Vlog 270317

Täna sain ma lõpuks teoks teha enda ammuse soovi - filmida meie päeva (tegelikult kuni kella 1ni päeval). Jep, selline väike ja tagasihoidlik soov. Välja muidugi ei tulnud päris see mis soovisin, sest ega selle uue telefoni kvaliteet nüüd ka nii hea pole, aga ausalt, mulle meeldis kogu see protsess. Ja nagu ma ikka ütlen, siis kingsepal pole kingi... nii ei ole mul ka normaalset kaamerat vlogimiseks ja hell nooo, et ma seda oma kobaka peegelkaameraga tegema hakkaks :D


Seega andestagae need ülevalgustamised ja heli ning võib-olla ka mitte midagi ütlev sisu. Mõeldes Ollist kaugemal elavatele vanavanematele, siis usun, et nendel pole küll millegi üle kurta ja ilmselt proovin selliste videote tegemist ka jätkata. Homme proovin ilmselt GoPro'ga.


13 comments:

 1. See on vaga tore video ja aitah et naitad

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Loodame, et video kvaliteet muutub ajaga paremaks :D

   Kustuta
 2. Elva linnas võib muide lõket ka teha, kui leiad koha, mis on kaheksa meetrit hoonestusest eemal, tulekustuti kõrval igaksjuhuks ja tuli on ümbritsetud (nt selle kaevurakkega?). Ühe nädalavahetuse töö, ei pea tõstma ja matma :) Naabrid võivad toriseda, aga elavad üle.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oleme proovinud, ei ole paraku ühe nädalavahetuse töö :D Ja arvestades meie nädalavahetuste ilmasid, siis vähemalt pooltel ka sajab. Võib-olla tundus see kogus videos väike, aga seda on ikka väga palju ja nüüd hekki lõigates tuleb veel rohkem juurde.

   Kustuta
  2. Ma vaatasin videot valikuliselt jep ja sealt jäi tõesti mulje, et väga pole. Aga tean tegelikult isegi, et tüütu töö, me lasime eelmine kevad vist mingi viis nädalavahetust :D Paras suitsusink oli olla.

   Kustuta
  3. A. põletas seda juba eelmisest aastast, seega nüüd otsustaski maha matta :D

   Kustuta
  4. Anonüümne28.03.17 11:36

   Vihmaga on just hea poletada (paduvihmaga muidugi mitte..). Poleb aga ei leegitse.
   Mul ema poletas alati tunnis. Aega vottis aga asja sai. Ma ei tea kull kust ta need tünnid sai..

   K.

   Kustuta
  5. Põletas ka A. nii. Võttis tõesti aega ja nagu näha, siis liiga kaua :D

   Kustuta
 3. Anonüümne27.03.17 22:55

  kas mulle tundub, või sul silmameik ja üleüldse meik näos? :D Pidid ju meigivaba kuu tegema?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ei pidanud täiesti meigivaba kuud tegema. Mõte oli selles, et vähem kasutada jumestuskreemi ja lasta nahal puhata. Lõpuks meigin ja toimetan enda nahaga ikkagi nii nagu ise tahan, pole pühalikult mingeid lubadusi andnud :D

   Kustuta
 4. Anonüümne27.03.17 22:59

  (Nvm, ma nüüd jõudsin videos kaugemale, haha) :D

  VastaKustuta
 5. Anonüümne28.03.17 17:52

  Väga vahva vlog, loodan, et hakkad edaspidi ka tegema neid!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Proovin, sest mulle hetkel meeldib ka endale neid teha ja praegult on natuke rohkem aega ka, et igapäeva üldse filmida.

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused