5 / 2 / 18

No mina olen nüüd küll täielikult paanikas! O. operatsioon on homme varahommikul ning mida lähemale kell sellele tiksub, seda närvilisemaks ka muutun. Ükskõik kui palju mulle ka ei korrutataks, et see on väga "köki-möki" protseduur ning läheb hästi kiirelt, siis paraku ei aita see mind mitte kuidagi (samas ega ma ise ka teisiti lohutada oskaks).

Käisime täna siis toitu koju varumas ning täitus kindlasti Olli üks unelmatest - osta ükskõik millist jäätist tahad! Kuna vahvlijäätist ta nagunii väga ei söö, siis ei pidanudki väga midagi keelama ja korvi sai laotud umbes 8 erinevat pulgajäätist x2. Ega ma ise ju kavatse jäätist söömata olla.

Ööseks sõidame Olliga aga hoopiski Tartusse sõbranna juurde. Kaks kärbest ühe hoobiga, sest nädalavahetusel me sõbranna tütre sünnipäevale ei hakanud minema, seega peame täna pidu ning hommikul viib sõbranna meid haiglasse.

Korraks mõtlesin veel täna hommikul, et ah lükkaks selle opi aja ikka edasi... sest ma kipun tihti arvama, et ah parem lükkame asja edasi kui tegeleme sellega nüüüüd! Samas sellistel hetkedel kipub ununema kui hea tunne on pärast seda, kui asi saab tehtud. Ja nii ma siis korrutan endale seda, et saab vähemalt tehtud see (süõ).

Väikeseks distractioniks räägin siia paar sõna Playnuppust (link). Sellel aastal sain isegi päris õigeaegselt asja toimumisest teada. Möödunud aastal tutvusin üritusega kui see show päev käes juba oli :D 

Natuke tekkis korra segadus, aga asi tundub lihtne, sest blogija ise end ei peagi nomineerima, et saada "aasta blogijaks", selleks peavad head lugejad ise lehte külastama, sisse toksima lemmiku nime ja ongi korras (sama kehtib kõikide teiste rahvahääletuse kategooria all olevatega). Hääletada saab kuni veebruarikuu lõpuni. Vanaema, sinna kirjutad kas ailialber.blogspot.com VÕI fotail.ee

Põnev ja teistmoodi üritus sotsiaalmeedia... inimestele (ma ei tea mis sõna panna :D). Meeldib, et toimub nii rahvahääletus kui ka žürii valik. Viimane nagu ma aru saan, toimub vaid tegijate enda poolt nomineeritud... teostele. Okei appi, ma ei suuda enam end opi mõtetest eemale peletada ja asi läheb lappama.2 comments:

 1. Ma oleks ka megapaanikas ja närvis. Kuidas Allan suhtub? Ei kaalunud varianti, et tema O.-ga kaasa läheks?
  Kõik läheb hästi!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kuna A. on ise meditsiinis töötanud, siis teda selline teema ei aja vist üldse paanikasse. Ja isegi kui ta oli pabinas, siis mulle ta õnneks seda välja ei näidanud, sest viimane asi mis ma paanika hetkel kuulda tahaks, oleks olnud, et "jah, ma ka muretsen" :D

   Ning see meil ei tulnud üldse arutlemiselegi, et kes Olliga kaasa läheb. Kuigi ma oleks kindlasti tahtnud, et A. oleks kõrval olnud (aga üldiselt vaid üks vanem saab kaasa, täna ühel väga väikesel olid mõlemad), ei oleks ma eluilmaski ise mitte kaasa läinud.

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused