Südamejutud, vol 2

Käisin täna üle pika aja teatris. Täiesti spontaanselt ostsime emaga päev enne piletid ning käisime täna õhtul vaatamas "Hullumeelse päevikut". Elva Kultuurikeskuses oli minu jaoks nagunii täiesti esimene kord käia teatrit vaatamas, tegelikult esimest korda üldse Elvas :D Kuna ma suurem asi teatrikriitik pole, siis võtan selle elamuse lühidalt kokku sellega, et jäin igati rahule. Argo Aadli esitas oma rolli väga tõetruult, aga selles ma ei kahelnud ka enne seda. Ühest küljest oli tegu päris humoorika tükiga, aga samas ei meenu mulle (spoiler alert lõpu kohta) ükski nii kurva lõpuga lugu. Kohe ikka väga-väga kurva lõpuga, mis muidugi näiliselt seda ei olnud, aga need sõnad olid väga kurvad. Vaatasin, et võimalus on seda tükki veel minna vaatama Ugalasse ja Jõhvi kontserdimajja järgmisel nädalal. Seega kellel võimalik, soovitan kindlasti (link).

Näedsa, alguses tahtsin selle kõik kirjutamata jätta, et "ah milleks"... aga kui ma algust millegagi ei tee, siis lähebki jälle nii, et 3 nädalat vaikust ja taas üks postitus :D Igatahes nüüd tunnen, et olen taaskord järjele jõudnud ka fotode töötlemisega, sest kõik kellele lubasin fotod enne jõule saata (kogu sessioonist), on need tänaseks ka kätte saanud. Üks posu veel jõululaadapilte võiks täna õhtul valmis saada, aga ma nii optimistlik siiski pole.

Eile käisime Olliga arsti juures kontrollis ja kuna mul selleks ajaks ei olnud tema kohta enam midagi kurta (silm oli ka korras), küsisin, et ehk saaks mulle EKG ära teha kui aega piisavalt. Ollile tehti 4. eluaasta kontroll ning märgiti ära, et noormees on nüüd 14.7 kg (jess, saab veel poes kärus istuda) ning polegi enam alla meetri mees, vaid lausa 1 meeter ja 1 sentimeeter.

Mulle tehti EKG ära ja selgus, et asi on õnneks paremaks läinud. Mitte küll metsikult, aga siiski paremaks võrreldes selle kuu (poolteist) taguse ajaga kui teine täitsa väsinud oli (link). Kuna kerge valu tuli aga rinda sellel samal hommikul (ja ilmselt ikkagi ka tingituna sellest, mida EKG näitas), kirjutas ta mulle ühe ravimi siiski veel välja, mida peaks ideeliselt jaguma 1,5-2 kuuks. Olenevalt siis minu enesetundest. Täpsem kirjeldus sellel ravimil on "stenokardia (koronaararteritõvest põhjustatud valu rinnus) raviks". Johhaidii ütlen vaid, 28 ja südamerohud. Esmaspäeval lähen verd ka andma, mida ma tahtsin juba aasta tagasi teha.


2 comments:

 1. Anonüümne17.12.17 17:12

  Kas sul on mandlid alles?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. On, aga ka nendest tuli meil juttu arstiga. Ehket ma üldiselt väga haige pole ja piirdub asi külmetusega.

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused