Nädal vlogimist

Ja ongi selja taga nädal täis vlogimist. Mitte, et nende kvaliteet oleks miski asjalik olnud, sisu on ka selline... väga-väga igapäevane, aga ühte see kõik mulle meelde tuletas - miks mulle videote tegemine kunagi nii väga meeldis. Tänu rüperaalide kvaliteedi langusele loobusin päris pikaks ajaks videote tegemisest, siis läks ka see tuhin meelest, mis nüüd õnneks tagasi on.

Tahaks muidugi loota, et nüüd varsti on eeldada ka kerget kvaliteedi paranemist (mis puudutab video visuaalset külge... sisu ei muutu niipea :D), aga ainult siis kui ma tõesti viitsin ka. Samas need videod ongi mõeldud pigem hästi kergeks lisaks minu blogile / instale ja ... tahaks öelda, et Snapile, aga selle võlu on mu jaoks kadunud. On küll hea koht kus igapäeva vlogida, aga need videod ei ole seal ju püsivad ning palju mõistlikum tundub mulle päeva jooksul niisama telefoniga filmida.

Eilne päev jäi filmimata, sest mul oli lihtsalt natuke kiire ja viibisin palju võõraste inimeste seltskonnas jaaaa nii julge ma veel pole, et täitsa võõraste ees vlogima hakata. Noooo way.

PS! Homme lähen ma ise pildistama... noh, et mind ennast pildistab fotograaf ja ma olen täitsa närviline. Kardan, samas olen ootusärev, aga ikkagi kardan. Ja nüüd mõtlen, et kas täpselt sama tunne valdab ka neid kes minu juurde tulevad? Et appi, kuidas ma meigin, mis selga panen, äkki ma olen kaamera ees imelik, kole... ei oska midagi teha. Appiii.

0 comments:

Postita kommentaar

 

Kuu loetuimad postitused