Instagrami lemmikud

Kui küsida minult, mis on mu lemmik app, siis vastan ilmselt kõhklusteta, et Instagram. Nii hästi mäletan kui umbes kolm aastat tagasi sõbranna mulle Instast rääkis, et oi talle nii meeldib see. Ma teadsin küll mis koht see on, aga imestasin, et mikksss ma peaks seal veel rohkem pilte enda elust jagama (olles ise eksole blogija, kes kirjutab enda elust :D). Natuke ma vist puksisin sellele veel vastu, aga varsti-varsti sai see mu lemmikuks (samas olgem ausad, ega mul nüüd nii palju erinevaid app'e igapäevaselt kasutuses olegi).

Olen ka varasemalt enda lemmikuid välja toonud, aga eks need kõik muutu pidevalt (link / link). Näiteks enam ei fänna ma üldse trennitädide Instasid nii palju kui varem. Loomulikult on need asendunud pigem erinevate vegan-inspo lehtedega... aga treenitud naise keha on ikkagi mu arust väga ilus vaatepilt :D Seega mõtlesin jälle välja tuua enda uuendatud nimekirja praegustest lemmikutest. 

1. Vegangirlgetsfit (link)

Tema kontot olen jälginud ikka pääääris ammu, aga mulle tundub, et ta vist vahetas ühel hetkel enda kasutajanime ning alles siis hakkasin tähele panema, et aaaaah - vegan!!! Mis on veel inspireerivam kui mitte BBG kava tegev teine vegan naine!2. Jessikapetten (link)

Üha enam olen suheldumas jumestuskunsti maailma jaaaa Jessika konto on mu arust imelineee! Olgu, unistan, et tema magustoidud oleksid vegan, aga ega ma nüüd seda veganlust igal asjal ka taga ei aja. Rääkides meigist, siis üks lahe konto on veel (link).


3. Conscious_muscle (link)

Jep. Vegan body builder. Eks see natuke ole silmailu ka, aga minu arust on tohutult inspireeriv näha selliseid inimesi ja keda tema omakorda suudav motiveerida. Ehket kõik see jutt, et veganid ei suuda "seda ja toda" teha enda kehaga, sest nad ei saa loomset valku - ehe näide vastupidisest!


4. Girlwithnojob (link)

Selle lehe avastasin vist tänu õele. Ühel hetkel hakkasime omavahel saatma taolisi pilte jaaaa mis parata kui need nii hingele lähedal on. Paneb naerma lihtsalt (sama tekst siis ka 8. kontole).

5. Christianannschaffer (link)

Kui Fotail.ee ühe postituse kommentaariumis pakuti, et ma võiksin teha postituse ka mind inspireerivatest fotograafidest, hakkasin siis natuke teise pilguga enda lemmikuid vaatama. Jaaaaaa Instagramis jälgin ma peamiselt just loodusfotograafe :D Ala, millega ma ise absoluutselt ei tegele, aga selle on lihtne põhjus - ma ei oskaaa selliseid fotosid teha! Seega unistan. Ja lisaks sellele jälgin ma enda Isntas väga vähe inimesi, mulle ei meeldi näiteks näha pidevalt võõraste inimeste portreesid, sest vähemalt mu isiklik Insta konto on selleks, et jälgida reaalselt inimesi, nende elusid jaaaa ilusat loodust (va mõned eesti fotograafid).6. Nicholasgoreweddings (link)

Uuuuh tema fotod on nii lummavad! Mul ei ole muid sõnu tema tööde kohta. Lummmmavaaaad!


7. Letscookvegan (link)

Täielik food porn, kuigi pean ausalt tunnistama, et mul läsk ka jupp aega, enne kui hakkasin reaalselt ilastama nähes avokaado võileiba või tavalist smuutit. Kuigi varem ilastasin hoopis mingi plässi pitsa pildi peale (see VS see). Käsi südamel vaatan seda lillat kausitäit ja jesssand kuidas tahaks seda süüa hommikust õhtuni.

Tegelikult jälgin veel väga paljusid vegan retseptidega kontosid. Isegi ei pea alati retsepte lugema, vaid juba ainuüksi pildist saad aimu, mida võiks ka ise teha. Eriti meeldivad mulle need pildid kus kartul on kuidagi teistmoodi lahti lõigatud.


8. Betches (link)9. Galialahav (link)

Jaaa lõpetame selle kõik imeliste pulmakleitidega. Seda kontot hakkasin jälgima vist vahetult pärast kihlumist for obvious reasons ja pean tunnistama, et mu unelmatekleit ei ole ikka veel nende aastatega enda kuju muutnud. Kindlasti läks ta uhkemaks pärast selle lehe avamist, aga idee jääb samaks :D


Kas jälgite ka ise mõnda nendest kontodest? Millised on teie lemmikud?

4 comments:

 1. Anonüümne14.03.17 10:57

  Kõik on ilus, aga see ilastamise jutt ajas südame pahaks.

  VastaKustuta
 2. Anonüümne14.03.17 17:40

  Mul on chontelduncan keda jälgin fitnessi maailmast. Snapis on ta ka olemas. Samuti vegan. Aa ei, vb kala ta sööb, ma ei mäleta. Oma kavad, oma saalid on tal. Pühapäeviti teeb toitu ette jne.

  K.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jälgin ka teda, snapi lähen lisan ka kohe :D

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused