10 pilti

Eile tegi Jummel Juurikas enda blogis postituse teemal 10 viimast pilti enda telefonist (link). Eriti meeldis mulle postituse lõpp: "Hea lihtne postitus, mida teha kui blogida ei oska, aga tahaks." Nagu ta oleks mu mõtteid lugenud. Kuna ma hirmsasti tahaks blogida, aga osalt nagu pole aega / motivatsiooni / ja muud vabandused, tundus see hea variandina. Muidugi ei ole see postitus ilmselt midagi uut nendele, kes jälgivad mu Instagrami, kus enamus nendest piltidest juba üleval on.


1. Alustades kõige hiljutisemast pildist, siis hakkas A. eile õhtul muru niitma. Oll on otsustanud, et üks tema kärudest on tegelikult muruniiduk ja nii ta siis "niitis muru" koos A.ga.


2. Vahetult enne muru niitmist lõikasime lõpuuuuks O. juukseid. A. lõikas, ma vaatasin (kuidas pool pead ära lõikas, siis läksin minema). Oll ei ole nõus juuste lõikamisega ja kuidas me ta seekord üldse nõusse saime (sest ma siiski leian, et tema kinni hoidmine ja vägisi masinaga kiilaks ajamine pole lahendus)? Lubasime ta kinno viia Autode filmi 3. osa vaatama. Jep... ja ilmselt enne lasteaeda minekut tuleb jälle talle maa ja ilm kokku lubada. Veab tal.


3. Eile käisime O.ga esimest korda sellel aastal kahekesi rannas. No damn straight, et esimest korda kahekesi, sest ma olen sellel suvel üldse kahel korral nüüd rannas käinud. Oll muidugi rohkem koos vanaemaga. Vahel isegi kaks korda päevas. Ei kadesta, mulle ei meeldi rannas käia. Ei ujumas ega niisama päevitamas.


4. Thor pidas vajalikuks end meelde tuletada kui me Olliga lõunat sõime. Vähemalt ei ole ta nagu mu ema koer, kellel hakkab alati ila tilkuma kui keegi midagi tema ees sööb. Olgu see kasvõi porgand. 


5. Click & Grow on mu üks kõige lemmikumaid masinaid meie kodus üldse. Hetkel on meil seal kasvamas tüümian, mis on üleüldiselt üks minu lemmikutest.


6. Tegelikult oli neid selfi pilte seal ikka veel rohkem (ei pea silmas "samalt fotosessioonilt"). Sain kulmud kenasti pähe, tundus sobiv aeg pildi tegemiseks :D


7. Eilne lõuna. Jep, vürtsikas karri, gruusia sai rohke võiga. #veganlife


8. Ma ei plaaninud alguses üldse seda amplit osta, aga see lihtsalt vaatas mulle seal otsa ja kui veel esimesel päeval jätsin selle poodi, läksin järgmisel päeval sellele järele. Nii tore oli mööda linna jalutada - kõik jõllitasid, sest see on hiiglaslik.


9. Olli igapäevane lause: "Tahan nänes olla." Ehket paluks avada Snapchat ja filtreid proovida.


10. Saskina (jep, kutsun teda nüüd Saskina, mitte Saskia :D) otsustas mu propsimeisterduste keskel magama jääda.


6 comments:

 1. Anonüümne29.07.17 15:55

  Väga kihvt postitus, see võiks sul sarjana olla. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kuna enamus mobiilipilte on mul nagunii Instagramis, siis viiiiist väga tihti seda tegema ei hakka. Aga tore kui meeldis :)

   Kustuta
 2. Anonüümne29.07.17 16:00

  Las poisil juuksed kasvavad. Kui valmis neid lõikama, siis lõikate.
  Ega pikkade juustega poiss selle pärast vähem poiss ei ole ju :)

  Viimane pilt on nagu pesukarust 😂

  K.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kõlab nagu mu ema oleks selle kommentaari kirjutanud :D
   Ega me ei taha ta juukseid lõigata, sest "pikkade juustega poiss ei ole poiss". Ma ei pea esiteks vajalikuks, et ta käib ringi nagu pässakas. Lisaks on tal metsikult paksud juuksed, mis sooja suvega ei ole üldse kõige toredam kombo.

   Kustuta
 3. Haa! Nii toredad pildid.

  PS. Kas teie kass on megapaks või ainult sellel pildil tundub? :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Saskia on väga sale kass tegelikult. Pigem tundub sellel pildil, kuna tal karv pikk ja volüümikas :D

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused