Minu advendikalender

Kui ma esimest korda seda südamerohtu võtsin, mõtlesin taaskord, et millllle otsa jälle koperdanud olen?! Nagu oli põletikugeeliga, Diclac, mis tegi mu täiesti jaburalt uimaseks. Ma olin nii väsinud tund aega pärast geeli peale panemist, et jää või 2 tundi pärast ärkamist magama. Samas kaotas see mu valud täielikult. Nüüd võtsin uut südamerohtu ja taaskord uimane. Ei julgenud järgmisel päeval seda võttagi, et võtan parem enne magama minemist... aga kuna arst ütles mulle konkreetselt, et ma võtaksin seda pigem just enda turgutamiseks ja kui olen eriti väsinud mõnel päeval, siis kaks tabletti, ei saanud uskuda, et rohi mind uniseks tegi.

Õnneks oligi vist asi tolle päeva tempos, sest õues viibisin oluliselt kauem ning ringi jooksmist oli rohkem. Mistõttu ka uni, sest järgmistel päevadel pole enam väsimust olnud. Sellest kas rohi reaalselt toimib... ega seda ma enne uut EKG'd ilmselt teada ei saagi. Samas hoian edaspidi ekstra hoolsamalt silma peal, et kuidas rinnus valudega on (kui üldse... süõ).

Verd ma täna hommikul muidugi andma ei suutnud minna, sest näis maru totter kella 8ks haiglasse minna ja siis tagasi tulla (pildistamine oli juba kell 10)... eriti kuna homme lähen sama teed Olli lasteaeda viima. Ehket lükkasin selle kaua edasi lükatud sündmuse veel natukene edasi. 

Ma ei tea mida sellest veretestist oodatagi. Kahtlustan, et tean mis aineid mul võib vähem olla, samas olles taimse toidu peal, olen palju teadlikum sellest, kuidas vajalikud ained kätte saada. AGA mu probleem on hoopis teine - ma UNUSTAN süüa! Kui Oll on lasteaias, siis mööduvad mitmed päevad nii, et mu esimene toidukord on alles kell 15 kui O. saab õhtuoodet. Siis justkui meenub, et aaa... võiks süüa. Seega osalt pole üldse imestada, et ma siin mingeid rohtusid söön, sest ei suuda normaalselt toituda. Viimased kuu aega söön ma äratuskellaga. Mul ongi meeldetuletused, et süüa teha. Ning asi toimib.

Okei, jutt läks hoopis mööda sellest, mis tegelt mind siia lobisema tõi. Milleks on NYX'i adevendikalender, mida ma juba enne detsembrikuu algust Tallinna Kaubamajas nillisin, aga käsi ei tõusnud ostma seda 63 Euro eest. Nimelt olen ma mõnda huuletoodet (liquid lip, gloss) proovinud ja mul on väga mixed feelings nende suhtes. Mõni on nagu super, aga siis jälle võtad teist värvi sama toote ja mõtled, et mida ma nüüd enda huultele panin. Ja kuna ma kartsin sama emotsiooni saada, siis ei raatsinud ka täishinda selle eest maksta.

Siis meenus, et kuna õel on sünnipäev tulemas, saab -10(?)% soodustust, et äkki siis ikka ostan ära. Noh, selgus, et kooner minus ei raatsinud ka siis osta. Sõitsin aga tagasi Elvasse ja jäi kripeldama. Möödus nädal ja õde teatas, et see on nüüd müügil 40 Euro eest ja tänu sünnipäevasoodukale on hind hoopis 36!

Olles nüüd 18 tükki avanud ja katsetanud... olen ma jälle kõhkleval seisukohal. Samas 100% rahul, et ma ei maksnud selle eest täishinda. Kas asi on minus, aga nendel mini huulekatel on aplikaatorid kuidagi... lühikesed. Ma ei usu, et mul toodet kuidagi vähem mõne sees oleks, aga natuke nagu peab vaeva nägema, et tutikast pudelist toodet saada normaalses koguses huulele.

Mitte, et keegi siin mingit review'd ootas antud toote kohta, sest ma olen ju hullem iluguru ja -blogija, aga arvamus on mul selle kohta sellegipoolest. Leian, et kõik mis ei pea olema matt lõpp-tulemusega, on täitsa head... kohati. Kohati sellepärast, et aja möödudes mõnel värv mitte ei kulu maha, vaid kuivab huule sisse, mis muudab huule kohe ekstra kuivaks. Peaaegu rahul olen ma ka matt huulepulkadega, va siis kui ära hakkad võtma ja su huuled on sama värvi nagu äsja maha võetud huulepulk. Noh natuke huulte koorimist ja käib kah.

Aga nooooo need liquid lipstickid, nii Lingerie kui Suede sarja omad... mu huuled vajavad pärast nende kandmist ikka korralikku niisutust. Võib-olla kõlan jah nagu high maintanance nüüd, aga mul on neid reaalselt võrrelda vaid Jeffree Stari huulekatega ning need on nagu öö ja päev. Nagu ka hind, mistõttu ma pole siiani raatsinud ka loobuda ja neid käega lüüa, sest mõlemast NYX'i sarjast on mul ka omad lemmikud, mis millegipärast ei retsi huuli ja katab normaalselt... aga arvestades rohket värvide valikut (eriti Lingerie sarjal), on minu meelest suht riskantne niimoodi testida, et mis siis sobib mulle ja mis mitte.

Tegelikult on mul positiivset ka selle kalendri kohta öelda, aga täna õega arutades tulid need samad teemad meil jutuks (tal sama kalender ja samad kogemused) ja ma ei suutnud neid endale ka päris hoida. Mistõttu kavatsen ma (hoolimata sellest kas tahate või ei :D) sellest ka pikemalt eraldi postituse kirjutada, sest NYX mulle firmana meeldib ja ma tõesti tahaksin leida endale nendelt tooteid, mis mulle tõesti 100% meeldivad (nt Butter Gloss on täiesti üle prahi).

PS! Et vältimaks mingit mõttetut kommenteerimist teemal, et kas see on sponsoreeritud, siis oo ei. Näiteks ükskord arvasin ka, et piisab sõnadest, et OSTSIN... aga näed, mõni ikka arvas muud :D
12 comments:

 1. Anonüümne18.12.17 19:03

  Aitäh selle kogemuse jagamise eest! Olen juba pikemat aega kaalunud selle kalendri ostmist, kui nägin, et see soodushinnaga välja tuli. Aga ka see 39€ on tudengi rahakoti jaoks piisavalt suur summa, et ei torma kohe poodi kalendrit ostma.
  Peale selle teksti lugemist jääb küll see ost ära. Olen vaadanud kolme Youtube videot selle advendikalendri kohta ja mõtlesin juba, et noh, prooviks selle kalendri ära. Aga minu suurim hirm ongi see, et mu niigi kuivad huuled on peale huulevärvi kasutamist veelgi kuivemad, seega olen endiselt mati huulevärvi otsingutel. :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kui sul on niigi kuivad huuled ja tahad matti huulekat, siis ma ausalt öeldes jah ei soovitaks nyxi matte. Nagu kirjutasin, meeldib mulle enda Suede ja Lingerie omadest (mis polnud kalendris) 6st vaid 1 ja kalendri omadest veel mitte ükski :/ Samas nende soft matte lip creami soovitan siiski proovida. Maksis vist 6-7 Eurot.

   Kustuta
 2. mulle just niiiiii meeldivad kõik tooted, ehkki enamusi ma olen ainult proovinud, kolme-nelja päriselt kandnud ka ja mu lemmik on, et neid on nii hea peale kanda. eriti matte. ma olen ülilaisk sättija ja elus ei viitsiks mitte-pidupäeval mingi huulepulga või muu sellisega vehkida. ja värvid ei jää üldse patchyd ka ka ühe kihiga. aga ma pole JS omi proovinud muidugi... :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kohati kahtlustaks, et mul on mattide osas bad batch... aga igaühega?! :D Aga ma mõtlen ka konkreetselt kauapüsivaid matte. Nagu eelmises kommis kirjutasin, siis soft matte lip cream mulle meeldib.

   Kustuta
  2. ma arvan, et sul vb latt kõrgemal, sest oled kogenum erinevate toodete proovimisel? mul nii mõnusaid pole varem olnud. :)

   Kustuta
  3. Kas just kogenum, aga JSi huulekad on olnud igaüks suurepärased. Seetõttu NYXi omad ajavad mind kohati segadusse (siinkohal just liquid lipid).

   Kustuta
 3. Anonüümne18.12.17 23:22

  Eemh, mulle jääb taoliste kalendrite mõte täitsa arusaamatuks. Igahommikune üllatus n.ö, okei, aga kokkuvõttes tundub ikkagi nagu tühi ületarbimine. Kellel on päriselt vaja (oletatavatele olemasolevatele veel lisaks) 24 eri tooni huulevärve? Millest paratamatult kõik ei meeldi ega sobi. Mõttekam oleks ju lihtsalt endale sobivad osta? Seda enam, et Nyx pole üldse kallis firma, siis päriselt, mida siin nillida ja ihaleda? :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Sest et erinevatel inimestel ei või olla erinevaid soove sinu omadest? Et kui ma olen terve elu olnud kooner ja nüüd tahan midagi ja ostan, leiad sina ikkagi õiguse tulla ütlema mulle midagi?! Kalender on tehtud väikestest testerhuulepulkadest ehket mul on võimalus soodsamalt testida mis mulle sobib. Mitte osta endale kokku ehku peale suuremaid tuube, sest kuidas ma teadma peaks? Väga ei piisa ühest triibust käel mis poes teen. Kui ei sobi, ei lähe palju raisku ja annan ära. Samuti teen ma teistele meiki ja kujutad ette - läheb jah vaja hunnikus huulevärve.

   Kustuta
  2. Anonüümne18.12.17 23:56

   Jah.Leidsin õiguse avaldada arvamust aga ei tahtnud sind küll kuidagi rünnata või kritiseerida. Vabandust.

   Kustuta
  3. Eks ma läksin ka natuke hoogu, sest ega kõik ei peagi mind nii hästi tundma. Aga lihtsalt kuna ma ei osta endale pea mitte kunagi midagi, siis külaski mu jaoks see kohe eriti halvasti.

   Kustuta
 4. Ma soovitan sul võimaluse korral Kat von D kauapüsivaid matte proovida :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tahaks proovida küll, aga enne peab miski firma seda Eestis müüma hakkama, sest väljamaa poodidest ma osta ei saa (teadlikult ei kavatse enda kaarti ka selliseks muuta, et saaks :D ).

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused