290317

Õhtu enne Tallinnasse sõitu on alati ärevust tekitav. Olli jaoks loomulikult kogu päev, sest ta räägib juba umbes üleeilsest alates sama juttu: "Mina läden magama, siis on pime, siis älkan üles ja siis läden mina Tallinnasse." Päevad läbi, hommikust õhtusse. Ausalt, täna õhtul ütles ta seda sama lauset kolm korda järjest.

Täitsa imestan, et vlogimine on mul lausa kolm päeva järjest õnnestunud. Õnnestunud siis selles mõttes, et ma olen seda teinud. Kvaliteet ja sisu las jääda. Samas sisu osas ma ei saa ka midagi väga teha - selline see meie elu ongi.

Täna muidugi katsetasn peegelkaameraga filmimist, aga see on ikka küll üks paras... porno. Autofookus ei tööta päris nii nagu ma seda ette kujutan, sest ega ma seda tavaliselt filmides ei kasutagi. Jaaa natuke raske on manuaalselt fokuseerida kui filmid iseennast (Nikon D7100 ei ole pööratavat ekraani).

Niisama lobisedes, siis tulime õuest tuppa ja Saskia ei vasta meie kutsetele. Mäletan väga täpselt, et Rio saatsin üles korrusele, vaheukse panin kinni, Thor läks õue ja Saskia jäi alla korrusele. Tagasi tulles aga ei ole Sassut kuskil. Erinevalt Riost ta ju kuuleb ja alati ka tuleb meie juurde kui kutsume... nüüd aga ei midagi. Lõpuks otsustasin üles korrusele vaatama minna, sest ma tõesti ei teadnud enam kus ta on. Hüüdsin teda ja korraga kostub "piiks". MA EI TEA KUIDAAAAS ta sinna üles sai :D Täielik müsteerium. Rio küll oskab ust lahti teha, aga niimoodi kinni panna küll mitte.

Ma ei tea kui hästi homne vlogi peaks valmima, arvestades, et me mitu tundi istume bussis ja jeeee ma vlogin seal :D

PS! Vabu aegu mu Tallinna graafikusse veel on. Näiteks vabanes 8. aprillil (laupäev) olev pildistamisaeg... aga üldiselt olen küllaltki paindlik enda graafikuga. Kirjuta & joonista aili@fotail.ee0 comments:

Postita kommentaar

 

Kuu loetuimad postitused