Kui paned last magama

Pean end küllaltki multifunktsionaalseks naiseks... noh nagu naised ikka. Nii suudan ma ka O. magama pannes tegeleda "fototöötlusega", seda isegi mitte arvuti taga olles. Tegelikult ma tavaliselt ei istu Olli voodi kõrval kuni ta uinub, aga kuna ta on hetkel tatine ja selline natuke hädisem, siis istun ja üritan tegevusi endale välja mõelda.

Tavaliselt vaatan Youtube'st videosid, aga hetkel tundub, et videod on sealt otsa saanud, sest minu lemmikud ei ole täna veel midagi üles laadinud ja midagi uut pole ka avastanud. Teine variant on niisama netis ringi luusida või mängin Pet Rescue Saga't. Vajaliku faktina mainin, et mul on hetkel 24h unlimited elusid, seega peaksin nagu segane seda mängima ja aina järgmisi leveleid vallutama... aga ma ei tee seda. Selle asemel avastasin sellise app'i nagu FaceApp. Hommmg kui originaalne nimi.

Nagu eelmises postituses kirjutasin, siis mida rohkem tegutsed, seda rohkem jõuad... seetõttu mõtlesin ka seda täiesti ebaolulist infot ka teiega blogis jagada ning tulemusi demonstreerida. Olete ise ka millegi nii kasulikuga tegelenud?


A. näeb ikka eriti vana välja.
Tore teada, et naisena oleks A.l ikka habe.


See on originaal, sellel pole midagi viga... MA OLENGI SELLINE!
Vanana.
Kui ma oleksin naine. Pean ütlema, et mehefilter minu peal ei toiminud. Olen niigi vist liiga mehelik.


Ja kui A. kirjutab, et mis sellel pildil teisiti on...4 comments:

 1. Anonüümne05.05.17 16:08

  Haha, see viimane kommentaar.. mul ütles ka mees ühe faceappi pildi kohta sama 😁. Sa oled väga kaunis muideks:)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Haha... MEHED! :D
   Aitäh, eriti sellel viimasel.

   Kustuta
 2. Ma olin nii hädas, kuna ma kohe ei leidnud seda. Googeldades andis kätte ja no, ma sain bussis küll kõkutada, nii naljakas asi :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Eksole :D Ma kusjuures alati kardan, et pole androidi versiooni (jah, sest see oleks KOHUTAV :D), aga tänu taevale sellel oli :D

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused