18 / 1 / 18

Einoh, super-jeee, O. on jälle haige ja ma olen kerges segaduses, et mis ma nüüd tema lasteaias käimisega peale peaks hakkama. Nimelt on tal veebruari alguses tulemas adenoidioperatsioon, mida oleme oodanud pea pool aastat ning 10 päeva enne oppi on vaja anda vereproov, et tal mingeid põletikke poleks ja üleüldse terve oleks. See päev peaks olema nüüd järgmise nädala reedel, aga arvestades, et ta käis ühe päeva lasteaias sellel nädalal ja jäi haigeks, ei ole ma kõige positiivsemalt meelestatud, et ta üleüldse enne oppi enam aeda saata.

Muidugi olin ma veel eile üpriski optimistlik, et käib järgmisel nädalal 4 päeva lasteaias, reedel tuleb emme-emme ja siis anname ka vereproovi ära... sest võrreldes eelmise aastaga on ta sellel poolaastal palju rohkem lasteaias käinud (ta on vähem haige olnud, kuna ta ei pea seal lõunat magama, mis möödunud aastal mu arust oli üks pidev stressiallikas ta jaoks). Aga kui ta nüüd peaks näiteks kolmapäevaks terve olema, et aeda minna, siis kas üldse on mõtet teda sinna kaheks päevaks saata... arvestades, et siis oleks eriti kriitiline, et ta terve oleks.

Ilmselgelt olen juba otsuse teinud ja rohkem teda üldse aeda ei saadagi kuniks opp tehtud. Lihtsalt mul oli vaja see mõttearendus kirja panna. Ugh see adenoidiopile saamine on nagu nõiaring. Laps on pidevalt haige adenoidide pärast (Ollil veel muud jamad "tänu" nendele), aga selleks, et opp teha, peab ta olema terve. Ja kui jääb haigeks, lükkub see edasi mitu kuud. Muidugi saan aru, et haiget last ei saada opilauale, aga see ei vähenda seda nõiaringi.

Kui juba hädaldamiseks läks, siis ega ma pole suutnud end õigele fotolainele ka saada. Detsember oli nii kiire aeg, kogu aeg kohtusin uute inimestega, pidev suhtlus ja nüüd on juba jaanuari keskpaik ja ma tahaks poole ajast lihtsalt keras olla ning mitte midagi teha. Samas need ajad ei kattu kunagi sellega kui O. haige on või lihtsalt kodus puhkepäeval. Nendel päevadel olen ma muidugi väga tegutsemist täis... nagu näiteks praegult.

Oi kuidas ma tahaks üleval korrusel fotosid töödelda, aga kuna väljas on hetkel külm ja ka stuudio ei ole mul veel varahommikuks soojaks köetud, ei saa ma Olli sinna üles võtta ja piltide kallal toimetada. Üleüldse on ta hetkel omadega nii läbi, et ongi enamuse ajast minu kaisus lihtsalt.


2 comments:

  1. Tundub et sa juba tead oma vastust :) Kindlasti hoia kodus! Meie 3.5a poiss käis novembris ajuopil. Isegi olime hullud ja 10p enne oppi käis veel hoius aga siis kodus vangis! 3n hiljem taas hoidu aga jäi kohe haigeks ka :D Mulle tundub et hoius liigub vähem haiguseid. Ei ole suure aiaga vist võrreldav..

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Oi ajuopp, hea et siis vähemalt ikka tehtud sai! Imestan, et ma üldse eile veel nii optimistlik olin. Ja tegelikult hea on, et ta pigem nüüd haigeks jäi kui et järgmisel nädalal vahetult enne vereproovi andmist.

      Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused