Üleannetus

Veebruarikuu ei olnud jaanuarist mingi erand - tuhises mööda nii kiirelt, et ei pannud tähelegi. Seekord käisime lausa kahel korral Olliga Tallinnas ja veel enne järgmise kuu algust oleme pealinnas tagasi. Seega sagimist oli meil omajagu.

Kui eelmine postitus oli teemal "oleks mul palju raha, paneks endale kunsttissid", meenutati mulle, et rääkimist vajab üks palju-palju olulisem teema. Nimelt alustas Lastefond annetuste kogumise kampaaniat "Üleannetus". Selle eesmärgiks on koguda üle-eestiliselt annetusi spetsiaalses veebikeskkonnas (üleannetus.ee) - koguda annetusi ravitoidusegude soetamiseks raskelt haigetele lastele, kes ei saa ise süüa või tavatoidust kätte vajalikke toitaineid (ravitoit võib maksma minna kuni 1000 Eurot kuus!!).

11. märtsil toimuvad samaaegselt üle-eestilised heategevusüritused 15 maakonna suurimates kaubanduskeskustes (annetamisvõimalus + meelelahutus koos tuntud artisti kontserdiga). Tartumaa üritus toimub näiteks Tasku keskuses.

Ürituse ja sellele eelneva kampaania eesmärgiks on koguda 206 000 Eurot, et toetada 30 last 2 aasta jooksul. Hetkel on annetatud natuke üle 6%. Annetada on võimalik ka pärast 11. märtsi (selle kampaania raames), kuid Lastefond võtab alati annetusi vastu!

Kuidas annetada?

Tegelikult on kodulehel kõik puust ja punaseks tehtud. Isegi mina suutsin nende juhtiste järgi toimida, kuniks avastasin, et Nordea pangalinki seal polegi. Seega saangi olla üks nendest õnnelikest, kes annetab Lastefondi otse või otsin Fotail OÜ paroolid üles  :D


0 comments:

Postita kommentaar

 

Kuu loetuimad postitused