Viimane päev Tallinnas

Kohati ulmeline, et alles rääkisin Olliga, et varsti hakkame temaga pimedas hommikul lasteaeda minema (suvel käis Tallinnas vanaema ja vanaisaga pimedas õhtul jalutamas ja nüüd kogu aeg tahab pimedas välja minna) ning nüüd umbes kaks nädalat hiljem lähen mina hommikul kell pool 9 välja ja päike pole veel tõusnudki.

Sügisene kellakeeramine on minu meelest veel ainsana normaalne. "Kauem" magamise vastu ei saa küll kellelgi midagi olla, iseasi muidugi kuidas see tunnike Olli mõjutama hakkab. Eks kevadeks harjub ära :D

Täna ongi meil viimane päev pealinnas ning O. jäi eile haigeks. Viskas enda kurguvalu Nõiakaevu, aga palavik ja nohu jäid. Plaanisime alles homme õhtul tagasi sõita, aga läheme hoopis hommikul, sest sellel ajal tundub Oll kõige elujõulisem (täna vähemalt oli). Olid ajad kui saime Tallinnasse kauemaks jääda kui O. haigestus, aga nüüd on mul pildistamine pildistamise otsa ning omas kodus on nagunii mul parem lapsega olla.

See on ikka kodustuudio suur pluss, et isegi kui mul on laps aiast kodus (haige), saan tööd edasi teha. Haige lapsega kliendid kokku ei puutu ning tänaseks päevaks on Ollil selge ka telekapuldi kasutamine ehket ta saab tund aega all elutoas kenasti üksind hakkama (mis ei tähenda, et teda vahepeal kontrollimas ei käiks).


Ja kuigi Tallinnas käik ning haigestumine käib meil küllaltki käsikäes, on vist ikkagi parem, et see toimus reisi lõpus, mitte alguses. O. käis tädiga kinos, minu ja emme-emmega Meriton Spa veekeskuses (mis on minu arust üks mõnusamaid kohti kus lapsega ujumas käia pealinnas) ning koos vanavanematega Kose kandis loodust avastamas (näiteks käis Polli loomaaias). Seega oli tegevust kui palju.

Homme koju jõudes hakkab aga peale kibekiire töö tegemine. Mis käib muidugi käsikäes minu pideva süümekate tundega, eriti kui Oll haigena kodus on (loe lähemalt siit: LINK)... kuigi O. seda muidugi nii ei näe, tema pigem naudib kogu täiega, et ei pea lasteaeda minema ja saab kodus üksinda mängida.


0 comments:

Postita kommentaar

 

Kuu loetuimad postitused