15122017

Oh mis plaanid mul kõik olid algava detsembrikuuga! Väga-väga tahtsin osa võtta blogijate jõulukalendrist (link), sest esimesed teemad kõnetasid mind väga ning ehk oleks taas saanud kirjutamislainele. Samuti tahtsin kord elus osa võtta vlogmasist, sest tundus, et tänu "uuele" iPhone'le oli mul lõpuks hea kvaliteediga võimalik kiirelt videot toota. Need tunded olid mul kõik detsembri esimestel päevadel kui veel Tallinnas olin. Koju jõudes saabus jälle reaalsus, et KUS SA SELLE AJA VÕTAD?!

Üldiselt on ajalugu näidanud, et kes teeb see jõuab, aga alati millegi arvelt. Kui ma fotograafia pärast juba nii palju arvuti taga ei istus, siis veel oleks ehk pingutanud... aga lõpuks ma peaksingi terve ööpäev vist kompuutri taga veetma. Ning ei läinud ka üldse kaua, et Oll haigeks jääks ja tema tohterdamisele mu kõik vabad minutid ka läksid. Kogu aeg kartsin, et raudselt jään kõige kiiremal nädalavahetusel haigeks... aga ei, hoopis Oll jäi ja süda valutas terve aeg.

Millegipärast on alati nii, et kui on suured plaanid palju blogida, siis ei ole seda aega mitte kuskilt võtta. Ja siis tekib jälle paus sisse ning iga pisem asi, mida nagu oleks endal tore üles kirjutada... tundub kuidagi nii "suvalise jutuna". Aga hääküll, aitab sellest "blogimise" jutust, sest suure tõenäosusega kõigile neile, kes ei blogi, on see jutt selline "bla bla bla".

Täna läheme Olliga arsti juurde kontrolli. Muidugi ma paanitsesin üle kui arstile helistasin, sest arvasin, et tal on tekkimas silmapõletik, aga sellest pole enam halli haisugi ja otseselt järelkontrollis ma temaga pole kunagi käinud. Ja nagu nimme, siis tekkis minule "südamevalu" tagasi (link). Mul pole seda juba üle kuu olnud, põhimõtteliselt sellest ajast kui rohtusid võtma hakkasin ja muidugi tänu sellele ei kiirustanud ma endale ka EKG uut aega panema. Nüüd siis loodan, et selle saab täna ehk ära tehtud (või vähemalt saan endale aja panna).

Kuigi jõulupildistamised kestavad veel lausa järgmise aasta algusesse välja, on need tänaseks päevaks ikkagi mu peas läbi saanud. Suurem möll lõpeb vast selle nädalaga ära, kui pildid neile saadan, kes need enne jõule kätte pidid saama. Seetõttu olen end juba ette valmistamas veebruarikuuks kui plaanin avada uue teemastuudio, milleks on, ülla-ülla: SÕBRAPÄEV! Eile saabusid ka esimesed propsid kohale ning sõbranna valmistab samuti mulle üht koma teist ette. Ui ma olen nii elevil! Kuigi see on ehk rohkem fotoblogi jutt, siis ei mul pole sinna aega ekstra selleks kirjutama minna. 

Tunnen üha enam, et liigun selles suunas, kuhu pean (süõ). Ehket VIST hakkab mööduma see periood, kus tahan katsetada erinevaid asju fotomaailmas ja hakkan rohkem tegelema sellega, mis tundub minu jaoks... minulik. Ja selleks ongi teemastuudiod. Ning eriti äge on seda teha siis, kui ümber on nii palju loomingulisi inimesi, kes lausa loobivad häid ideid uksest ja aknast sisse!

PS! Kui sa pole veel kingitusi leidnud, siis jagan soovitusi! Kasuta prindistuudio.ee lehel koodi "FOTAIL", et saada -20% soodustust kõikidelt toodetelt (kalendrid, tassid oma piltidega!!!). Samuti kasutades kukupesa.ee lehel koodi "FOTAIL15", saad -15% soodustust kõikidelt toodetelt, näiteks kujundada oma postkaart, aga miks mitte kingituseks mõni lahe poster?! Kuigi Eesti veel ei ole nii nagu väljamaa juutuuberid, siis igaks juhuks ikka võib mainida, et mina ei saa nendest soodustkoodidest midagi. Vaid teie rõõmsam tuju saades hea sooduka kui soovid 1000000 pilti ilmutada :D


6 comments:

 1. Anonüümne15.12.17 10:55

  Nii ilus perekond :) ja sa oled niiii kena, nii sale!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ui, aitäh-aitäh :) Nii armas sinust!

   Kustuta
 2. Võrratult kaunis kogu see pere! :)

  VastaKustuta
 3. Andesta mu caps lock, aga ISSAND, KUI ILUS sa siin pildil oled :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ole sa tänatud, ega ma enda järgi foto valisingi :D A. on enamasti alati normaalne fotodel ja seekord ei teinud Oll ka teisi nägusid :D

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused