22 / 1 / 18

Nii, otsustatud - Oll on kuni operatsioonini kodus kinni. "Kinni" all mõtlen seda, et eks me ikka väljas käime, aga lasteaiast hoian teda eemale. Ma ei tea mis mul mõttes üldse oli, et arvasin, et võiksin teda veel enne vereanalüüse vabalt lasteaias hoida :/ Kuigi okei, kogu see poolaasta on  ta lasteaias  ikka palju rohkem käia saanud kui eelmisel aastal. Sealt ka minu optimism.

Muidugi annab see kenakese põntsu minu piltide töötlemise tempole, rääkimata fotoblogile elu sisse puhumisest. Võtan endale igal päeval sellel nädalal siiski mõne tunni hommikul, et koos O.ga stuudios olla ja piltide kallal nokitseda, kuniks aasta emana lasen Ollil telefonis multikaid vaadata. Õnneks ei taha ta ise väga pikalt järjest seal ollagi ning toimetab ikkagi poole ajast erinevate mänguasjadega, mis on stuudiosse kogunenud.

Eile saime lõpuuuuks sõbrapäevastuudio kõige suurema propsi kõige olulisema osa valmis. Tegelikult ma ei tea kas see on kõige olulisem... see on nagu taust, millele ma asjad kinnitan, aga tegelikult on ju need kinnitatavad asjad olulisemad :D Need liimime ehk täna A.ga sinna külge ning äkkkkki ma suudan homme end siiski kokku võtta ja näidisfotod valmis teha.

Hakkab tunda andma, et mu praegune stuudio jääb mulle juba väikseks. Nüüd kui olen aru saanud, et teemastuudiod on midagi minu hingele ning ideid aina tuleb, hakkab ruumi järjest vähemaks jääma. Nagu ka sõbrapäevastuudioga, sest ideid ja rekvisiite on tänaseks päevaks rohkem kui ruumi on. Mistõttu jäävad mõned ideed üldse kasutamata ja lükkuvad hoopis kevade/suve teemasse. Mis on ühest küljest ju tore, et ideid on... aga no ega ma ruumi endale ju kuskilt juurde hakka otsima. Kui me just tulevasest magamistoast hoopis uut stuudiot ei tee ning kolime praegusesse stuudiosse magamistoaga :D :D (not gonna happen).

Lõpetuseks uurin, et kas keegi podcaste kuulab? Kui jah, siis millised on teie lemmikud? Leian, et ma olen veits liiga palju ninapidi ekraani küljes enda vabal hetkel ja tahan selle asendada hoopis kuulamisega (hello audio books). Ise kuulan regulaarselt Jenna + Julien, Views (Thugbug), Mile Higher Podcast ja kohe kohe hakkan lõpuks kuulama ka Shane & Friends.

10 comments:

 1. Anonüümne22.01.18 21:15

  Ear Biscuits with Rhett and Link on väga kuulatav.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh soovituse eest, kindlasti vaatan järele :)

   Kustuta
 2. Mulle meeldib lisaks juba mainitutele SciShow TalkShow. Seal natuke teaduslikku infot ka, aga põhimõtteliselt ikkagi lobisevad mingil põnevamat sorti teemal 45-55 minutit.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Juba see nimi kõlab väga selliselt, mis mulle kindlasti meeldiks :D

   Kustuta
 3. Anonüümne24.01.18 22:02

  Oo, no podcaste võiks kõvasti soovitada, ma ise selline väga tuntud podide kuulaja, tehakse ikka uskumatult häid asju. Noh nagu Serial (1. hooaeg), aga KINDLASTI ka This American Life (ära pliis lase end sellest nõmedast nimest peletada!) ja ka näiteks Hudden Brain. Ehk ka TED Radio Hour, aga see kipub vahel olema kuiv, ja teemad korduvad. Mul pidevas kuulamises 50+ eri podcasti, olen täiega junkie. Junkiedest rääkides, kuula Love+Radio episoodi sep 28 2017 For Science! Aa, kui Serial meeldib, proovi ka Dirty John, see ka kriminaalne, natuke vähem mõrvarlik küll.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oooo aitäh-aitäh! Panengi kohe midagi nendest endale taustaks mängima ;)

   Kustuta
 4. Anonüümne25.01.18 12:01

  Ooh loodan, et ehk midagi leidsid! Ja sorry, tuli viga sisse, HIDDEN brain, mitte hudden brain.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Eeldasin, sest ka parema tahtmise juures poleks Google hudden brain podcasti näidanud ilma "did you mean hidden" :D

   Kustuta
 5. Grace Helbigi Not Too Deep ja nagu eelpool juba mainiti siis Ear Biscuits meeldib ka.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma Grace'i vaatan niisama, aga kuidas ma ei teadnud, et tal podcast on :O :D

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused