Jõulustuudio tulemisest

Te ei kujuta ette ka kui elevil ma olen sellel aastal jõulustuudio pärast! Eelmisel aastal käis kõik liiga kiiresti. Eks omajagu venitamist oli muidugi stuudio akna ootamisega, mistõttu jäi pildistamiseks tegelikult päris vähe aega (enamus ju soovib pildid enne jõule kätte saada). Enda peas kujutasin asja hoopis teisiti ette ja loodan need kõik sellel aastal teostada... okei, ideed on teised, aga see pikem plaanimine ja näidisfotode tegemine on sellel aastal kindlasti teisiti.

Pean aga sõnu sööma, sest hetkel tundub, et mida rohkematele sõpradele ma jõulustuudio pilte näitan (3 sõpra ja pere :D), pakutakse aina enam ideid, mida teisiti teha. Mis on muidugi tore, sest ma tõesti tahan anda endast 100%, et see stuudio oleks see, kuhu inimesed tahavad tulla... aga nüüd on ideid nii palju, et ausõna - ruumist jääb puudu :D Ja see ei ole esimene kord kui tunnen, et mul oleks suuremat stuudioruumi vaja.

Avastasin, et lipukette on nii hea ja lihtne teha (ma vihkan muidu meisterdamist :D).

Eelmisel aastal tuli päris mitu kommentaari julgetelt anonüümsetelt, et stuudio nägi välja liiga traditsiooniline... nagu kõik teised stuudiod. Noh, vot sellega ongi see lugu, et kui palju erinevalt sa neid jõule teha saad? Arvestades veel kogemust ja võimalusi? Sellel aastal siis üritasingi mõelda suuremalt jaaaa... nüüd on mõtteid nii palju, et ei tea mida teha :D

Ausalt, lihtsam tundub hetkel tõesti minna traditsioonilist teed. Sest siis on asi nagu kindel. Samas on mu suhtumine võrreldes mitme aasta taguse ajaga muutunud ehket kui kunagi olin selline, et milleks riskida, siis nüüd mõtlen pigem, et go big or go home.

Kuid olgem ausad, siis ega kõigile saa nagunii meelepärane olla. Seda ma üldse ei eeldagi. Mistõttu ongi hea, et ma juba nüüd jõulustuudio kallal nokitsen, sest mul on veel tervelt kuu aega, et mõtteid koguda ja asjad paika panna, enne kui lõplikud näidispildid valmis teen.


4 comments:

 1. Klišeed on klišeed põhjusega :) Kindlasti tuleb väga ilus! Jõulud ongi traditsiooniline püha ja väikelinnas toob see ilmselgelt rohkem kasu kui kahju.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ega ma õnneks/kahjuks midagi väga ebatraditsioonilist plaanigi. Pigem on värvid... natuke ebatraditsioonilisemad :D Aga selleks mul kuu aega nüüd ongi, et pilte teha ja katsetada.

   Kustuta
 2. Anonüümne29.09.17 20:35

  Eelmine aasta käisime beebigrupiga stuudios. Üsna väikeses stuudios oli pea iga 2m tagant ise nägu jõulunurk :D või noh vähemalt kolm, enam ei mäleta.
  Kadi

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oi mul sellist luksust pole. Mul stuudio ongi mingi 3x5 meetrit :D :D

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused