Peikaga pildistamas

Kes mind tunneb (isegi kui mitte täitsa isiklikult, vaid ainult läbi selle blogi), teab ilmselt, et ma ei võta end alati just kõige tõsisemalt. Mulle on juba väiksest peale sisse jäänud komme, et parem teen esimesena enda üle nalja mõne sarkastilise kommentaariga (või muud taolist), kui keegi teine ette jõuab. Narrimist ja mõnitamist ma ei talu ning seega kipun tihti ise enda üle nalja tegema - öeldes naljaga välja kõik need asjad, mis kardan, et keegi teine võib halvustavalt öelda. Nimetagem seda omamoodi kaitserefleksiks :D

See postitus ei lähe tegelikult sinna kategooriasse, et "äkki keegi ütleb midagi halvasti, seega ma parem ütlen ise enne enda kohta..." Pigem hoopis sellesse, et vahel teen enda üle nalja ja naeran selle mineviku-mina üle.

Tihti ju vaatate teise inimese pilti (peamiselt mõtlen profiilipilte) ning mõtlete, et jessas kas see on tema arust tõesti parim pilt tema arvates iseendast ? Ja ma ei räägi seda siin inimesena, kes fotograafiaga leiba teenib. Ehket ei pea silmas mingeid fotonurkasid või ava ning säriaja suhet jne. Ehket to make my point - lappasin läbi enda vanu fotokaustu (otsides pilte üheks hoopis teiseks postituseks) ja avastasin niiiii palju piinlike pilte iseendast. Ikka selfitamas kui kasutasingi reaalselt seebikarpfotokat. Ja täpselt taolisi pilte ma silmas pidasingi. Mina arvasin ka kunagi, et sellised on the shit!!! Ja ikka heas mõttes shit :D

Kes ei ole mu eelmist "taolist" postitust näinud ehket kuidas ma kunagi fotosid töötlesin, leiad need siit (link). Järgnevad fotod on kõik pea null töötlusega, sest te saate KOHE aru milliseid ma olen töödelnud :D Aaaaah, aga aega ei tahaks tagasi ka keerata, nii naljakas on nüüd vaadata. Ja ma ei saa mainimata jätta, et ma olen nendel ca 13-15aastane ja nüüd mõelge millised tänapäeva 15-aastased välja näevad.

Mina aknalaual... 
keegi teine teeb minust ilmselgelt pilti, sest sa ei näe ju mu käsi ette sirutamas.Jälle aknalaual...
kuid taaskord teeb keegi teine minust pilti, ilmselt mu kujuteldav peika.
Laman vastu ust


Peika tegi pilti

"Ah ma niisama siin."
Jälle sa pildistad mind

No vot, selline olin mina täitsa teismelisena. Kes aru ei saanud, siis igaks juhuks ütlen, et tegelikult mul ei olnud peikat. Ma ei julgenud üldse poistega rääkida, va enda tolleaegse parima sõbraga. Seega jah, secret is out - mina tegin kõik need pildid ise endast. Imeline. Ma ei imesta kui vähemalt pooled nendest olid ka Rate.ee's.


14 comments:

 1. Olid ajad, tuli kohe isu enda vanu portreepilte vaadata :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oh nii tore on nende vanade fotode vaatamine. Ikka mõtlen, et keegi võiks mulle 100000000 pildi ilmutuse tasuta välja teha, siis ma ausalt teeks albumid valmis.

   Kustuta
 2. Anonüümne26.03.17 19:56

  Hahaha, appi, mul endal ka selliseid pilte veel alles pubekaaegadest. Mingi vaiba peal pikali ja vastu seina ja akent jne, need classic. Või siis veidi silmameiki tehtud, juuksed jumala sassis, aga peaasi, et meik on peal ju. :D Tänapäeva noored vist jah enam kunagi sedasi naerda ei saa nagu meie, sest nt mu kuti 15a väike õde näeb juba praegu osadel piltidel minust vanem välja (ma 21) :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oh tead, see on part 1 nendest piltidest :D Mul on kõvakettal fotod alates aastast 2003 ja need on siis 2003-2006 fotod :D Ma ei ole julgenud edasi veel vaadata.

   Mu arust on ka nii uskumatu tegelikult, et tänapäeval oskavad üha nooremad ja nooremad neiud end meikida ja üldse üles lüüa. Õde just näitas ühe tuttava fotot, keda ma pole aastaid näinud ja nüüd on vanuselt väidetavalt sama vana kui ma nendel fotodel, aga välja näeb ikka palju vanem. Uskumatu :D

   Kustuta
 3. Anonüümne26.03.17 20:07

  Hey! Olen sul siin üsna uus lugeja ja kui see raske ei ole, siis oleksin väga tänulik, kui sa tutvustaksid ennast (nimi,kui vana...jne). Võimalik,et oled seda kunagi teinud, aga ehk nüüd teed uuesti :)?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hei! Mul on tegelikult siin blogipäise all link "autor" kus on väike kokkuvõte minust (paraku lingid enamus enam ei tööta, sest ma kustutan vanu postitusi aastate kaupa :D)... aga hea, et meelde tuletasid - ma peangi seda värskendama ja ilmselt ehk teengi eraldi postituse ka sellest :)

   Kustuta
  2. Tegelikult muutsin mõned lingid jälle aktiivseks seal :) Aga jah, uuendan selle lehe kiiremas korras ja siis juba annan teada kui uus variant üleval :D

   Kustuta
 4. Selles suhtes, et sul ikka noorest east saati fotograafile omane silm ju - mitu pilti on aknal tehtud, st sa ikka jagasid ära, kus parim valgus langeb. :D
  Ps. mul on sarnaseid pilte samuti rohkelt.. ajad olid sellised!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hahahaa päris naljakas oled :D

   Kustuta
 5. :D vanad head ajad! Rate.ee portaal oli taolisi pilte täis. Minul endal ka muidugi :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Just, kõik tegid selliseid pilte :D

   Kustuta
 6. Ma mäletan kui kade ma olin kui kõigil tulid need kardinatega tehtud pildid hästi välja, aga mul tulid...noh...mitte ilusad :D.

  MSN jäi taustal silma (Y).

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jessas, millised need hästi tehtud kardinapildid veel olid :D

   Kustuta
  2. No kui sa pidasid neid kunagi rate väärilisteks, olid õnnestunud. Tiinekas mina ei pidanud enda omasid kuidagi rate vääriliseks :D :D :D.

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused