BH Cosmetics X Carli Bybel

Jaajaaa, tean kui "populaarsed" on minu blogis postitused kosmeetika teemal, aga ma isegi mitte ei viitsi mingeid vabandusi tuua. Mulle meeldib! Nii kirjutada, lugeda kui ka kasutada-testida. Ja kuna täna on SÕBRAPÄEV (mida ma tegelikult ei tähista, aga samas nagu... pole midagi selle vastu kui mõni mulle lilli toob), mõtlesin, et kui mõnel on ENDALE veel kink tegemata, siis miks mitte just nimelt see palett (link) endale soetada!


Kuigi olen ilmselt igavesti Jeffree Star Cosmetics'i fänn ning väga suure tõenäosusega ostan ka tema uue lauvärvipaleti (jeesus, see saab vist olema ca 60 Eurot), siis sama palju olen ka väga heade ja soodsate toodete fänn. Ning BH Cosmetics just seda tundub ka olevat.

Tahtsin mingil hetkel soetada ühte Morphie paletti stuudiosse, mis oli neutraalsemate toonidega ja suurema värvivalikuga kui JSC Androgyny palett... aga see oli poest otsas ning mulle soovitati just nimelt BH Cosmetics Carli Bybel'i paletti. Need värvid kõnetasid mind koheselt, olid heaks lisaks juba olemasolevatele silmavärvidele ning see oli alla 22 Euro (lisaks oli mul veel -10% soodustus ka).

Tänases Insta Story's on näha milline see palett nüüd välja näeb :D

Ma ei saaks selle komplektiga rohkem rahul ollagi. Nii mõnusad ja pehmed värvid. Sulanduvad suurepäraselt ühte. Ainus "negatiivne" selle puhul võib mõne jaoks olla, et maru palju on sädelevaid toone. Koosneb see küll 10st silmavärvist ja 4st highlighterist, aga vastavalt enda nahatoonile, siis maksimaalselt kasutad sa ikkagi vaid kahte nendest. Seega tegelikult on sul 12 silmavärvi ja 2 highlighterit ning 12st silmavärvist on matt vaid 5 tooni. Minul ei ole selle vastu midagi, sest ma kasutan enda meigis ja üldiselt ka klientidel vähemalt 3 eritooni sädelust, aga that's just me :D

Muidugi pärast seda kui olin endale paletti soetanud, sain teada, et on olemas ka Deluxe variant tulemas (link). Ja see on veeeel ilusam! Endal seda pole ja ei näe enam otseselt mõtet osta ka... kuid olen vaadanud ja katsunud - worth it!

Ja ega ma ilmaasjata just täna sellest kirjuta. Nimelt on MakeMyDayShop'il KÕIKIDELE toodetele täna südaööni -14% soodustus (ning alates 30 Eurost on postikulu tasuta). Kood on: LOVE14

PS! Ei, see ei ole koostöö postitus... olen lihtsalt meigikoguja ja sealt lehelt saab head kraami, mida poest ei leia.

2 comments:

 1. Anonüümne14.02.18 12:30

  Deluxe variant on ju päris ammu juba turul, eelmise aasta mai kuust järsku? Oman ise ka delixe varianti, seda just sellepärast, et see on täiustatud versioon esimesest, osad toonid kattuvad ja osad täiesti uuesti uued. Ja pigment on tõesti hea! Natukene tunnen puudust tumedatest toonidest (kummaski paletis pole head tumedat), aga see on ka ainuke miinus minu arvates :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ongi ammu, mul on ka see palett juba päris ammu olemas :D lihtsalt kunagi ei jõudnud sellest kirjutamiseni, aga kuna ta on lemmikuks jäänud, siis pidin lõpuks ära tegema. Jah, üks pruun tumedam oleks ka ära kulunud... samas on neid pruune tumedaid paljudes teistes ja otseselt enam seda sinna ka ei igatse.

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused