29122017

Kirjutan parajasti enda aastalõpu kokkuvõtet jaaaa üleöö on tekkinud selline hirmus tahtmine niisama lobiseda. Tegelikult puudub mul motivatsioon seda kokkuvõtet teha, kuna mul ei ole piisavalt pilte. Jep... fotograaf, kellel pole piisavalt fotosid, aga häda selles, et pilte pole MEIST. Kui ma just ei otsusta, et viitsin läbi lapata mobiilipildid oma fantastilise kvaliteediga, aga tundub, et siinkohal on olulisem sisu kui kvaliteet (fotodel siis... dah). Kui tahad ka enda aastast kokkuvõtet teha, siis julgen soojalt soovitada enda küsimusi, millele vastan igal lõppeval aastal: 2016 kokkuvõtte LINK.

Seega minnes nüüd loba juurde - detsembri alguses küsisin blogi Facebookis, et kas keegi veel jälgib J. Kuckiani (edaspidi JK) draamat Youtubes. Tollel hetkel oli tegu sellise... natuke kergema draamaga, mis tänaseks päevaks on muutunud totaalseks skandaaliks, kui nii võib öelda. Kes muidugi midagi ei tea, siis lubage ma elan end nüüd veidi välja ja lobisen sellest, sest keegi mu sõpradest ei jälgi seda ja ma tahan selle loba endast välja saada (ja Twitteris avalikult inglise keeles ka ei hakka kaasa rääkima teistega):

Ilmselt olete kursis, et YT's on draamakanalid. Mina keskendun täna nendele draamakanalitele, kes on enda sihikule võtnud ilugurud. Sihikule on vale öelda, sest draamakanalil ja draamakanalil on ka minu arust vahe. See on paratamatus, et kui oled rohkem tuntud, siis tahetakse sinu eraelust rohkem teada, sinu tegemistel hoitakse silma peal... aga seda kõike saab teha viisakalt ja nii öelda uudist raporteerides. Mõndadel on aga justkui hammas verel, et lihtsalt saaks keerata.

Igatahes on üks umbes aasta aega (või poolteist?) tegutsev draamakanal, mis ühel hetkel muutus maru kahtlaseks. Ma jälgisin seda küllaltki varakult kui asi veel normaalne tundus, aga siis hakkas üha enam infot välja kooruma ja tänaseks päevaks kavatsetakse see sama kanal kohtusse anda (ja üks teine draamakanal, mis on selle esimese bff, on samuti politseisse antud ja otsitakse teda pmts taga).

Nagu ma hetkel aru saan, on see postitus tegelikult mega mõttetu, sest et kõik aru saaksid, mis tõesti toimub, peaks ma kirjutama sellest kõigest kohe väga-väga algusest, aga noooo ei. Sellel teemal on YT's nii palju videosid tehtud, et kellel tekib huvi, sellele jagub tundide viisi vaatamist. Mina lihtsalt istun ja imestan, et kuidas nii üldse olla saab. Tegemist on ühe petturiga, kes on väidetavalt ka juba enne YT'i pettustega tegelenud, nüüd avas ta enda kosmeetikafirma, mis on oh jeeesus kui kahepalgeline (ta on maha teinud teisi firmasid eelnevalt asjades, mida nüüd ka ise täpselt teeb). Ja kirsiks tordil ähvardas ta järjekordset juutuuberit pedofiilias, mistõttu ta ka nüüd kohtusse antakse. Ning arvestades, mis YT's viimase poole aasta jooksul on toimunud, imestan, et kui kaua sellel kanalil lastakse veel üleval olla. Hmm... no vot, kes ilmselt sellest midagi eelnevalt ei teadnud, ei ole ka nüüd palju targem :D Aga ma sain vähemalt veidikene lobajuttu ajada.

Minnes sujuvalt üle teisele teemale, siis aastavahetuseks meil sellel korral erilisi plaane pole. Otsustasime, et teeme hoopis sushit sellel korral ja ei lähe "traditsioonilist" radapidi. Ma lihtsalt ei viitsi mingit hapukapsast vaaritada ja alles olid jõulud ja sai seda kõike juba söödud. Sushit pole aga nii ammu ise teinud. Meil siin muidugi keegi kohalik pakub ka, et teeb sushit aastavahetuseks, aga tegelikult selle sama ühe vaagna hinna eest saan ma ise teha ja nädal aega sushit süüa.

4 comments:

 1. Jälgin ka29.12.17 10:31

  Oi, kui tore on lugeda, et keegi veel jälgib. Alguses vaatasin Kuckiani, kui ta oli võrdlemisi uus, siis meeldis ta natuke cheeky huumor. Mingil hetkel läksid videod lihtsalt õelaks kätte ja siis jätsin jälgimise sinnapaika. Kosmeetikafirma draamat olen ka nüüd pisut vaadanud, aga mis need varasemad YT pettused tal olid? Need olen maha maganud. Ja keda politsei otsib? Põnev-põnev! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Just, oli aru saada, et tal oli vimm enamuse vastu ning mingit ausat uurimist polnud kuskil. Esiteks on tema kogu eluloo jutt möga, et ta kuskil saadetes olnud ja tema maalid uhketel näitustel. See on järele uuritud, et valetas. Lisaks olla ta ülikoolist ka mingi pettuse pärast välja visatud. YTs müüs mobiilihelinaid (Amrezy või i'ga) mis oli omaette draama. Politsei otsib Karina Kaboomi (vaata sanders kennedy viimast videot).

   Kustuta
  2. Jälgin ka29.12.17 15:02

   Ho-ly shi... Ma seda kooli ja helinate teemat teadsin, et "keemiku" tiitli taga pole midagi, aga et maalid ka... Woah. Karina Kaboom? Ma sain aru, et ta on võrdlemisi objektiivne siiski. Samas ma pole teda nii pool aastat jälginud, ei tea, mis täpselt toimub. Õh, mul on vaja, et keegi mind kursis hoiaks. :D

   Kustuta
  3. Kanal The Josh tegi jube põhjaliku ja asjaliku ülevaate Johni minevikust, aga ta sulges kellegi ähvardustel enda kanali (hetkel pole kindel kas selle taga John v keegi teine). Aga pmts ta helistas nendesse kohtadesse kus väidetavalt JK tööd olnud ja nad ei leidnud andmebaasist midagi. Karina on nagu John 2.0. Ka liiga palju jagab oma kurja arvamust ja objektiivsusest on asi kaugele läinud.

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused