Roosid & passipildid

Ilmselgelt just nädalavahetustel leiab Oll, et vot nüüd on hea päev hästi vara üles ärgata. Nagu nimme! Täna olin lausa nii suur aasta ema kandidaat, et ma isegi ei tea mis kell O. üles ärkas, elutoas tule põlema pani ja multikaid vaatama hakkas.

Tavaliselt ta ikka äratab mind, vaatan mis kell on ja uuesti magama ei jää (ma ei suuda kunagi pärast äratamist magama jääda, va kui kell on 3 hommikul... siis olen tunni või kaks üleval ja magan edasi). Täna ta oleks nagu lihtsalt voodist ära läinud ja toimetama hakanud. Mina vaatasin kella alles veerand 9 ja pärast seda hakkas O. iga viie minuti järel voodi juures käima, et millal ma üles tõusen.

Täna oli kõige-kõige viimasem Fotailstuudio jõulud 2017 fotosessioon ning kokku sai pakitud nii kuusepuu elutoas kui ka kuusepuu fotostuudios. Otsustasime, et järgmisel aastal paneme kaks kuuske elutuppa üles, kui mitte lausa kõrvuti... sest jõulustuudiosse 2018 tuleb hoopis teistmoodi jõul (süõ). Jep, mul ei ole mitte ainult kevad / suvi / sügis teema stuudios välja mõeldud, vaid ka juba järgmiste jõulude teema :D

Iseasi kui plaanipäraselt kõik läheb, sest kõigepealt pean välja mõtlema mis moodi sõbrapäevastuudio reaalselt valmis sätin. Mul on põhiidee paigas ja tundub, et ka kõik propsid on valmis... nüüd vaja lihtsalt kõik ka kokku panna. Ning oi ma olen nii elevil selle pärast, sest üks asi on jõulustuudio teha, neid vaatad aasta aastasse, aga igasugune muu temaatika ei ole mu meelest nii levinud. Vähemalt ma ei ole väga silma nendel peal hoidnud (kodumaal!).


Põhirõhk on sõbrapäevastuudiol roosidel, mis minu sõbranna nobedalt valmis meisterdas. Ausõna, tänan õnne, et mu ümber on nii palju andekaid ja loomingulisi inimesi, et ma tegelikult ei pea midagi ise tegema kui vaid "tooraine" andma. Minust suuremat asja meisterdajat ei saa vist küll kunagi :D

Täitsa esimest korda pildistasin täna ka dokumendifotot, seega haarasin härjal sarvist ja kamandsin Olli ka stuudiosse passifotot tegema. A. luges talle kõik sõnad peale, kuidas olema peab ja kui Oll lõpuks stuudiosse poseerima tuli... ei osanud ta enam justkui lihtsalt seista. Niiiiiiiii raske on ju sirge seljaga seista ja korraks kaamerasse vaadata. Ilmselt teate isegi mõnda inimest, kes lihtsalt ei vaata kaamerasse. Hüüad, teed trikke, aga ei midagi. Pilk on mujal. No ja lõpuks O. "väsis ära" ja leidis, et "ta ei oska seista". Kuna esimene katse tõesti ei õnnestunud, pidin teda ikka meelitama, et suurtel meestel on ju oma nime ja pildiga dokument ning siis saime selle:


Ei ma viitsinud teda rohkem piinata, järgmine variant pilte oleks olnud temast lollitava näoga. Seda vähemalt saan reaalselt kasutada :D Apppppiiiii, Oll saab järgmisel nädalal juba nelja aastaseks!!! Täiesti lõpp!

2 comments:

 1. Anonüümne07.01.18 03:58

  Enne kui ma postituse lõpulauseteni jõudsin, mõtlesin ka, et Oll on juba nii suur! (ma keeldun uskumast kui kiiresti aeg läheb ning et mõne aasta pärast saab juba 10a keskkooli lõpetamisest T_T)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma keeldun ka :D Sellel aastal näiteks mõtlengi, et juba 10 aastat möödas Saksamaa elust. Kreisi.

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused