4 / 1 / 18

Meie aastavahetus möödus võrreldes eelmisega väga vaikselt. Olime kolmekesi (ja loomad) kodus, vaatasime telekat ja saime Ollilt sõimata. Jep, lugesite õigesti - O. käis ja kamandas pool õhtut ringi, aga see oli ka mõistetav, sest ühest hetkest hakkas talle uneaeg peale pressima.

Ja nagu ma ei oleks üritanud teda lõunaunne saada (last, kes enam lõunaund ei maga). Kõigepealt käisime poes, seejärel mõtlesime, et võiks ju uuele aastale puhtana vastu minna ja tegime sauna. Eeldasin, et no kui üldse laps kuidagi magama saada, siis pärastlõunal sauna minnes... mina olen tavaliselt pärast seda küll läbi. Aga võta näpust - Oll lebotas umbes tund aega voodis, aga und ei tulnudki.

Tagantjärele oleks võinud Olli kella 18st magama panna ja siis umbes 11 aeg üles ajada... aga tagantjärele oleme kõik alati targemad ja nutikamad. Seega jõudis Ollile umbes kella 17 aeg kohale totaalne tüdimus, et kauaaaaa ta veel ootama peab, et lõpuks ometi ilutulestik peale hakkaks.

Nii nad siis käisid A.ga pidevalt õues, põletasid säraküünlaid ja mängisid pimedas helendavate pulkadega. Mõtlesin vahepeal, et ehk nüüd jääb Oll siis tunniks-kahes puhkama, aga ei. Seega kuniks A. temaga mängis, vaatasin mina hoopis filmi nimega "Girls Trip". Ma pole ammu nii palju naernud kui selle filmi ajal.

Umbes 21 ajal käis absoluutselt kõik Ollile ajudele, mis me talle ütlesime. Alustades sellest, et kas ta tahab midagi juua (vastuseks sain, et "kuidas ma ei tea, et ta ei tahaaaaa"), lõpetades sellega, et soovitasin tal korraks pikutama minna. Hea küll, selle peale oleks ma ise ka käratanud :D Kuid mis sa teed kui laps on väsinud ja ootab nii väga ilutulestikku. Seega otsustasime juba veidi pärast 23 välja minna ja thank God see aitas. Jalutasime rahulikult Arbi järve äärde, kus on igal aastal suur ilutulestik ja hakkasime ootama. Õnneks igal pool juba lasti rakette, põletasime ka ise säraküünlaid.

Ma olen igal aastavahetusel Elvas oleva ilutulestikuga väga rahul olnud. Ka sellel aastal oli see umbes 10 minutit pikk ning väga ilus. Ometi leiavad osad, et miks ometi ei toimu see ilutulestik raudteejaama kuuse juures (kus väidetavalt kunagi see nii olnud oli). Ma ei mõista seda soovi, sest seal ole esiteks nii palju ruumigi, et rahus ilutulestikku vaadata ja kuna ruumi pole, siis passid lõpuks kuskil kuuse all ja ei näe väga midagi kuna puud ja majad ees. Seega ma ei tea miks osade arvates see seal võiks olla (selle asemel, et Arbi järve ääres kus ruumi kõigile maa ja ilm).


Homme lähen lõpuks ometi naistearsti juurde spiraali eemaldama ja ma ei saaks rohkem elevil olla. Kohe nii elevil, et eile tekkis migreen ja venitas end välja lausa tänasesse päeva. Ometi olen ma sellel korral isegi... rõõmus(?), sest täpselt need hetked meenutavad mulle kui väga ma seda tunnet ei talu. Ja mõelda vaid, et nüüd on see vist tõesti viimast korda (süõ). Lootuses, et kui ma peaksin mingit uut hormooni sisse sööma/panema (emh... asi läheb imelikuks juba), siis ei mõju see mulle enam nii tugevalt kui hormoonspiraal (sest nagu juba jutuks tulnud, siis pillid ei mõjutanud mind kuidagi).

Üleüldse tekkis see migreen ikka kohutavalt valel ajal. See nädal pidi olema täis tihedat fotode töötlemist, aga kus sa sellega. Esmalt oli lihtsalt keeruline töölainele saada, sest ma võtsin endale jõulude ja aastavahetuse ajaks töötlemisest aja maha). Ja nagu sellest vähe ei oleks, pidin täna 15 sekundi pärast Tartus käima. Jep, 15 sekundit, sest täpselt nii palju aega kulus mul Fotoluksis, et kalibraator tagasi viia :D

4 comments:

 1. Anonüümne04.01.18 22:30

  Tundub, et Ollile sobiks see variant, mis siin Breckenridge's oli. Aastavahetuse ilutulestiku lasti juba kell 21, mis minu jaoks oli väga naljakas. Ja kui ma keskööl aknast välja piilusin, siis ei näinud kuskil ühtegi ilutulestikku.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kuule, MULLE oleks ka kell 21 väga hästi sobinud :D Ei kannata enam väga kaua üleval olla :D :D :D

   Kustuta
 2. Elva kuuse all peale ilutulestiku loppu,inimesed kondisid umber kuuse ja kallistasid uksteist osad paripaeva ja osad vastupaeva. Muidugi siis ei olnud nii palju kestvat tulevarki. Kuid siis nagid kindlasti koik tutavad ara... ja sai uusasta tervitused edasi oeldud...

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jah, A. rääkis ka seda, aga ütleme ausalt, et tänaseks päevaks on seal inimesi ikka päris palju. Lihtsam on tuttavatega kokku leppida kus kõik Arbi järve juures ilutulestikku vaatavad ja siis tervitada.

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused