12092017

Juba tunnen, kuidas ainuüksi mõte, et nüüd on uued aknad elutoas, mulle sooja annab (oh ja külmal talvel tänu sellele püsib ka majasisene temperatuur äkki üle 10 kraadi). Õnneks saabusid juba täna meile augustikuu lõpus tellitud elutoaaknad. Mina olin enda peas teinud linnukese sinna oktoobrikuu algusesse ja eeldasin kogu aeg, et need tulevad 6 nädalat nagu stuudio aknad... aga vahi nalja, aega läks umbes 3 nädalat.
Möödunud nädalavahetusel oli meil külas emme-emme (minu ema), kellest Ollil oli taaskord nii raske lahku minna. Terve õhtu nuttis, isegi magama jäi nuttes ning ega ööunigi kuigi rahulik olnud. Muudkui sokkis teine. Kuidas ta ikka igatseb teda.

Ja nagu Ollil vähe oli juba põhjuseid nutmiseks, siis täna läksin Ollile lasteaeda järele... aga maha unustasin võtmed, mis keeravad lahti tema rattaluku. Õigemini jätsin võtmed koju, sest A. võttis akende paigaldamiseks vaba päeva, aga O. rattaluku võti on võtmekimbu küljes... seega pidin talle teada andma, et ratas jääb lasteaeda, millele õhtul järele läheme. Seega ta oli ekstra kurb nagu ta seda ratast enam kunagi näha ei saa.

0 comments:

Postita kommentaar

 

Kuu loetuimad postitused