Novembri pildid mobiilist

Minu arust on juba piisavalt novembri lõpp, et selline postitus ära teha ning letti laduda "megaaaa" kvaliteetsed mobiilifotod meie selle kuu tegemistest. Milleks panna 10 pilti kui saaks panna kõik? Kirjutama siia niisama ma ju ei jõua, seega midagigi vanaemadele :D Mul on nimelt taaskord plaanis mobiili vahetada (võtan kaks numbrit kasutusele), seega otsustasin vanad pildid üle vaadata ja selle "kord aastas" pildisorteerimise juba novembrikuus teha (tavaliselt teen kaks aastat hiljem).


Ega enamus pilte saab siin olema ilmselt Olli poseerimisest. See on üks vähestest, kus tal on peaaegu tavaline nägu peas, mitte lollitav. Ühtlasi on ka meie elutuba lõpuks valmis, mistõttu O. ka uhiuuel aknalaual istub. Aaah - aknalauad!!!


Alustasime ka piparkookide tegemisega. Ega ma ei oleks neid üldse veel teinudki, aga kuna poes tuli tainas müüki ja Oll ütles, et nii väga tahaks, siis ega mul selle vastu saanud midagi olla. Mul ei ole veel küll piparkookide söömise isu (ega tegemise), aga Ollil oli lõbu laialt.


Üks tavalistest näidetest, et "Oll, las ma teen ühe pildi vanaemale" ja siis hakkab lollitamine pihta. Avastasin nimelt, et O. dressid hakkasid talle juba kukekaks jääma (reaalselt kandis kaks kuud ainult) ning pidime kastist suuremad püksid välja otsima.


Selline väga tüüpiline Saskia.

Kuna juba riideid proovima hakkasime, leidsime kastist ka šabloonid, mis ma olingi sinna kasti jätnud, et Oll "kunagi suuremana" neid kasutama hakkaks. Jaaaa kuna me alles sügisel saime lõpuks hakata erinevaid kaste riiulisse tühjendama ruumipuuduse tõttu (jep, kahekordne maja, aga ruumi pole :D), leidsime ka need sealt üles. Ja tundub, et oligi O. jaoks paras aeg.


Tulen mina ükspäev tuppa ja A. oli valmis ehitanud kaks kuuske ja lumememmed. Kelgu sain sõbrannalt, kes mulle seda pildistamiseks laenas. Pidin algselt seda välistuudios kasutama, aga nooooo mul puudub igasugune tahe vihma käes talvevõlumaa pilte teha. Seega on see kelk nüüd valge ja üleval korrusel stuudios. Kuused värvisin ka valgeks.


O. ja A. ühine projekt.

Pulmalill meisterdas mulle ühe korraliku pärja uksele (tahtsin toda ka õues tegelikult kasutada, aga nooo välistuudio vist jääb ära), seda küll pildil pole, aga peapärjad oli vaja mul emale üles pildistada. No ja üks on niisama shameless selfie.


Vihkan kinkide tegemist, seega meeldib kui mu elu lihtsaks tehakse.

Mis mul ikka öelda. Oll oma soojas pesus.

Isadepäeva puhul läksime oma rühmaga Tagahoovi. Seal said lapsed koos isadega t-särke maalida ja niisama möllata. Ilmselgelt oleks ma võinud kaasa võtta enda kaamera ja korralikke pilte teha, aga ausalt... ei jaksanud ma enda vabal sekundil jälle pilte teha. Täitsa nadi seis on selle oma elu üles pildistamisega nüüd kui fotoaparaat on igapäevaselt kasutuses teiste pildistamiseks.Lasteaias maalisid kõik lapsed ka enda issid. O. ütles, et ta ei tahtnud habet teha A.le.

Tuleb välja, et piparkoogivormidega saab kenasti teha ka savist kujukesi. Seega meisterdas O. kuuseehteid. Peaaegu kogu gäng ka pildi peal.


Ootasin kullerit, kes pidi tulema kell 10:58. Kui ikka nii täpne aeg antakse, võiks ju sellel ajal kohal ka olla :D Aga eiiii, tuli alles 11:06.

Kuna elutuba on peaaegu uus (põrand tuleb siiski tulevikus teine, lihtsalt siis peaks enne teise toapoole ka ära remontima, aga järgmisena on ees teine korrus), siis soetasime ühe ajutise vaiba ning uue telekalaua.Saskia leidis endale koha.

Naerata!

Tahtsin mega nude silmameiki teha, aga asi läks lappama ja pidin nii poodi minema.
Jah, olen teadlik enda kulmudest.

Noh, miks mitte. Vaja oli näidata emale, et ta Planti roosa koore ostaks mulle.

Kontrollpilt, et radikas ja sirgendaja ikka pistikust väljas, enne kui minek.
(keegi veel sama suur paranoiaidikas?)

MU SÜNNA!

Tegelikult peaks siia vahele veel käima mingi awkward pilt minust riietehoius Tõnis Mägi autorikontserdil, mis toimuski minu sünnipäevaõhtul Elva kultuurikeskuses. Ema leidis, et see on paras aeg minust üks pilt teha. Või siis restoran Waksalis sellel samal hommikul (kus pole menüüs enam kusjuures mitte ainumatki vegan rooga... pettumus).

Sünnakook, mille retsepti saate siit (link).

Minu sünnipäevanädalavahetusel läksime A.ga Dorpat spasse. Ja ohmaigaaad mis luksussviit see oli. Tegin isegi 4K's video meie toast ja üleüldse natuke juttu, aga arvate, et mul on aega seda videot kokku panna? See oli päris tõsiselt teine kord kui me A.ga olime täitsa kahekesi öösel (eelmine kord oli mu 25. sünnipäev ja viimane kord kui mul oli megaaaa pohmakas järgmisel päeval) või isegi esimest korda kui olime pea 24h kahekesi. Ilmselt paljude jaoks kõlab see imelikult, et laps pea 4-aastane ja wat wat, aga no mis ma ütlema nüüd pean selle kohta?! :D

Tegelikult võiks sellest nädalavahetusest rohkemgi kirjutada, sest mulle väga-väga meeldis meie tuba, mulle meeldisid inimesed ja mulle meeldis ka reaalne spa, kuhu pühapäeva hommikul massaaži ja soolakambrisse läksime... aga mul ei ole mingeid pilte, absoluutselt ei viitsinud pildistada :D (ega kaamera oli meil ka kaasas ainult selleks, et üks autopildistamine enne romance'i teha).


Koju jõudes oli Elvasse tulnud minu õde, kes ulatas mulle iPhone'i karbi. Mõtlesin, et noo jah, teadagi mis seal on. Ehket ma eeldasin, et midagi muud kui iPhone. No ja oligi mingi julla. Siis ütles, et tee ikka veel lahti. Jaaaaa seal oligi iPhone. Küll tema vana, aga kuna ta hoidis seda nagu kullatera (ja oli endale uue ostnud), siis kinkis ta lahkelt vana mulle, sest ma olen alati TAHTNUD iPhone'i, aga pole ühtegi loogilist põhjust selle ostmiseks leidnud. Loomulikult unustas ta laadijajuhtme Tallinnasse, seega saan alles sellel laupäeval katsetama hakata :D


Ja lõpetuseks veel viimane tehnikavidin stuudiosse, ehket normaalne kõlar arvutile... on teine küll marukiire, aga puudub SD-kaardi lugeja ja kõlar. Kuna tegemist on mänguri arvutiga, siis saan kõlarist isegi aru, kuna mängurid ju kõrvaklappidega. Seega nüüd ei pea enam kõrvaklapp peas istuma ja kogu aeg mõtlema, et "kas ma kuulsin alt korruselt nüüd mingit häält"?!?!


Selline oli siis meie novembrikuu pildis ja mõne sõnaga. Tegelikult tahaks hirmsasti teha enda kontorist ja stuudiost ühe asjaliku postituse, aga ma pole ikka veel suutnud fotosid ilmutada lasta, et raamid seina panna (raamid on kusjuures olemas). Seega on asi mu jaoks ikka veel poolik. Rääkimata riiulitest, mis seisavad omakorda veel suurema riiuli peal.

10 comments:

 1. sul on ju ikka VÄGA hea kulm! näiteks minu nike logodega võrreldes :P kas nad on sul ise ühtlasemaks kasvanud või oled meister-kulmumaalijaks õppinud? mul üldse ei kasva...

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ei ole nad mul suurt midagi kasvanud. Kui tukk ette lõigatud, siis jälle lasen nö "tiheneda" asjal, aga muidu ikka pähe maalitud vastavalt tujule :D :D

   Kustuta
  2. mul pole tukka, aga ma lasen neil lihtsalt kasvada, ei kitku ka enam. suht selline "trumm on läinud, mingu pulgad ka" olukord :D ja ega nad ei kasva ka piisavalt, et väga midagi kitkuda oleks :D

   Kustuta
  3. Mul otsustavad enamus uusi kulmukarvu kasvada reaalsest kulmust umbes sentimeeter eemal :D Ehket pole ka väga tolku.

   Kustuta
  4. Anonüümne23.11.17 19:55

   Mul enamus aega kulmud mingid mega hõredad ja ebaühtlaselt, aga võtsin kätte ja lasin microbladingu teha. Üks nädal aega on harjumatu, aga siis läheb hästi loomulikuks.

   Kustuta
  5. Olen ka selle kohta veidi uurinud, aga hetkel ei raatsi seda raha välja veel käia :D Kuigi see peaks püsima aasta?

   Kustuta
 2. ma kuulsin, et su see õeraas vist üldse kaotas ära selle laadija juhtme, et noh, maitea. also ma pidin eile pool õhtut kuulama, kui laheda pranki ta sulle ikka tegi :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma kuulsin, et ta hea südamega laenas selle ühele herrale ja too kaotas :D

   Kustuta
 3. Anonüümne23.11.17 23:33

  seoses sellega, et kas pistikust juhtmed välja võetud. ma pilti kyll ei tee, aga kui näiteks lähme pikemaks ajaks kodust ära, siis olen mina see kes, viimasena toast väljub ja 100 korda käin kõik toad yle, et kas
  kõik asjad said välja ja et pliit ikka kinni oleks. ja kui autosse jõuan siis käin mõttes uuesti kõik läbi et kas ikka oli kõik ok😃😃😃 . See tundub niiiii absurd aga no mis teha😃😃😃. pigem karta kui kahetseda😂.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Sellepärast ma pilti teengi, sest kui kodust välja astun mõtlen ikka, et kas ikka võtsin JA MA LÄHEN TAGASI VAATAMA :D :D

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused