Oliver 4

Ja ongi pidu peetud! Ma ootasin Olli 4. sünnipäeva vist isegi veel rohkem kui enda sünnipäeva või jõule. Kuigi ää küll, enda sünnipäeva suhtes ei tunne ma enam nagunii sellist elevust mis väiksena... mitte sellepärast, et "õõ ma saan nüüd vanaks", vaid lihtsalt pole enam see mis kunagi. Küll aga on jõulud mu jaoks alati eriline aeg, aga sel aastal oli vot Olli oma veel erilisem.


Kõigepealt meenutame ikka milline oli Oll enda kõige esimesel fotol üleüldse. Kusjuures seda "kurja nägu" teeb ta tänase päevani täpselt sama moodi :D Kes pole mu blogi päris "algusajast" lugenud (näiteks Olli ootusest), siis igaks juhuks kordan ka siin veel üle, et O. sünnilugu ei ole enam siin blogis kättesaadav. Kuid olen kindel, et erinevaid sünnituslugusid leiab küll ja veel Interneti avarustes ja lõppude lõpuks ei erine minu sünnitus kuidagi oluliselt teistest. Karjusin 28h ja laps sündis. Kõik :D


Kes jälgib blogi Facebooki, siis paar päeva enne sünnipäeva uuris vanaema mis Oll ikkagi sünnipäevaks tahaks. Uuris, et äkki O. tahab lihtsalt raha ja ostab siis ise mis soovib. Oll oli sellega väga päri ja tegi juba plaane sünnipäeva hommikul poodi minna.

Nimelt oli tema üheks suureks südamesooviks saada Super Wings lennurada (või ma ei tea mis asi see täpselt on... lennurada seal igatahes olemas). Ja kuna Tallinnas oli valik küllaltki niru nendele (Kaubamajas vähemalt), siis ei jäänudki vanaemal muud üle kui Ollile lihtsalt raha kinkida.

Mu pere tuli laupäeval Elvasse ja pärast vanaema sünnipäeva tähistamist kohalikus pubis otsustasin nad kõik "shoppama" minna. Seal siis Oll tutvustas vanaemale seda südamesoovi, mille peale mu ema O. koos minu vennaga koju saatis ning ostis kingi ise ära.

Hommikul ärkab O., saab enda kingitused meie käest ja läheb siis vanaema ja vanaisa juurde. Seletab veel seal pikalt enne kingipaki avamist, et ta teeb selle kingi lahti ja siis lähevad poodi. Ema veel muheles, et Ollu olgu nüüd rahulikult ja avagu kõigepealt kink. Ja oh seda rõõmu mis seal pakki avades tuli. Ma oleks pidanud ise selle lennuraja talle hoopis kinkima :D See oli nüüd küll pikk jutt ühe kingi saamisest.Sellel korral pidasime O. sünnipäeva meie enda kodus. Kahetsesin seda mõtet juba paar päeva enne pidu, et pärast peab koristama, rääkimata sellest koristamisest enne pidu! Tegelikult jooksis aga kõik päris ludinal, suuresti tänu ka minu perele, kes mind aitasid. Näiteks saime õhtu enne pidu lõpuks kardinad akende ette. Need kardinad on vähemalt nüüd üle aasta meil juba kapis seisnud, isegi vist rohkemgi ja LÕPUKS! See paneb mind aru saama, et tahan enda kontorituppa ka ikka kardinaid saada.

Nüüd võib vist elutoast hakata postitust kirjutama, sest see on põhimõtteliselt valmis. Vähemalt selle hetkeni kuniks kõrvaltuba remontima hakkame (mis pärast seda enam ei ole magamistuba :D). Siis tuleb ikkagi õige põrand maha.Üleüldiselt tundus, et mul oli paanikat enne pidu rohkem kui asi väärt oli. Ikka mõtlesin, et jessand kuidas inimesed siis meile nii mitmekesi külla tulevad, elutuba ja magamistuba on ju põhimõtteliselt üks ruum ja jessand jessand. Bla, bla, bla. Vanemad istusid kõik kenasti seina ääres ja lastel ei tundunud küll olevat ei sooja ega külma kus kohas nad täpselt mängisid. Mõned tundsid end lausa nii hästi, et roomasid meie voodi all ringi :D

