Lemmikud Youtuberid, vol 3

Eelmisest "Lemmikud Youtuberid" postitusest on nüüd juba omajagu aega möödas ning aeg oleks teha väike update (esimene osa: link, teine osa: link). Ohsaaa, juba 9 kuud on vahepeal ära olnud ning minu "must watch listi" on lisandunud päääris palju uus kanaleid. Uusi siis minu jaoks, sest reaalselt uus-uus on vist ainult üks nendest.

Sellel korral ma ei hakka üldse kordamagi eelmisest postitustes mainitud kanaleid, sest jälgin neid kõiki siiani. Mõnda küll natuke vähema vaimustusega kui varem, aga siiski jälgin. Jeffree ja Tati jäävad ilmselt veel tükiks ajaks minu lemmikuteks, sest nende videosid tahan ma alati koheeee vaadata. Aga nüüd siis uute lemmikute juurde.


Kuna meil hakkas ka lõpuks remont uue hooga majas jälle pihta (süõ), olen avastamas Youtube's ka remondivlogide kanaleid (A. vaatab väga palju DIY kanaleid jaaaa no eks mullegi miskit kõrva jäänud). Tänud sellele, et vaatan Tati't, jäid silma mulle Mr. Kate'i videod (link). Nimelt on tegemist sellise remondi / DIY / sisekujunduse kanaliga. Tegemist on juba 10a koos olnud paariga, keda on juba niisama koos vaadata hästi armas, aga videod ise on juba väga inspireerivad ja tegelikult näitavad KUIIII lihtne on ise endale koju midagi ainulaadset ehitada.


Olen ilmselt viimane inimene maailmas, kes otsustas, et ehk oleks mul ka aeg lõpuks PewDiePie kanalit jälgima hakata (link). Tegelikult ignoreerisin seda fakti, et ta on kõige suurema jälgijate arvuga youtuber, kuna tema videod ei paelunud mind - arvutimängud. Kunagi olin hard core mängija, aga enam mitte. Siis aga toimus see suur draama tema ja Wall Street Journali vahel ning veerema hakkas veelgi suurem lumepall ning korraga avastasingi, et tema kanalil on nii palju muud lisaks arvutimängudele. Ei, tema videod ei lisa mu ellu tegelikult mingit uut infot või ma ei tea mis sügavat mõtet, aga see on hea meelelahutus. Jaaaaa nüüd vaatan ka seda, kuidas ta arvutimänge mängib. Täiesti tahaks ise ka Walking Dead'i mängida :D


Jätkates selliste kerge-ja-naljakas-ajaviide kanalitega, siis umbes paar kuud tagasi avastasin The Dolan Twins kanali (link). Esiteks, las ma shokeerin teid ja ütlen, et need kaksikud on alles 17-aastased! Mul vajus suu lahti kui sellest lõpuks teada sain. Osutusin lausa nii die hard fängurliks, et vaatasin järgemööda KÕIK nende videod ära. Alustades siis nende uusimast (tol hetkel SEE) ja lõpetades kui nad olid vist... 13? :D Kuna nad kuni maikuuni tegid veel vaid 1 video nädalas, siis ei olnud väga raske neid videosid järele vaadata, aga ma pole veel ühegi juutuberi kanalit otsast lõpuni läbi vaadanud (kellel kanal on ikka mitu aastat juba aktiivne olnud). Ilmselt selline lihtne ja kohati rumal huumor ei ole kõigile, aga ma ei saa midagi parata kui mulle vahel (alati) ikka need "peerunaljad" peale lähevad.


Täitsa uue-uue kanaliga tuli välja üks minu lemmikutest Instagrammeritest - Chinae Alexander (link). Tema alustas reaalselt alles nüüd, seega eks ole näha mis suunas ta kanal liigub ja kui suureks jälgijaks ma jään, aga tema Insta on minu jaoks väga inspireeriv ja tema isiksus meeldib mulle üleüldiselt samuti väga.


Rääkides nüüd aga millestki... ilmselt paljude jaoks rõvedast, siis minu uueks lemmikuks on Dr. Pimple Popper (link). Jep, panen õhtul last magama ja vaatan kuidas arst inimestelt vinne kehalt pigistab. Kellele meeldib ASMR, kellele vinnipigistamine. Kusjuures kord rääkis sõbranna, et ta vaatab selliseid videosid ja ma mõtlesin küll, et... iu. Nüüd vaatan ise. AGA!!! Ma ei suuda vaadata mingite suvaliste tsikkide pigistamisi, ainult selle kanali omasid. Go figure :D


Minnes siit edasi aga hoopis teisele teemale (tegelt oleks see sobinud sinna "kerge huumori" alla), siis on mulle väga meeldima hakanud Miranad Sings (link), kes on tegelikult hoopsi välja mõeldud tegelane (aga kellel on oma sarjakas Netflixis, mis on ka väga mõnus). Vend vaatas mind nagu lollakat, et ma sellist asja vaatan, aga ma ei saa midagi parata :D Ta on nii lahe tegelane.


Samuti olen vaatama hakanud ka Colleen'i enda kanalit (link), kelle väljamõeldud tegelene siis Miranda ka on. Just mega sillas ei ole igast osast, aga samas ka tore ajaviide ja vahel ta teeb koos Mirandaga ka videosid :D Oh mi god, see postitus läheb juba nii pikaks, aga vaevalt keegi seda nagunii kahes postituses näha tahaks. Seega venitame seda kummi edasi. 


Kuna mulle meeldivad Shane Dawsoni videod ennekõike tema vandenõuteooriate pärast, hakkasin jälgima ka teisi sarnastel teemadel juutuubereid. Näiteks Kennie Kaye (link), Michelle Platti (link) ja Kendall Rae (link). Lisaks vandenõudele teevad kõik lisaks veel palju lahedaid videosid, mis tegelikult lähevad kõik sinna müsteeriumite kausta.Ooh ja juba hakkamegi lõppu jõudma. Üllataval kombel pole mulle juurde lisandunud väga palju meikimisega tegelevaid kanaleid. Neid küll on, aga mainin vaid kahte. Esiteks Beauty News (link), mida ma vaatan ennekõike nende The Makeup Breakup videote pärast. Nii lahe on vaadata kuidas kosmeetikat katki tehakse (ja enamasti jälle kokku pannakse). Ehket nad kontrollivad kui palju on lubatud firma poolt, et toodet on ning kui palju on tegelikult. 


Samuti meeldib mulle Jordan Byers (link). Minu meelest on ta nii mõnus ja vaba kaamera ees. Samas ei kujuta üldse ette kui eestlased samamoodi videosid teeksid... Just ühel õhtul tuli jutuks, et väljamaa juutuubereid on kuidagi nii loomulik vaadata nii rääkimas, aga kaasmaalast, eriti kui ta räägib eesti keeles, tulevad judinad seljale. Miks nii on :D Sellepärast ma vist ka põhimõtteliselt vaid ühte eestlast vaatangi (tasu Liisa :D :D)


Ja halleluuja, olemegi jõudnud kõige viimase kanali juurde. Philip DeFranco (link). Tegemist on siis uudiste kanaliga kus ta räägib maailmas toimuvast, aga ilmselgelt palju just USA siseselt. Noh ilmselgelt, ameeriklane. Üleüldse jälgin ma hetkel vist liiga palju seda, mis toimub eriti just USAs, agaaaa kuidas saab sellest ka mööda vaadata. 


Nu vot siis, need on minu praegused lemmikud ja kohe kindlasti ka soovitused teile! Kes teile praegult tuubis eriti meeldib?

4 comments:

 1. Anonüümne11.06.17 11:07

  Eestlastest on hetkel silma jäänud Huugaja, samuti võtab sõna päevakohalistel teemadel ja viskab veidi huumorit. Teistest vaatan samuti Lizat ja ta boyfriendi, keda varasemalt maininud oled. Ning viskan pilku peale ka Jake Paulile, kes mulle isikuna üldse tegelikult ei meeldi ning vlogid pole varasemalt ka minu tassike teed olnud, siis kogu nende kupatus Team 10 siiski mulle meeldib. :) Teisi vaatan suht siit-sealt, mis silma torkab. Aga siit postitusest jäi silma hoopis Beauty News - The Breakup Makeup, tsekin üle, päris huvitav lähenemine!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh, et soovitasid Huugajat. Eesti vlogid on mu jaoks küllaltki tundmatu maa ja see tundub olevat täpselt minu teetassike.
   Jake Paul'i ma ei suuda vaadata :D Isegi Dolan Twinside videotes ei ole ta mulle kunagi sümpatiseerinud, aga olen noh, üle elanud. Vabatahtlikult tema kanalit ei vaataks :D

   Kustuta
 2. Minu lemmik on juba pikka aega Fly with Stella kanal. No annab positiivsemat inimest otsida!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Panin ka nüüd mängima. Esmamulje põhjal ta täitsa meeldib mulle, samas ma ei kujuta hetkel veel end ette, et täiega ootaks iga tema uut videot, sest ta lihtsalt... räägib :D

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused