Kuidas sain kõik, mis soovisin

Kuna on saabumas americamaa üks lemmikpühadest, eesti keeles sõbrapäev, hakkas õde mulle rääkima enda plaanidest sellel päeval (link). Ta on hetkel nimelt Saksamaal vahetusõpilane ja see toob mulle endale juba mitmeid mälestusi (kes ei tea, siis olin ise Saksamaal vahetusõpilane ja peale keskkooli Luksemburgis vabatahtlikus teenistuses). Eks ikka kavaleridele see meie jutt läks.
Otsisin enda vanast blogist esmalt välja, mida tegin 2008. aasta valentinipäeval. Jeesus, mis pubeka jutt see kõik oli. Täiesti hämmastav, et nii paljud seda lugesid (enamus neist olid vist teised vahetusõpilased... käsi püsti kes luges?!). Ühesõnaga olin tol päeval väga segaduses, nagu kogu aja, et mida ometi see üks konkreetne noormees minust arvab. Kellest hiljem sai ka minu esimene peika... aga valentinipäeval ei toimunud jah miskit erilist.

Rääkides nüüd aga ühest päevast, kui täitusid kõik minu soovid... selleks reisime aastasse 2011 kui elasin Luksemburgis. Ma olen juba aaaastaid olnud inglite / kõrgemate jõudude usku. Ehket palu / taotle - ole enda sooviga väga täpne ja siis jälgi mängu. Lühidalt, eksole. Appiii, mulle tundub, et pean natuke eellugu ka rääkima.

Kohtusin nädalasel noortevahetusel ühe mehega Luksemburgist. Ta tegeles noortega ja oli EVT programmis. Meil klappis jube hästi ja ta uuris, et mis ma pärast keskkooli lõpetamist teen. Kuna parajasti oli veebruar, siis ei olnud mu plaanid veel päris hästi paigas. Long story short - ta tutvustas mulle EVT programmi, rääkis mis neil Luksembrugis toimub ja 2010. aasta sügisel ma sinna aastaks sõitsingi. Fakt, et ma olin sellesse mehesse suht veits armunud, mängis ka ikkagi rolli.

Kindlasti tunnete isegi selliseid mehi, kes räägivad hästi vabalt, justkui mesimagusal häälel... ilma, et nad taotluslikult flirdiks. Nad lihtsalt ongi sellist. Isegi kui sa tead, et nad ei flirdi sinuga, sa ikkagi kõhkled ja mõtled, et äkki nüüd ikka on teisiti. Too mees, mu boss (!), oli üks sellistest. Tal oli muide isegi pikemaajaline partner (tänaseks päevaks tema abikaasa ja lapse ema :D). Aga tol ajal olin ma ikka nii naiivitar ja pooleldi nagu armunud ning fantaseerisin ilmselgelt liiga palju, ja osa minust alati tahtis uskuda, et äkki meie vahel ikka on midagi võimalik.

Seega loomulikult palusin ja soovisin, et veedaksin koos temaga valentinipäeva. JA SEE SOOV TÄITUS! Ainult, et jätsin välja ühe väga olulise faktori sellest soovist... mis nagu tundus tollel hetkel loogiline ja "pole vaja mitte mainidagi", sest kuidas sa ikka veedad inimesega kogu valentinipäeva?! Unustasin soovida, et me oleks ka armunud. Või noh, armunud teineteisesse. Mina temasse olin, tema oli enda naisesse :D

Ühesõnaga soovisin, et veedaksin temaga valentinipäeva ja nii me veetsimegi. Tegime tööd ja umbes 10 minutit enne lõunapausi kutsus ta mu ka kohalikku restorani lõunatama. Ah kui romantiline. See on see kui soovid midagi ja need täituvad. Sõna-sõnalt lausa täituvad. Seega soovitan teil palju täpsemalt enda soove sõnastada.

Kas teie soovid on ka teile nalja teinud või noh, olete ise sooviga sama moodi natuke "puusse pannud" nagu mina?


4 comments:

 1. JAA! Mul on korduvalt niimoodi juhtunud. Nüüd olen ikka megatäpne kui midagi soovin. :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma hetkel midagi muud isegi ei mäleta, samas võib-olla pärast seda hakkasingi täpsemalt soove läbimõtlema.

   Kustuta
 2. Anonüümne10.02.17 00:43

  See läheb nüüd ehk ainult ääri-veeri teemasse aga oli minu jaoks väga mõtlemapanev. Mu sünnipäev on 7ndal kuupäeval, minu esimesel suurel armastusel 5ndal - s.t ta on must täpselt 2 aastat ja 2 päeva vanem. Kogu meie koosoldud aja, kõik need aastad, mõtlesin, et oleks jube armas, kui meie laps sünniks seal vahel, 6ndal (unistasin alati tütrest). Kui olime juba lahus, siis ta teatas ühel hetkel, et selle n.ö meie kuu 6ndal oligi sündinud üks beebi, tema ristitütar, nimeks Lily. Mu eks on prantslane. Kusjuures, kunagi väiksena oli mul pabernukk, nimega Lily, sest ta oli kuidagi väga prantslannalik. Ja Lilian või midagi sinna kanti on nimi, mille võiksin vabalt ka täna oma lapsele panna.
  Ehk kokkuvõttes siis, sai see mu kunagine (risti)tütre, keda nii väga meile soovisin, ainult ei osanud ehk piisavalt konkreetne olla. Kes teab :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Nii armas lugu :) Ja tore, et ka pärast lahku minekut, sinule sellest rääkis.
   See meenutas, et ma olin raudkindel, et O. sünnib kas 16. või 19. jaanuaril. Mina olen sündinud 17. kuupäeval ja A. 18., aga sündis 14.

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused