JSC: Skin Frost / Velour liquid lipstick

Ooojaaa, mina olen kogu täiega hüpanud Jeffree Star Cosmetics'i rongile. Paar kuud tagasi tegin esimese ostu tema kosmeetikatoodete seast, milleks oli Androgyny palett (link). Kuigi mul tollel hetkel väga palju erinevate lauvärvidega kogemusi polnud, ei oleks ma ühe tootega rohkem rahul saanud olla.

Kes Youtube's erinevaid beauty gurusid vaatab, need on ilmselt ette ja taha kuulnud arvustusi ja arvamusi JSC highlighteritest (Skin Frost) ning huulevärvidest (Velour liquid lipstick). Ja kuna ma olen nendest nii kaua, nii palju head kuulnud, sai uudishimu minust võitu. Kaasa on aidanud muidugi see, et ma olen üleüldiselt kõige sädeleva fänniks hakanud.


Seekord tellisin Skin Frosti tooniga Ice Cold, mis nagu nimigi ütleb, on väga... jäine. Täiesti valge, mis peaks olema ideaalne minu lumivalge naha jaoks. Ma ei põe väga ka selle pärast, et suvi tuleb ning päike peaks mu ideeliselt jumekamaks muutma. Ei muuda ta nii palju midagi ning häda pärast saan veidi teiste highlighteritega segada.


Küll aga on tegemist tõesti väga hea pigmendiga highlighteriga. Kes nüüd kardab, et sädelus jääb liiga tugev, siis pole vaja nii arvata. Pigem oleneb see sellest, millega peale kannad nahale. Mida vähem toodet võtad pintslile, seda vähem sädelust. Kellele aga meeldib rohke sära (mulle!), siis see on SINU toode!!!

Ütlen aga seda, et ma ei pea tõesti vajalikuks osta suurt hulka highlightereid (kui sa just pole make up horder ja max JSC fänn). Mina tellisin enda tooted Make My Day Shop'ist kus ühe hind on krõbedad 35 Eurot. Samas on see üks 15 grammi, mis on tegelikult päris suur kogus ja kujutan ette, et jagub ikka vääääga kauaks (eriti kuna pigment on sellel väga korralik... ehket kulub vähe).Palju kiidulaulu olen kuulnud ka JSC Velour liquid lipstick'i kohta. Ehket kauapüsiv, kerge peale kanda (pole vaja huulepliiatsit), matt lõpp-tulemus. Ja täpselt kõike seda need ka on. Ah jaaa, kõik JSC tooted on cruelty free JA vegan!


Mina tellisin esimesteks katsejänesteks toonid celebrity skin ja redrum. CS on hästi mõnus nude toon, mis sobib heleda nahaga ideaalselt. See on piisavalt hele, et jätta kõik väga loomulikuks ja tagasihoidlikuks (et põhirõhk saaks olla näiteks silmadel), aga samas piiasvalt tume, et siiski kogu näole anda see lõpp-tulemus. Võrdlesin alguses, et kumba osta, kas CS või toon Mannequin, aga viimane tundus natuke liiga hele, et sellist "loomulikku" väljanägemist edasi anda.


Lõhnalt meenutab CS mulle kergelt kommi. See ei jää muidugi püsivalt nina alla, aga kui pudeli lahti teed ja nuusutad, siis on selline kerge magus kommilõhn. Redrum seevastu ei lõna mitte millegi järele. Kui nüüd väga tahaks torkida, siis äkki kerge plastikulõhn on juures :D Küll aga on see toon KÕIGE JUMALIKUM PUNANE TERVES UNIVERSUMIS. See on täpselt selline... õige punane. Rikkalik, kirgas ja särav (aga mitte sädelev, matt ikka). Ma ei ole muidu punaste huulte kandja, aga ärge enam üldse muud tooni mu huultel näha lootke. 


Hakkasin alguses enda huultel ka pilti tegema nendest, aga avastasin, et mulle ei meeldi see irve mu näol ja seetõttu jäävad need pildid täna näitamata :D Loodan, et Eesti edasimüüja valik tulevikus ikka suureneb tema toodete osas, sest 9 huulepulka on ikka natuke vähe, arvestades kui suures koguses tal tegelikult toone on.


4 comments:

 1. Anonüümne15.06.17 10:20

  Ei saa mainimata jätta, et su tootepildid on ülemõistuse mõnusad! :)

  VastaKustuta
 2. Anonüümne15.06.17 12:55

  Täpselt sama arvamus - kiidan samuti tootepilte :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh, hea meel, et harjutamine on siis ikka vilja kandnud :D

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused