Arvustus: Lumene näopuhastus

Ma ei ole saladust teinud, et mulle väga meeldib Lumene firma. See kõnetab mind just sellepärast, et see on alguse saanud Soomest ja ennekõike mõeldud meie nahatüüpidele, kes siin külmemas kliimas elavad. Kui olen endale Lumene tooteid soetanud, siis üldiselt ei ole ma kunagi nendega väga mööda pannud. 

(Välja arvatud kui ostsin ühe BB kreemi ja see oligi mõeldud pigem kuivemale nahale. Minul on aga kombineeritud/rasune nahk mis kokkuvõttes tegi asja sada korda läikivamaks kui oleksin soovinud. See oli aga minu enda kala.)


Kõige uuem Lumene ost olid puhastusvaht (normaalsele/kombineeritud nahale) ja näovesi (rasusele/kombineeritud nahale), mida olen nüüd natuke aega enda nahal testida saanud. Kohe alguses ütlen ära, et ma ei tea mis värk on, aga mulle nii meeldivad sellised tooted, mis algselt on vedelik ja siis muutub maagiliselt vahuks. Olen selles osas täielik laps kes näeb seda kui võlutrikki ning täpselt seda see puhastusvaht on!


Olen omajagu näopuhastusvahendeid järele proovinud, eriti nüüd kui võtsin kasutusele full coverage jumestuskreemid, sest meik on vaja ju näolt ära saada. Siiani absoluutselt parim ja lihtsaim vahend meigi eemaldamiseks, seda ilma liigselt hõõrumata/koorimata.

Millegipärast olen alati arvanud, et parem ikka kui puhastusvahendil on need koorivad terakesed sees... seega enda meelest võtsin riski, seda vahtu ostes, aga see tasus end täiesti ära. Piisab ühest pumbavajutusest, et tuleks piisav kogus, et kogu meik maha saada. Kirjas on küll, et kasutada nii hommikul kui õhtul, aga ma eriti ei näe vajadust seda hommikuti kasutada kui mul meiki peal pole.


Ainsa negtiivse asjana võib-olla võiks välja tuua selle, et kuna see on normaalsele ja kombineeritud nahale, siis ilma näovett kasutamata muutub mu nahk ehk natuke kuivemaks kui tahaksin... aga ma ei ole hetkel 100% kindel kas asi ikka on selles. Lihtsalt tundub, et KUI ma olen pigem ikka rasuse naha poole, siis peaks see sõna "rasusele nahale" ka mu toodetel kirjas olema :D Ja noh, ma ju ostsin selle vahu teades, et see seda pole.


Ma olen kord elus kasutanud näovett. Umbes sada aastat tagasi mingit suvalist, mis kohutavalt kuivatas mu nahka ja oli imeliku lõhnaga. Päris ausalt tundus see selline megamõttetu asi olevat. Ostsin selle nüüd peamiselt vaid selleks, et klientidel kasutada kui nad meiki tulevad, et eemaldada mustus ja mis iganes võimalik meik neil eelnevalt peal oli.


Ja siis proovisin seda ka enda nahal ja taevas halasta - olin müüdud! Eriti kui kasutasin seda nagu vahupudelil kirjas, et pärast kasutada alati ka näovett (mille poindist ma tegelikult ikka aru ei saa päris ausalt... pole uurinud :D). Kuna too näovesi on mõeldud kombineeritud JA rasusele nahale, teeb see mu nahaga kõike seda, mis vaja. Ennekõike siis matistab ning aitab ära hoida vistrike teket, mis mind viimasel ajal kimbutanud muidu on.

PS! Ma ei suuda neid netipoest leida (sh Kaubamaja kodulehelt). Küll aga soetasin need Tallinna Kaubamajast ja hinnad jäid mõlemal 10 Euro ringi (võimalik, et natuke alla selle).
2 comments:

 1. Anonüümne31.08.17 17:50

  Ma olen Lumenet alati siit tellinud: http://mgbeauty.ee/et/c/naohooldus?id=91&brand=12

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Olen ka sealt tellinud, või siis vähemalt toodet otsinud. Päris korralik toodetekogus.

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused