Kuldpulm

Oh sa poiss kus me nüüd alles pidutseme A.ga. Teine nädalavahetus ja juba teine pidu. A. on augustikuus Tallinna poole reisinud juba vaat et sama palju kui mina kevadel. Ehket üle päeva (ok, over dramatic).

Möödunud nädalavahetusel oli minu maa-vanavanemate kuldpulm. Taltsutasin end ja ei hakanud nendele kinkima enda Fotailstuudio kinkekaarti, mida me ikka nalja pärast pereringis välja pakume. Selle asemel rentisin meile Tallinna jõudes ruumi Tulbi fotostuudios ja tegime mõlemate vanavanemate jaoks lastest ja lapselastest pilte (Oll keeldus enamusel olemast, seega temast ei teinud väga).

Kui linna-vanavanematele saime stuudios kenasti pildi tehtud, siis kuldpulmaliste pildi jaoks läksid meil asjad sassi. Teine onutütar ei saanud õigeks ajaks kohale tulla (seega mõtlesime, et no teeme siis ilma temata, sest pilt oli vaja ilmutusse saata) ja seetõttu tegime niisama pilte ja kui autosse istusime jõudis kohale, et me ei teinud SEDA pilti, mida vaja. Ehket alati oli keegi meist lapselastest puudu (enamasti mina). Jobukari ma ütlen (sh mina ise) :D


Ülla-ülla, et minust ja A.st väga pilte pole. Ega ma seda saa ette ka heita, kui enamuse ajast mina pildistasin ja tegelikult oli minulgi selles väiksemas ja hämaras ruumis natuke keeruline uue objektiiviga. See on nüüd taaskord fotoblogi jutt, mida ma fotoblogis kajastada ei kavatse :D


Käisin ka üle kahe aasta jälle juuksuris (või lausa 3...). Nüüd aga vaatan, et mu soeng (ja kleit) on põhimõtteliselt sama mis mul oli möödunud aasta Eesti Blogiauhindadel. Tol korral lõikasin soengu endale ise. Plaanisin ka värvimas edaspidi juuksuris käia, mitte ise teha... aga jeesus halasta, 2.5h juuksuris olemist. Oijah, ma ei tea. Eks ole näha kui järgmisel korral Tallinnas teen.


Nüüd pean Tallinna reisimisega jälle pausi ja plaanin alles oktoobrikuus sinna minna. Sellel korral tahaks täitsa ühe või lausa kaks päeva pildistada Tulbi fotostuudios. Sellega on aga see kamm, et stuudio peaks broneerima ette ära (raha maksma), aga mida ma bronnin kui ma ei tea kas keegi pildistama tahab sinna minuga minna :D Dilemmad, dilemmad.

Ja kuigi septembrikuu tundub ka põnev tulema ja tegutsemist täis, ootan oktoobrit kõige rohkem, sest siis SAAME ELUTUPPA UUED AKNAD! Algselt plaanisime ka õhksoojuspumba osta talveks, aga selle ostu lükkame järgmisesse aastasse. Selleks aastaks on küttematerjali veel piisavalt, et talv üle elada (jep, et see ÜLE ELADA, sest miski ei hoia enam sooja) ning prioriteedid on muudel asjadel - "tore" kui pead valima selle vahel, et kas soe tuba või normaalne pesemisvõimalus.


2 comments:

 

Kuu loetuimad postitused