Kingitused tähtkuju järgi

Okei, aiman juba ette, mida mõned nüüd arvavad seda pealkirja lugedes (kui üldse avamiseni jõuavad) - misasja sa nüüd kirjutad?!?!? Aga täpselt selline idee mulle täna hommikul pähe kargas ning mõtlesin veidi maad uurida, et misasja siis minule kui Skorpionile soovitatakse.

See postitus ei ole mitte kuidagi mõeldud reklaamimaks tooteid (algselt arvasin, et lingin siia mingid tooted soovitamiseks... aga ei viitsinud) või vihjena A.le (kuigi ega see halba ka tee) ning arvestada tasuks fakti, et ma ei loe horoskoope. Tuleviku "ennustamine" ei paelu mind ja pigem pelgan neid iga aastaseid Mangi (ja muude) horoskoope, et mida uuel aastal oodata on. Ma ei taha teada!!! Kunagi tahtsin, kui olin üksik neiuke kes ootas, et armastus ometi tuleks ning seda ka horoskoopidest otsisin, et noh... millal?!

Esimene asi mis mulle guugeldades ette viskab on metsikus koguses erinevaid Skorpioni tähtkuju ja konstellatisooni kujutavaid ehteid või muid tooteid kus need pildid peal (link). PEAASI, ET KÕIK TEAKSID, ET SA OLED SKORPION (tahaks eeldada, et ka teistele tähtkujudele kinke otsides, on need soovitused esimesed). Võib-olla oma 10-15 aastat tagasi oleks ma sellise kingi üle rõõmustanud või üleüldiselt taoliste asjade poole vaadanud, aga nüüd lähenedes 30. eluaastale ei tunne nagu väga vajadust veel ehetega tõestada kui Skorpion ma ikka olen. Terava saba kaudu kaugelt ju näha.

Ehete osas aga nõustun - neid võib küll kinkida... kuid see ei sõltu kuidagi tähtkujust. Naine kas kannab ehteid või ei kanna ning ka siis on eelistus igaühel, et milllllised need talle kõige enam meeldivad. Rääkides kui Skorpion, siis erinevate vääriskividega ei saa vist küll kuidagi puusse panna. Sõltub taaskord ka palju sellest, et mis tooni kivisid naine sellisel juhul eelistab, aga kõik mis puudutab tervendamist, maagiat ja energiaga kive, tahaks eeldada, et see on 10/10 kingitus!

Ja siis soovitatakse osta Skorpionitele "tumedaid" asju. Ennekõike silmas pidades just värvi. Nagu huulepulk, sall, kaabu. Taaskord - see ei sõltu tähtkujust ju! Või siis olen mina mingisugune erand, aga ma ei ütleks nüüd küll, et kuidagi rohkem erutuksin tumepunase peale kui helesinise. Pigem köidab mind just heledam kui tumedam. Pesu on muidugi teine teema, et kui oma mees peaks kinkima, aga sellisel juhul oleks mu rõhk pigem sellel, et need oleksid mugavad ja loodetavasti sellised, mida ma ka tavapäeval saaks kanda... kui et "need peavad olema müstilist värvi püksikud".

Ärge saage valesti aru, ma olen täiega igasuguse maagia ja paranormaalse fänn. Selgeltnägijate tuleproov on raudne lemmik nagu ka kunagine Charmed ja kas tasub üldse mainida, et Harry Potter is my jam?! Mulle tundub, et kogu see postitus saab tegelikult olema selline "seda soovitatakse Skorpionitele, aga mina nii ei arva, sest meid ei saa tähtkujude järgi nii täpselt kategooriatesse panna" :D

Või siis on asi lihtsalt selles, et mulle ei meeldi kuidas Skorpione kujutatakse, sest ma tunnen, et ma pole ise selline (vähemalt see negatiivne osa, et kärts-mürts-pauk naine) . Ja kurb asi on see, et natuke nooremana, kui ma fännasingi horoskoope rohkem, siis lugedes "millised on Skorpion-naised", tundsin, et just selline ma siis peangi näima. Ärge öelge mulle, et te pole midagi sama rumalat kunagi arvanud.

Nõustun selle soovitusega, et viia Skorpion õudukat vaatama või mingit trillerit. Ma arrrrmastan mõrvamüsteeriume. Kui Telia TV vaid uuemaid osi nendelt krimi kanalitelt näitaks, siis ma isegi vaataks neid jälle. Hetkel piirdun Youtube'ga. Seega siinkohal sobib ilmselt kingituseks ka mõni raamat antud teemal.

Kõige parem soovitus muidugi mis ma leidsin - kingi raha ja ta ostab ise mis soovib :D AMEN! Samas see on kindlapeale minek vast igaühega. Kui just pole neid, kes hindavadki kõige enam seda mõtet kingi taga. Ja ka mina muidugi, lihtsalt arvestades kui halb kingituste tegija ma ise olen (ma ei oska personaalselt midagi kinkida kellelegi), siis ei ole ma ka kunagi kurb kui keegi peaks mulle hoolikalt läbimõeldud kingi asemel raha kinkima... sest noh... raha :D

Seega kokkuvõtvalt ei olegi mul mitte midagi asjalikku soovitada Skorpione ekstra meeles pidades. Hea küll, eks kasuks tuleb vahel ikka ka nende iseloomustuste lugemine, aga HEA kingini viib ikkagi see, et sa suudad eristada naist tema tähemärgist ja teada, kas ta nattttukenegi on huvitatud "soovitatud" asjadest. Mulle jah meeldivad müsteeriumid, maagia, vääriskivid ja olenevalt huulepulgafirmast ka tume huulepulk, aga leidub täpselt sama suur hulk ka Skorpion-naisi, kes on risti vastupidi sellele.

PS! A. ma ostsin meile sõbrapäevaks kingituse juba ära. Maksis alla 3 Euro!

(link)

4 comments:

 1. Anonüümne09.02.18 08:21

  Pidin kohe ise ka guugeldama, et mis vähile sobiks. Jube palju tuli mingeid kuldsete lisadega kinke ja kuldseid ehteid, nii et nääd jäävad küll kaugele :D Aga kuna vähk olevat väga koduarmastaja, siis oli ka täitsa lahedaid ideid.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma teaks vähile vaid ema järgi kinkida - küünlaid. Samas mida aeg edasi, seda rohkem hindab pigem seda, et ei kingiks tarbetut manti (samas kessss ei hindaks seda :D).

   Kustuta
 2. Anonüümne14.02.18 15:43

  Minu kogemus näitab seda, et vahet pole, mis tähemärgist inimene on, siis spa sobib alati. Nt siin https://www.kingitus.ee/kingitused-kategoorias/spa-paketid-kingituseks on piisavalt erinevaid valikuid. Ma tean küll, et osad virisevad, et mis sinna spasse istuma minna aga kui valida õige spa, siis meeldib igaühele!!!! Ei pea ju valima mingite torudega spaad, kui ei meeldi kiirelt vette tuhiseda ja kui tahaks just lihtsalt saunas mõnuleda, ei pea protseduuride valiku üle üldse pead murdma. Puhkus kulub ka nagunii ALATI kõigile ära.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jaa, spa on tõesti hea mõte alati! Mu enda raudne lemmik Tallinnas on näiteks Meriton Spa. Ei mingeid torusid, aga samas ka lapsega koos hea minna (vähemalt mina oma 4-aastasega :D).

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused