Sarjad, mis jäid pooleli

Hakkasin kord kirjutama postitust sarjadest, mis justkui sõltuvust tekitavad (ja usun, et selline postitus siin ühel hetkel ka ilmub) ning tuletades meelde endale erinevaid sarju (peamiselt lapates läbi IMDB andmebaasi), jäid silma mitmed, mida kunagi suure tuhinaga vaatama hakkasin, aga mingil põhjusel vaatamise lõpetasin. Ehket kui teile see sari meeldib, aga mina selle kohta ilusaid sõnu ei jaga, siis mis seal ikka eksole. Maitse asi.

Igasugused zombie filmid on mulle alati meeldinud, seega oli totaalne win kui lõpuks selline sari lausa välja tuli. The Walking Dead'i vaatasin päris pikka aega suure huviga. Nagu ma saatekavast vaatan, sai läbi 7. hooaeg, seega julgen väita, et umbes 4. hooaja poole pealt või 5. hooajast hakkas asi minu jaoks allamäge minema.


Ma ei hakka enam pakkuma mis hooajal mis toimus, aga kui algas hooaeg Neganiga, lõpetasin mina selle vaatamise. Mis teeb asja aga imelikuks on see, et ma niiiii oootasin tema tulekut ja mulle tohutult meeldib Jeffrey Dean Morgan ja mulle meeldib ta ka Neganina. Vaatasin selle hooaja paar esimest osa ära ja ühel hetkel läks juba meelest uut osa oodata. Ning sinna see kõik ka jäi. Tekib küsimus, et kas mulle tõesti meeldis Glen nii palju, et nüüd kui ta maha löödi, ei taha vaadata? Imelik.


Olen aga kindel, et ühel hetkel ma selle sarja ikkagi lõpuni ka vaatan. Või siis vähemalt hakkan uuesti vaatama. Breaking Bad'i vaatamise jätsin ka kunagi pooleli, samas umbes sellel ajal tekkis ka nendel toomises aastane paus ja mul läks meelest mis toimus. Võtsin siis aga sarja uuesti ette ja vaatasin lõpuni ära - öhmeising!

Fear the Walking Dead'i hakkasin vaatama ainult TWD pärast. Spin-off läkski eetrisse vist sellel ajal kui originaal minu jaoks igavaks hakkas muutuma (või ma ei tea miks mulle see enam pinget ei pakkunud nagu varem). Ja kuigi mulle meeldis näha seda, kuidas kõik algas, ei meeldinud mulle see piisavalt, et vaatama jääda. Näitlejad lihtsalt ei olnud minu lemmikud ja olen enam kui kindel, et seda sarja ma uuesti vaatama ei hakka (vaevu sundisin end vist 2. hooaja keskele selle vaatamisega).


Aaaaah... Doctor Who. Mulle tundus, et võitsin jackpoti kui selle sarja avastasin. Aasta siis oli vist 2006 ning mulle jäi silma näitleja David Tennant. Tänu tema leidmisele, leidsin ka Dr Who. Tegemist on sci-fi sarjaga, mis sai alguse juba aastal 1963 ja millele puhuti 2005. aastal uus hingamine sisse. Sarja võlu peitub selles, et peategelane saab muuta enda välimust (mistõttu see ka nii kaua üldse eetris saab olla kogu aeg "sama" peategelasega).

Paremal siis David Tennant.
Kes seda sarja muidugi ei vaata või ei tea sellest absoluutselt mitte midagi, ilmselt te siit enam ei loegi. Panin siis mängima selle "uuema aja" Dr Who ja avastasin, et... David Tennant ei mängigi Doktorit. Ja kuigi mulle meeldis C. Eccleston selles rollis, ootasin kogu aeg 10. Doktorit. Ma jäin totaaaaalselt kinni David Tennanti kehastatud Dr. Who rolli. Mu arust ei sobi mitte keegi teine nii hästi teda kehastama. Ma nutan siiani tema viimast osa vaadates kui tema asemele tuli Matt Smith.

Minu üllatuseks, tegi Smith päris head tööd. Ja ka tema kehastatud Doktor meeldis mulle... aga MINU Doktoriks jääb ikkagi 10. Aga miks ma siis enam seda ei vaata? Vot 2014. aastal vahetus Doktor jälle. See vahetuse aeg läheb aga kokku Olli sünniga ning tollel aastal jäid paljud sarjad mu jaoks poolikuks või kadus lihtsalt huvi. Nii läks ka Dr. Who vaatamisega. Ma ei ole ikka veel valmis vaatama hakkama uue Doktori osasid ja kui isa ütles, et too on noh... täitsa okei, siis TA EI OLE DAVID!!!


Ma ei mõista üldse, kuidas ma suutsin Pretty Little Liars'i üldse "lõpuni" vaadata. Tahtsin öelda, et kuniks saime teada, kes see "A" on... aga seda on seal nii mitu korda kuulutatud. Ühesõnaga sinna maani kuniks nad ajas 5 aastat edasi hüppasid. Imestan, et sealt hooajast üldse kaks esimest osa ära vaatasin, aga mõistsin kiirelt, et aitab küll sellest jamast.

Ausalt selle sarjaga vist tekkisid samad tunded nagu How I Met Your Mother, et nagu ei suuda enam vaadata, aga tahaks ikka teada kuidas lõpeb. Vähemalt HIMYM sai aru, millal kummivenitamisest enam kasu pole.


The Vampire Diaries'i ei suutnud ma isegi mitte lõpuni vaadata. Kuigi nagu ma nüüd olen kuulnud, siis sai see sari lõpuks läbi. Ugh Twilight 2.0. Selle sarja vaatamise lõpetasin ma lihtsalt selle sama peategelase Elena pärast (oli see ta nimi?). Issand halasta kui palju võib üks naine vinguda. Kogu aeg oli tal mingi häda, et keegi lubas talle midagi ja siis murdis seda lubadust. Ma saan aru, et kui A. lubab mulle, et on sõpradega väljas paari tunni asemel kogu öö, et ära luba mulle kui sa ei suuda lubadusest kinni pidada. Aga kuidas saab üks vampiir lubada, et "ta ei saa surma, ma luban sulle"... ja siis on see vampiir tollest inimesest nii kaugel, aga inimene saab surma ja siis see Elena jälle halab ja ingub ja neab kõiki maa põhja. Apködldlgkaö ma ei suuda sellele sarjale rohkem mõelda. Totaalne jaburus.


The Big Bang Theory vaatamine jäi mul ka täitsa teadmata põhjusel pooleli. Kuigi ma tean mis seal edasi juhtus, aga vot vaatama ei ole uuesti hakanud. Pakun tugevalt, et ka selle sarja vaatamine jäi mul unarusse pärast lapse sündi ja uuesti ei ole ka hakanud vaatama. Usun aga, et vaatamata mul see ei jää.


Game of Thrones'i hakkasin kord üleüldse sellepärast vaatama, et kõik sellest rääkisid. Päris tükk aega puksisin vastu, et mind see ei huvita ja ma ei vaata. Sellest olen ma enne ka kirjutanud, et ma lõpuks hakkasin seda vaatama Jason Momoa tegelaskuju pärast (jep... superficial me). Jaaaaaa siis sai ta 1. hooaja lõpus surma ning edaspidi ei ole see sari mulle pinget pakkunud. GOT'iga on aga sama nagu BBT'ga - ma küll ei vaata seda, aga ma tean mis seal toimub. Pratamatult kirjutatakse sellest kogu aeg ja mõned osad olen ma lihtsalt huvi pärast ära vaadanud (nt verine pulm).


Suits meeldis/meeldib mulle väga-väga! Seega ei oska ma taaskord öelda, miks mul see pooleli jäi. Mulle tundub, et alati on süüdlaseks need hooaegade vahel olevad pikemad puhkepausid. Siis korraga avastad, et sari on jälle peale hakanud, aga ta käib juba ma ei tea mitu nädalat ja korraga on järg käest. Vabandused. Suits'iga läks aga täpselt nii, aga ega ma ei kurvasta. Lohutan end, et ühel hetkel panen aga esimese hooaja esimese osa käima ja vaatan algusest peale.
Mis teie nendest sarjadest arvate? Vaatate neid veel või loobusite?

18 comments:

 1. Dr Who oli mu lemmikseriaal, aga viimane hooaeg (no nüüdseks siis eelviimane, sest uus on juba peal) oli kuidagi väga-väga jama.. Teiste osas täpselt samal arvamusel :D endal oli just see nv max sarjapettumus, sest ma hakkasin The Magicians'it vaatama ja see esimene hooaeg oli nii lahe - koguaeg pinge õhus, megapõnev jms. Ja siis teine hooaeg oli puhas draama, vaatasin paar osa ja jätsin pooleli :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Isa ka vist ütles, et see möödunud hooaeg oli nagu... meeeh pigem olnud. Mistõttu ma nagu väga ei kiirusta 12. Doktorit vaatama, aga ma tean, et vaatamata ma teda ei jäta :D

   Kustuta
 2. Anonüümne14.06.17 10:44

  Luciferi vaatad? Ma soovitan :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. See meenutas, et Supernaturali vaatamine jäi mul ka pooleli. Aga vaatasin nüüd Luciferi treilerit ja tundub, et tõesti hakkan vaatama :D (Samas supernaturali tahaks ka ikka edasi vaadata).

   Kustuta
 3. Anonüümne14.06.17 10:57

  How I Met Your Motheri suutsin ma isegi 2 korda läbi vaadata, kuna Tv6 teda näitas. Kolmandat korda enam ei viitsi. The Big bang theory in ka minu jaoks üsna paeluv.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oh jeesus, võib-olla esimest kahte hooaega suudaks ma kaks korda vaadata :D Enam ei ole selliseid sarju (va Dr. Who :D 9.-11. doktor) nagu Sõbrad, mida vaatad 20x kasvõi :D

   Kustuta
 4. TBBT oleks ka pidanud nõks tagasi ära lõppema. Üks hooaeg piisas sellest, et kõik happy on, aga nagu ka palju räägitakse, siis naljad läksid kehvemaks, kui naised majja tulid ja poisse piirama hakkasid. :D + see Bernadette ka vingub liiga palju mu arust. :D
  Aga sellele tehti nüüd ka mingi side-show ehk Young Sheldon. Treiler mind ei paelunud, aga noh.. ei tea. Sheldon muidu lemmik kuju küll sarjast, aga ma ei tea, ka see näitleja, kes noort teda mängib, nii hästi tema kujunemist välja mängib. :D

  PLL-ist on ainult 4 osa jäänud baithevei, seega kohekohe saab lõpu! Forever! :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kurb iseenesest kui väga heade sarjade tootjad ei saa aru, millal võiks asi ära lõppeda. Sõbrad lõppesid mu jaoks täieliku tipu peal ära. Nüüd kuulsin, et Modern Family pidi nagu ka ära lõpema ja ma isegi ootan, et lõpeks, sest ma ei taha, et see jamaks ära muutuks :D

   Ugh, mu jaoks sai PLL juba ammu läbi, ei ole mul enam midagi vaja teada sellest sarjast ja kes uus "A" on :D

   Kustuta
  2. issand-issand-issand täna saab uut osa PLL'i vaadata, ma nii põnevil :D :D :D aga me vaatame ka H'ga kahekesi ja teeme lolli nalja nende üle, see on pool kogu elamusest. koos oleme kõik hooajad vapralt vastu pidanud, nüüd ainult kuukene veel jäänud!

   Kustuta
  3. Meil vist ei olegi A.ga ühtegi sarja, mida mõlemad hea meelega koos vaataksime. Sherlock on vist ainus, aga seda näeb ka umbes kord aastas kolm osa :D

   Kustuta
  4. Sherlock sai vist ka täitsa läbi nüüd?
   Anyways, sinu loetelust on mul pooleli TWD, PLL ja WD. Walking Deadi ma ei vaata tõenäoliselt kunagi lõpuni. Mäletan, et kui avastasin, siis vaatasin mitu hooaega järjest ära ja see tekitas veidike vastiku tunde minust juba lõpuks ja ma ei suutnudki enam edasi vaadata. Ma isegi ei mäleta, mis ajal mul see pooleli jäi, äkki viiendast hooajast paar osa vaatasin, ei tea. See Negan tundub liiga kohutav tegelane, et ma üldse suudaksin seda kunagi edasi vaadata, vahepeal Foxist ikka satun peale.
   PLL-ga oli nii, et vaatasin paar esimest hooaega, aga rohkem lihtsalt ei suutnud, see sari ajas liiga närvi mind :D
   Vampiiripäevikuid vaatasin ka kunagi mingi 5-6 aastat tagasi paar hooaega, neid hooaegu igatahes enam ei ole näinud, kus Elena ka vampiir on.
   Suitsi ja TBBT-ga olen järje peal, kuigi viimast vist kõiki osi ei vaadanud, aga season finalet küll, see ikka ka suht igavaks läinud.
   Aga ma olen ikka megasuur sarjavaataja, samas pooleli on jäänud näiteks Breaking Bad või House of Cards, viimast tegelikult tahaks nüüd uuesti vaatama hakata, see on tegelikult ikka väga hea.
   Üldiselt kui sari meeldib, siis ma vaatan selle ikka ära ka, praegu on nt selline tore Briti krimisari pooleli nagu Grantchester, nii minu masti sari :D Vaatan paari päevaga ära ja siis peab jälle uusi osasid ootama hakkama, nii see elu käib :D Ise ka imestan, kuidas mul nii palju vaba aega on..
   Varemmainitud Luciferi vaatan kah, samuti HIMYM vaadatud, kuigi viimane hooaeg meeletu pettumus.
   Kas see on imelik, et ma olen megaõnnelik, et sarjad on olemas? :D

   Kustuta
  5. Aa ja Game of Thrones OMG, kuidas sa selle pooleli suutsid jätta :D Me peikaga vaatsime reaalselt kõige kiiremal eksamiajal kõik 6 hooaega järjest ära, sest NII HAIGELT PÕNEV OLI :D

   Kustuta
  6. Ma olen mingi sarikommentaator, sorry :D Aga Supernaturali vaatasime ka peikaga mingi 8-9 hooaega järjest ära paar aastat tagasi ja jäime uut ootama, aga kui see algas, siis nagu enam polegi viitsinud väga. Ma isegi ei tea, mitmes hooaeg praegu on. Kuigi see hullult meeldis! Peab kavva võtma uuesti :D

   Kustuta
  7. Sherlocki kohta räägitakse iga kord, et "nüüd sai läbi". Ma nagu mäletan, et vist ikka ei saanud seekord ka. Aga ma ei tea. A. on sellest rohkem vaimustuses kui mina ja eks ta siis teatab kui peaks uus osa tulema :D

   Ma jagan sinuga arvamust, et megahea, et sarjad ikka olemas on. Töö tegemine läheb palju paremini. Või ma olen ka muidugi imelik, kes vajab taustamöla lihtsalt.

   GOT'i puhul ma nagu kahtlustan, et tegelt mulle see vist meeldiks nüüd. Aga sellest esimesest vaatamisest on nii palju aega möödas ja mind nagu... ei tõmba see uuesti vaatama. Ilmselt kunagi ma uue katse ikkagi teen ja siis mõtlen, et MIKS ma juba siis ei vaadanud (aga boonus ongi siis see, et saan korraga järjest kõik ära vaadata :D).

   Ma kord hakkasin seda uuesti vaatama ja jäi vist jälle mingi 5. või 6. hooaja poole pealt pooleli. Iga kord jääb seal, ma ei tea miks asi pärast seda mu jaoks jamaks on kiskunud. Samas ma nagu... TAHAN seda vaadata ikkagi ükspäev :D

   Kustuta
 5. Pole neist ühtegi sarja vaadanud. Kuidas sul selleks aega on olnud? :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ja lisame siia punti veel sarjad, mida ma siiani vaatan ja Youtube :D
   Tegelikult vaatan suurem osa sarjadest töö ajal. Ehket fototöötluse kõrval käib teisel ekraanil sari. Täpselt sama moodi olen ka juba kooliajast teinud - mitu asja korraga, sest aeg pole raiskamiseks :D
   Ja noh lapse une ajal, õhtul aeg iseendale. Alati leiab aega kui tahta :D

   Kustuta
 6. Supernaturali hakkasime vaatama koos elukaaslasega kui veel linnas elasime. Siis jäi minul pooleli, tema vaatas lõpuni. Liiga pikaks venis ja hooajad läksid kehvemaks aga minul tekkis suurem huvi. Kolisime maale ja nui neljaks, siin ma seda vaadata ei julge :D Mul oli raskusi selle Ghostwhispereriga :D

  Ja Suits on ka hea aga pole päris algusest vaadanud, sest ma tegelesin aasta aega 3x Sõprade vaatamisega ja siis otsa veel 2x Grey Anatoomia :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hahaaa, ma ei julgenud Walking Deadi õhtuti pimedas enam vaadata kui Elvasse kolisime (ja siis jäi üldse vaatamine nüüd ära). Ghost Whisperer muutus ühel hetkel läilaks, siis läks jälle põnevaks ja lõpuks vaatasin ikka edukalt lõpuni ära. Päris niru maitset ei jäänud suhu, aga natuke varem oleks võinud ilmselt jah selle ära lõpetada.

   Essana mul läheb ikkagi Suits uue katsena :D

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused