Kas seda võib süüa ka?

Täpselt sellise küsimuse esitasin Sandrale, kui olin parajasti kehakoorijaga lõpetanud enda huulte koorimise... ära pesemise asemel tõmbasin keelega üle huulte ja nii see küsimus ka tekkis. Vastuseks sain, et peale aroomiõli on seal sees kõik söödav. Jutt käib siis loomulikult Sandrelle Beauty toodetest (link), mida enda õele ja onutütrele kingiks ostsin. Õele pigem eel-kingiks, sest päris kink on alles teel.

Mingit pikemat juttu mul ei ole, sest ise neid tooteid kaua kasutanud ei ole... ma lihtsalt pole suurem asi regulaarne kreemitaja. Küll aga tahtsin nendest siiski postituse teha, sest kõik lõhnas lihtsalt niiiiiii imeliselt! Ja leian, et see on suurepärane kingiidee jõuludeks/sünnipäevaks!

Mina vähemalt olen selline, kes tahab tugevaid lõhnasid enda asjadele ja oi need on nii naelapea pihta. Ainsana olen pikemalt (nädal :D) kasutanud kehakoorijat, mis mulle koos toodetega meeldivaks üllatuseks kaasa pandi (küünal ka, aga sellest räägin eraldi) -  mango ja magusa apelsini lõhnaline! Kui oled mango fänn, siis see on sulle!!!Veel enne kui aga lõhnasid tunda sain, paelus mind ennekõike just see sõna kehasuflee! Samuti ka vahustatud kehakoorija. Kuna õde sai endale mango-apelsini kehasuflee, siis olen ka seda natuke kasutanud, aga nagu ikka - ma pole kreemitaja. Lõhn on aga nagu lubatud ning väga niisutav. 


Üllatusena tuli kaasa ka pojengi ning vahukoore lõhnaline küünal, mis andis mulle hästi aimu ka sellest, mis lõhnalised tooted mu onutütar umbes sai :D Ja kuigi küünal niisama lõhnab, siis põledes vot nii intensiivne see lõhn pole. See on nüüd taaskord igaühe enda eelistuses kinni, aga mina tahaks, et lõhn oleks tugevam. Ja üleüldse tahaks ma nüüd saada KULDSET küünalt! Harakas nagu ma olen.Kellel tekkis nüüd huvi nende toodete vastu ja tahaks KOHE NÜÜD, leiate Sandrelle Beauty Tartust jõululaadalt (Tartu Näitused B-hall)! Kui jõuluvana kingikotti neid tahad, peaksid aga kiiresti-kiiresti tellimuse posti panema!

0 comments:

Postita kommentaar

 

Kuu loetuimad postitused