks Tallinnasse puhtalt tööasjus ja naasen pealinna juba nädal aega hiljem. Selle aja jooksul oleks vaja veel eelmise Tallinna reisi pildid töödelda, enne seda kiiresti eile/täna filmitud projekt kokku monteerida jaaaaa siis tulevad ju veel Pillapallas pildistamised. Rääkimata veel paarist projektist.

Huh, okei, seda lobisemist oli mul täitsa vaja, sest samal ajal täitsin ka enda kalendrit. Suure tõenäosusega ma ei satu siia jälle mõni aeg tihedamalt postitama, sest... no ma tahaks eeldada, et ma teen usinalt tööd. Samas võib suur võimalus olla just, et postitan tihedamalt ja üritan tööpausidel muul rindel rabada.

Kõige huvitavam minu enda jaoks saab olema ilmselt see, et kuidas nüüd jälle see töö- ja pereelu harmooniasse saada. Võite kolm korda arvata, kas ma trenni teen edasi.... Ikka püüan õhtuti kui A. ja O. mõlemad kodus, enam mitte tööd teha. Võiks ju hilisõhtul töötada, aga ma ei suuda. Ei ole kunagi suutnud ja alati parem lähen varem magama ja ärkan vara ning alustan rabamist. Mu aju ei tööta öösel (nagu ka selle postituse sisust ilmselt aru saate... või ei saa).

Ehket jah, Elvas veebruaris enam pildistamisi ei tee (va sõbrapäevastuudios 11.-17. veebruaril, broneerige elva@pillapalla.ee), küll aga tulen hiljemalt 22. veebruaril Tallinnasse ja jään... kuniks sõbranna on sünnitanud ja ta beebi pildistatud :D

Tallinn on ikka lahe, kirjutan blogi ja kuskil Kadrioru pargi kandis hakkas ilutulestik. Okei! Tsau! Lähen nüüd mingit mõttetust Youtube'st vaatama.

2 comments:

  1. Jess, ootad mu ikka ära, jah? :D Ma just mõtlesin, et okou, sa 17. juba tuled Tallinnasse, et kas saan asjaga valmis selleks ajaks ikka - praegu küll veel mingit tunnet pole :D

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Proovin ikka oodata jah. Ega ju tegelt kiiret pole :D

      Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused