Mina küsin, mina vastan

Tundub, et olen sellel "tahaks blogida, aga ei oska" lainel. Seega on lihtsam vastata ette antud küsimustele ja tekitada mulje, nagu keegi hirmsasti tunneks huvi selle vastu, et kesasi ma veel olen, mida siin veel avaldanud pole.

Olen varemgi erinevaid tage otsinud ehket ette antud nimekiri meelepäraste küsimustega, aga alati on need kuidagi nii... ma ei teagi kuidas öelda, sellised läilad. Kohe nii läilad, et pole endalgi huvi nendele vastata, rääkimata siis sundida teisi neid vastuseid lugema. Growing up Herbal blogist (link) leidsin aga 15 küsimust, millele nüüd ka ise vastama hakkan. Oh seda põnevust. PS! Sõnastan küsimusi kuidas ise paremaks pean :D

Foto: Shutter Went Click (link)
1. Kui pikk sa oled?

164 cm. Kuigi see on ilmselt vist kõige igavam (?) fakt minu kohta, siis tegelikult olen ise päris mitme blogija pikkuse üle imestanud. Üks asi on näha inimest piltidelt, teine asi päriselus (või siis lihtsalt saades teada kui pikad nad on). Mitte, et see suurt rolli mängiks, aga mõistate isegi :D Mina olen enda pikkuselt ilmselt väga harju kesmine.

2. Kas sul on mõni varjatud anne? Milline?

Kas just varjatud, aga ma tegelikult... oskan laulda. Kuni Luksemburgi kolimiseni käisin alates 3. eluaastast kooris (vahel üksinda) laulmas. Mingil hetkel hakkasin ka üksinda laulutunde võtma, aga ma ei tundnud end kunagi piisavalt julgelt laval, et üksinda laulmisega jätkata (või vähemalt rohkem üritada). Ott Leplandi aastal üritasin isegi Superstaarist osa võtta, aga mul ei pidanud olevat seda umpfi :D Jah, küsisin, et kas laulan halvasti ja sain vastuseks, et laulan hästi, aga...

3. Mis sind blogide juures kõige rohkem häirib?

Lugedes, mida too naine originaalpostituses vastas, siis pean nõustuma, et enamasti jääb kõige rohkem häirima fotode suurus. Kui fotode kvaliteedist saan veel aru, et kõigil ei pruugi olla samad oskused / tehnika, aga kui foto on jäetud pisikeseks ja see peaks tegelikult kaasa aitama kogu postituse sisule, siis ei ole sellest pildist tolku.

Samas saan ka sellest aru. Veel paar aastat tagasi ei pööranud ma üldse mingit erilist tähelepanu sellele, millised mu pildid blogis on. Õigemini - kui suured. Seega eks need teadmised tule ajaga.

4. Mis sind niisama häirib (omg, andke mulle parima tõlkija auhind)?

Õige vastus oleks ilmselt, et ikka päris palju asju häirib. Kui aga nüüd mõelda ühele asjale, siis koerakarvad. Ma tahaks iga päev Thori kiilaks ajada. Ja tegelikult Rio ja Saskina ka, aga jah, eks need ole loomapidaja rõõmud.

5. Mis on sinu lemmiklaul?

Hetkel: Dua Lipa - Genesis


All time favourite: Nine Inch Nails - Hurt


6. Mida sulle meeldib teha kui oled üksinda?

MEIKIDA! Katsetada, testida, proovida. Nii mõnus!

7. Mis on su lemmik rämpstoit?

Popkorn või Pringles Original.

8. Mis on sinu lemmik ilukirjandus- ja mitteilukirjandusteos?

Uskumatu, et seda ütlen, agaaaa mulle meeldib hetkel vist Jane Austeni "Uhkus ja eelarvamus" rohkem kui Harry Potteri raamatud. Kuigi päriselus ma ei saa neid võrrelda. Need on nii erinevad kui üldse olla saavad. Ja siis veel "Sultani lemmiknaine". Liiga raske küsimus.

Mitteilukirjanduslikest meeldib Portia de Rossi "Unbearable Lightness: A Story of Loss and Gain". See oli üks nendest raamatutest, mis aitas mind väga kui ise toitumishäirega võitlesin. Inimesel, kellel pole üldse aimugi, mida võib tähendada toitumishäire all kannatamine, võib see raamat küll väga-väga kõhedust tekitada.

9. Mis on sinu lemmik ilutoode?

Jeffree Star Androgyny lauvärvipalett. Ausalt, niii hea lihtsal! Loodan, et ta järgmine palett on rohkelt sädelevaid värve täis, sest need on tal kindlasti ühed parimad!10. Mille pärast tundsid viimati piinlikust?

Raudselt peeretasin kuskil kogemata. Reaalselt ei suuda mõelda mis see piinlik asi võis olla. Hea küll, ühe kliendiga tekkis fotode töötlemise pärast arusaamatus, mis lahenes kiirelt... ehket ma oleks võinud üle küsida enne töötlema hakkamist, aga eeldasin enda peas asju. Kui väga tahta, võib nimetada piinlikuks, aga samas polnud :D Seega jään selle peeru asja juurde.

11. Kui saaksid elu lõpuni juua vaid ühte jooki peale vee, mis see oleks?

Üks hääl sisimas tahaks vastata Fanta, aga seda ei luba ma endale niigi. Healjuhul kord paari kuu tagant (kuigi see on mu lemmmmmik). Vein vist ka ei sobi öelda?! Ilmselt peaksin valima kohvi ja piparmünditee vahel. Aga kuna ma just tegin endale üle pika aja värskest piparmündist teed, siis ilmselt see (tee) see olekski.

12. Mis on sinu lemmikfilm?

Aaaaah, see on sama keeruline küsimus kui mu lemmikraamatu kohta. Imestan, et lemmiklaulu suutsin nii kiirelt valida. Tegelikult tahtsin eraldi postituse teha headest filmidest, mida olen viimasel ajal vaadanud (paneme aga enda Telia TV kino käima ja vaatame muudkui õhtuti)... ja vist teen ka. Aga kui nüüd lemmikutest rääkida, siis tulevad esimesena meelde Love Actually ja The Rope. Ju siis need ongi :D

13. Kus sa elaksid, kui saaksid ükskõik kuhu minna?

Appi, selle küsimuse tõlkimine ajas oksele. Tihti mõtlesin seda postitust tehes, et jätaks küsimused inglise keeles. Nüüd on juba hilja.

Kuna maailmas on nii palju kohti, kuhu ma veel tahaksin minna, siis vastan pigem käidud kohtade põhjal, kus elada sooviksin. KANADAS! Kaks kohta jäid mulle Kanada reisil südamesse - Montréal ja Cobourg. Täiiiiesti erinevad kohad, üks suurem, teine väike.

14. Lemmik kuulsus?

Ahmigaaad, kes tänapäeval ei ole enam kuulus? Ilmselt Kayla Itsines. Ilmselgetel põhjustel.

15. Millise vlogijaga tahaksid salamisi parim sõber olla?

Kes nüüd päris küsimust stalkis, see nägi, et tegelt küsiti blogija kohta. Aga ma ei tunnista iialgi kõva häälega, kellega tegelt tahaks bestikas olla. Näin veel liiga needy and shit. Samas... äkki juba oleme megasemud?! Keegi ei saa iialgi teada!

Aga rääkides vlogijatest, täpsemalt juutuuberitest, siis ei räägi ma siinkohal taaskord eestlastest, vaid ikka väljamaa inimestest. Parim sõber on ka palju öeldud, aga ütleme siis, et olla sõber, mitte stalker... Ilmselt Jenna Marbles, et mitte öelda Dolan Twins, sest see paistaks imelik kui peaaegu 28-aastane kihlatud ja lapsega tahaks olla sõber 17-aastaste poistega :D aga nad on nii naljakad!


0 comments:

Postita kommentaar

 

Kuu loetuimad postitused