301017

Ärkasin eile hommikul ehmatusega üles. O. teatas, et tahab multikaid vaatama minna (õnneks, A. õpetas talle kuidas Telia TV töötab... ehket saame nädalavahetusel voodis edasi lebotada ning laps saab üksi multikad mängima panna) ja kui mina kella vaatasin polnud see veel kuuski. Kuna tema magamisrutiin on küllaltki kindlalt paigas, tundus maru veider, et ta nüüd lambist tund aega varem ärkas. Ja siis meenus, et kella keerati.

Mina olen 100% hommikuinimene. Olen alati olnud, seega alguses jah ehmusin, et miks nii vara, aga siis sain hoopis motivatsiooni juurde - NIII PALJU AEGA ON JUURES! Pole ammu "kell kuus" ärganud. Seega kella seitsmeks oli pliidi all tuli, köök koristatud (nii palju kui viitsisin), Youtube "läbi lapatud" ning kell 8 alustasin töö tegemisega.

Minnes O. kindla magamistrutiini juurde, siis tema enam lõunaund ei maga. Ilmselt saan selle suve nahka ajada. Kuigi möödunud õppeaastal ei käinud ta haiguste tõttu nagunii piisavalt tihti lasteaias, et seal lõunaund regulaarselt magada... mida ma siis teadupärast sellel õppeaastal püüan vältida kuniks operatsioon tehtud.

Mulle ei meeldinud alguses üldse see mõte, et ta enam lõunaund ei maga. Tundsin, et see imeb mu enda energiast nii tühjaks, kuna KUI ta üldse jäi, siis alles kell 15:00 aeg. Ehket ma pidin tema kõrval mitu tundi lebama, kuniks ta uinus. Kui üldse. Kuna tal on ka varem olnud selliseid faase, et ei maga lõunaund ja siis jälle.. mõtlesin, et no küllap jälle selline aeg. Vahepeal proovisin stuudiosse madratsi panna, et ma saaksin samal ajal pilte töödelda kui tema magama proovib jääda... aga ikka KUI üldse, siis alles pärast 15:00.

Nüüd on aga mitu kuud möödas sellest ajast kui loobusingi ta lõunaunedest ja õnneks olen ka mina selle uue tempoga ära harjunud. Ilmselt kõige positiivsem on asja juures see, et ta saab nüüd 12h ööund kuna läheb umbes 19:00-19:30 vahel voodisse ja jääb kiirelt magama.

Oktoober pole veel läbigi, aga olen täiesti jõululainel. Ilmselt aitas kaasa möödunud nädala lumesadu ja nüüd see tunne mulle sisse jäigi. 12-aastane mina oleks kindlasti sillas sellest, et juba oktoobrikuus saab kuusepuu üles panna... enne lund oli mul täiesti ükskõik. Mitte mingit jõulutunnet ei tekitanud kuuse ehtimine, aga vot lumi muutis kõike :D Nüüd tahaks juba meie perest ka jõulupildid ära teha ja postkaardid teele panna.


PS! Fotail'i Facebookis on käimas JÕULULOOS (LINK), kus loosin välja tunniajase fotosessiooni. Loos kestab 8. novembrini!


0 comments:

Postita kommentaar

 

Kuu loetuimad postitused