17 / 2 / 18

Ma ei jõua ära oodata, et saaksin postitada veebruarikuus vaadatud filmide postituse, natuke tahaks selle teha kahe osaliseks, aga tegelikult pole neid filme nüüd ka niiiii palju (mingi 15 :D). Ehket keda need postitused huvitavad, loevad ka selle ühe pika läbi (või sirvivad soovitusi) ja keda ei huvita, see ei loe ka kahe osalisena seda. Võtsin endale eesmärgiks ära vaadata kõik parima filmi Oscarile kandideerivad filmid (ja siis veel päris mitmed lisaks) ning oi kui palju häid filme!!!

Nüüd istun rongis suunaga Tallinn. Täitsa üksinda. Mu õde tuli neljapäeval meile külla ja võttis reede hommikul O. endaga Tallinnasse kaasa. Oiiiii Oll oli nii elevil ja ei jõudnud ära oodata, et minema saaks. Savi muu, peaasi, et emme-emme juurde jälle saaks. Kuigi jah, me pole alates detsembri algusest Tallinnas käinud, on mu pere erinevates koosseisudes ikka päris tihedalt külas käinud.

Ikka mõtlen ja imestan, et kes oleks kunagi osanud arvata, et MINA teise Eesti otsa kolin ja et me hakkame kõik nii tihedalt Elvasse sõitma. Sest ega me ju keegi varem väga Lõuna-Eestisse sattunud. Ma olin kooliga paaril korral Tartus käinud ja rohkem ma Tartust (rääkimata selle ümber olevatest väikelinnadest) midagi ei teadnudki. Teatris käisin seal :D Ja nüüd, et umbes iga kahe nädala tagant tuleb meile keegi Tallinnast jälle külla. Pärast kõiki neid aastaid imestan ikka veel. 

Rääkides niisama random mõtetest, mis pähe tekivad... millal ma ometi viin enda kihlasõrmuse kullassepa juurde, et ta selle parajaks teeks? Samas, mida aeg edasi, seda rohkem mõtlen, et kas üldse teha parajaks? MIKS ta peab olema seal 4. sõrmes (traditsioon????)? Mu kihlasõrmus on nii suur (nagu massilt), et selline variant üldse ei toimikski, et panen samasse sõrme abielusõrmuse ja kihlasõrmuse. See on mu jaoks nii eriline sõrmus ja eeldan ju, et ka abielusõrmus saab olema väga eriline, et miks üldse neid samasse sõrme toppida ja panna teineteisega justkui võitslema.

Mul on üks sõrmus, mille andis mulle ema ja see on mul ka 4. sõrmes kus on selle koht ning teise käe 4. sõrm oleks tulevikus abielusõrmusele... seega mis ma sellest kihlasõrmusest siis näpin ei tea. Nagunii pole 3 aastat seda jõudnud "parajaks teha", äkki peakski siis see nii olema?

Ehket ainus põhjus mu peas, miks peaks kihlasõrmus olema 4. sõrmes, on see, et kõik ikka aru saaks, et näe - kihlasõrmus, võetud naine! Agaaaa kes sellest tänapäeval enam väga suurt numbrit teeb? Kandsin ma enne kihlumist seal sõrmes sõrmuseid ja keegi ei teinud teist nägu. KUIGI Luksemburgis elades oli küll teine teema. Kuna ma kandsin selles sõrmes sõrmust, siis mõned mehed arvasidki, et olen kihlatud (ma ei hakanud eitama ka muidugi kui küsiti, sest noh, tol hetkel tundus naljakas). Ning EKSTRA mingid tolgused said sellest hoogu juurde, et külge lüüa. Umbes nagu, et võetud naine - challenge accepted

Eestis pole kordagi sellist olukorda olnud. Samas ega kui nüüd päris aus olla, siis ma üldse ei teakski enam kas keegi lööb külge või ei :D Ise olen küllaltki avatud suhtlemisega inimene ning ammugi pole mul mõttes kellegagi flirtida, rääkimata sellest, et mõelda sellele, kas keegi nüüd saab hoogu juurde ja üritab flirtida, sest "kihlasõrmust ju pole".

Okk, mega randomiks läks see teema nüüd. Istun siin nagu kuninga kass oma 1. klassis (kuna mul on hinnavahe tavaklassiga nii väike, ei näe mõtet ekstra lastekära sisse istuma minna kui saab ka ilma :D) ja vaatan kuidas kogu aeg piletimüüja peab inimestele ütlema, et see on 1. klass ning siis kõik jälle jooksevad enda kodinatega siit minema.


0 comments:

Postita kommentaar

 

Kuu loetuimad postitused