Terve hommik oli meie maja täis rohket autode undamist, sest kuidagi on nii juhtunud, et Ollil on kõige rohkem just nimelt neid mänguasju, mis mina enne lapse saamist või kui O. väga väike oli, üldse majja ei tahtnud tuua. Ehket metsikult autosid, mis pea kõik undavad kuidagi. Ollil on hetkel nende vaimustus üle läinud ja ta ise polegi nendega enam tükk aega mänginud, seega olid need avastamiseks nii külalistele kui Ollile endale (need on meil kõik voodi alla ära pandud, seega pole igapäevaselt nähtaval väga).

Üleüldse tundub mulle, et vist on aeg teha uus postitus O. mänguasjadest, et mis seda 4-aastast huvitab. Raudselt on kõigil mingi hetk vaja sünnipäevale minna ja mida siis ometi kinkida väikesele poisile?! No vot, mul on päris mitmeid ideid, seega stay tuned!


10 comments:

 1. Anonüümne15.01.18 13:31

  Kas tõesti on kellegi jalast võetud püksid kaadris??? :D No ma ei tea... :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Omg! Blogijal on päriselt päriselu! Pildile sattusid PÜKSID! Eiiiii!

   Tsk-tsk-tsk, Aili, ole oma fassaadiga hoolsam...

   Palju õnne kõige lahedama nimega neljasele naljahambale, keda ma tean!

   Kustuta
  2. Anonüümne15.01.18 13:47

   Kujutad sa ette, pükste kõrval paistab seljast võetud särk ka. 🙄 Kus on alles inimestel probleemid 😀

   Kustuta
  3. Loog, et poleks ma keskendunud enda lapse üliõnnelikule reaktsioonile ka oleks ümbrust veidi rohkem jälginud, oleks seda fotot lõiganud. Aga et kogu selle postituse peale väärivad kommenteerimist vaid mu venna teksapüksid... johhaidii ausalt :D

   Kustuta
  4. Ei tegelt pole hullu, nüüd olen jälle targem ja hoolsam isiklike fotodega.

   Kustuta
 2. kuule inspekteerisin, need hoopis issi omad ISSAND

  VastaKustuta
 3. Anonüümne15.01.18 18:32

  Kerisin kohe tagasi, et kus need kuulsad püksid siis vedelevad... nojah, mõnel on terane silm.
  Aga nii lahe, et keegi ka kodus sünnipäevi tähistab. Palju õnne!
  Homme on meil 4-a saava poisi sünnale minek, ausalt ma ei tea, mis neid huvitab. Mul on kaks tüdrukut ja suht ainult LegoFriends-teemad käsil :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Terane silm tõesti. Kuigi ega kui ma fotosessioone läbi viin, siis vaatan ka igal fotol kõik nurgad läbi. Isiklike piltide puhul ilmselgelt mitte :D
   Kuna meil tegelikult ruumi on, siis olen ka edaspidi seda meelt, et kodus pidada.

   Kuigi ma postitust homseks vast veel valmis ei tee, siis Ollile meeldivad väga legod (Lego City omad kõige rohkem) ja erinevad transformerid (sh super wings lennukid, mis ka umbes natuke transformer :D). Samuti on lahedad Zimpli Kids Slime ja Gelly play (ja mõned teised tooted veel), mis põhimõtteliselt vett muudavad. Üks siis limaks ja teine tarretiseks. Samuti ka nutikas liiv/plastiliin. Ning ma üleüldse paneks rõhku rohkem sellele, et mitte osta 3+ mänguasju, vaid juba ikka 4-6+ tooteid. Aga jah, eks lapse ole erinevad ja ma tean ka rääkida vaid omast kogemusest... ja alati tuleb kasuks kui lapse ema mingis suunas juhendad oskab, et mis last huvitab :D aga ma loodan, et ehk natuke oli abiks.

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused