25072017

Mõtlesin, et kuidas ma jälle olen suutnud nädal aega mitte blogida, kuigi tegelikult pole seal midagi imestada. Tundub pigem, et peakski endale eesmärgiks võtma vähemalt korra nädalas postitada. Mitte otseselt kohustusest, et midagi pastakast välja imeda... aga samas ikkagi natuke. Vähemalt vanaemade jaoks (nii Olli kui ka minu) meie niisama elust ja tegemistest. Mis jah, ei tundu mu jaoks üldse midagi erilist ja pigem vääääga tavaline. Sealt ka muidugi see põhjus, miks ma ei ole suutnud end kuidagi kokku võtta ja tihedamalt postitada - ei tundu väga eriline, et miskit pikka postitust teha.

Kui nüüd aga maha istuda ja järele mõelda (sest pildid ekspordivad ja ma tunnen, et võiks veel natuke "töömaailmas" olla kuniks Oll magab), siis tegelikult on suvi olnud väga kiire. Alles olime kaks nädalat Tallinnas ning nüüd on meie kodust saanud justkui külalistemaja. Mis on minu arust ülimalt tore ja ilmselt väga harjumatu kui see trall kõik läbi saab.

Alates Elvasse tagasi jõudmisest, ei ole möödunud vist 3 päevagi ilma külalisteta. Kui tullakse, siis ikka kõik korraga. Kuigi mu õde ei tulnud just otse Saksamaalt meile külla, ei olnud ta ainus, kes natuke aega tagasi veel Saksamaal viibis (ja hetkel elab), ehket külas käis minu kunagine klassiõde enda perega. Reaalselt pool tundi pärast nende lahkumist (Oll ütles mulle mitte kõige vaiksema häälega, et "äti nad akkavad koju minema") saabus minu ema. Möödus vaid üks päev kui külla tuli mulle ristiema perega. Ema saabumisest ma unustasin A.le üldse rääkida, sest infot uutest saabujatest muudkui tuli.

Üle tüki aja saabus mulle ka uuesti migreen külla. Teda ma nüüd üldse ei oodanud ja ta tuli ka kõiiiiige halvemal ajal. Mulle tundub, et inimesed, kellel pole kunagi migreeni olnud, ei mõista seda valu ja kõike, mis sellega kaasneb, mitte kunagi. Tegelikult nagu paljude asjadega. Lihtsalt ei oska ette kujutada midagi ja see on täiesti inimlik. Olles aga inimene, kellel on migreen... ugh, see tunne on tegelikult kirjeldamatu.

Ühesõnaga oli mul pärastlõunal plaanitud minna pildistama pruutpaari. Selleks tuli mulle külla ka sõbranna enda lapsega, kes mind õigesse kohta pidi autoga viima. Algselt arvasingi, et mul on pohmakas, kui hommikul üles ärkasin. Vein, mida eelmisel õhtul jõin, oli küll uus, aga kahest klaasist pohmakas?! I don't think so.

Kuna tegu polnud tavalise pildistamisega ja ma endale asendajat leida ei suutnud (päris igaühele ma ka ei hakanud pakkuma), siis ei jäänud mul muud üle kui loota, et magamine aitab. Eelnevalt muidugi hüppasin ja tegin kükke, sest üldiselt trenni tegemine ajab alguses asja hullemaks, aga tegelikult läheb migreen kiiremini üle.

Ma ei tea kas tõesti läks õnneks, aga kui jõudis kätte aeg pruutpaari ette astuda, hakkas justkui adrenaliin mu sees tööle ning migreen muutus minimaalseks. Muidugi pärast sessiooni hakkas vastik tunne küll tagasi tulema, aga sessioon sai tehtud.

Pidin aga tõdema fakti, et mul pole sellist migreeni enam ammu olnud. Piimatoodetest loobudes muutusid migreenihood leebemaks. Ma sain enda igapäevaste tegevustega jätkata. Hea oli muidugi kui sain ka paar tundi magada, aga väikese lapsega see alati nii ei ole. Ma ei ole aga saladuses hoidnud fakti, et juunikuu möödus siiski piimatooteid tarbides. Küll minimaalselt, aga ilmselt rohkem kui varem. See andis kohe tunda minu kehas.

Rääkides külalistest, siis eile ühines meiega ka minu isa ja kui nad emaga paari päeva pärast ära lähevad, on meil A. ja Olliga vist lausa 2 päeva kolmekesi olemiseks (pluss loomaaed). Siis saabuvad meile külla A. vanemad Inglismaalt kaheks nädalaks. Seega... ma ei imestaks kui see postitus jääks nüüd taaskord siin mitmeks nädalaks esimeseks postituseks.

Hakkasin siia juba lisama mobiilipilte meie tegemistest, aga need ei erine sugugi minu Instagrami piltidest (@eluelvas). Mitte, et ma nagu murdu tagasisidet ootaks, aga ideeliselt kui teil näiteks on mulle põnevaid ettepanekuid millest kirjutada, siis ootan neid siia kommentaaridesse. Ikka veel on võimalik kommenteerida anonüümselt (ja ma loodan, et need automaatselt spam'i ei lähe, sest viimasel ajal on neid spam kommentaare nagu murdu).

0 comments:

Postita kommentaar

 

Kuu loetuimad postitused