10 pilti, vol 2

Täna on täpselt selline päev kus tunnen, et tuleks see 1. september juba kiiremini ja saaks lapse lasteaeda viia (Olli lasteaed tegelikult juba teisipäevast avatud)! Kuigi alles paar päeva tagasi just tõmblesin, et issand miks mul on teda üldse vaja lasteaeda panna :D Aaaah, drama-mama. Oll lihtsalt keeldus täna lõunaunne jäämast, endal silm jumala loojas, aga eiiiii. Ja siis ma seal püüdsin rahulikuks jääda, sest ühel hetkel teadsin, et ta vajub ära. Vajuski. Kell 15.03. Dsis.


Samal ajal kui Oll jauras, mõtlesin mina, et noooo vaevalt mul tema uneajal enam motivatsiooni on fotosid töödelda. Ma lihtsalt ei funktsioneeri pärastlõunal arvuti taga. Seega tahtsin blogi kirjutada ja nii saatsingi enda mobiilist arvutisse 10 hiljutist fotot mobiilist. Sama postituse tegin ka juulikuu lõpus (link). Lubadusi andma ei hakka, et ka edaspidi neid teen... seekord läks lihtsalt nii :D Ja tegelikult teen ma ikka üllatavalt vähe mobiiliga pilte. Enamus on tehtud erinevate vestluste jaoks sõbrannadega / A.ga / perega. Enam lambisemaid klõpse ei saa olla (eriti viimane).


O. otsustas täna koerakuudis mängida. Hea soe ning katus ei lase läbi (erinevalt meie majast). Thor läks ka talle muidugi risti põiki ukse ette, et poiss välja ei saaks. Ja nii nad seal kahekesi siis olidki. Samade mänguasjadega.


Ma ei tea mida öelda... kassid magasid :D
Saatsin sügisstuudio propsist pilte.

Reisisime tagasi Elvasse.


Õhtu enne oli minu vanavanemate kuldpulm. Kui Olli kodus magama panime, läksime A.ga kahekesi linnapeale. Mina tegin temast seal pilti ja endast vist ei lasknud (miks??? Ma olin nii ilus sel õhtul)... ja A. tegi minust siis hommikul kui veel magasin (ja pani selle magamispildi mulle telefoni screensaveriks).


Kuna mu õde kolis minu vanasse korterisse / ema massaažisalongi sisse, ei saa ma seda enam fotostuudiona tagavaraks kasutada. Küll aga oli ta lahke mulle seda laenama kui enda ristiemast pilte tegin. Uue objektiiviga oli natuke harjumatu selles väikeses ruumis... aga sain hakkama :DNo ja siis ma tulin juuksurist. Kõige viimane pilt on tehtud tänaval kõndides, et keegi ometi aru ei saaks, et pilti ENDAST teen. Worth it!


2 comments:

 

Kuu loetuimad postitused